צוק מנרה 50% הנחה לרגל יום הנכה הבינלאומי ו 100% נגישות

בחורה עם מחשב נייד

 

"יום הנכה הבינלאומי" שיצוין בתחילת דצמבר, בתאריך,   3.12.15, מהווה הזדמנות נפלאה לחבק ציבור שלם שלעיתים נשכח. דווקא בצוק מנרה הרכס ההוא שנוגע בשמיים בגליל העליון , מקפידים לחבק את בעלי המוגבלויות והצרכים המיוחדים ולהנגיש להם את האתר בכל ימות השנה. בסופ"ש הבא תזכה ציבור יקר זה מהטבה ייחודית ויחס מועדף.

באפרי האחרון הוזמנתיי לבקר בצוק מנרה ונאמר לי שפעילויות האקסטרים נגישות לנכים. בינינו, כן ? הגעתי סקפטית הרבה יותר מהרגיל – הרי הכל שם דורש מיומנויות וכוח ובעיקר שימוש בשתי ידיים. אני כנכה סיעודית שעושה רק ביד אחת (את השמאלית אני מוכנה לתרום למדע מכיוון שהיא לא שמישה ) לא האמנתי שזה אפשרי ואז זה קר החלטתי לאתגר את הצוות באתר זרקתי לאוויר העולם מתוך גחמה שאני רוצה לעשות את האומגה. מיד עמדו לרשותי עובדי האתר. החל באמג’ד שטרח להביא את רכב השטח כדי שאצליח להגיע למתחם האומגה  ועד ליואב שפשוט יצא מגדרו כדי שאעשה בדיוק מה שרציתי. רתם אותי לרתמות, עזר לעלות לרמפה וכל כולו מלא נועם, סבלנות וסובלנות לכל יללה שהשמעתי מהפחד שאחז בי. מתברר שאודי עצמו התנדב בעמותת אתגרים וככזה ידע את העבודה.

01

כן, זו אני עם הריתמות שניה לפני העליה לרמפה של האומגה

עוד על הביקור והחוויות תוכלו לקרא כאן

אייל שמיר, מנכ"ל צוק מנרה, ציין: "צוק מנרה גאה להיות פארק נגיש עבור אנשים בעלי מוגבלויות פיזיות ואנשים בעלי צרכים מיוחדים, בכל ימות השנה. אנו עושים ככל יכולתנו לשלב אנשים בעלי מוגבלויות בעולם האקסטרים במסגרת פעילויות בצוק, ומאמינים שכל אחד יכול ולכל אחד מגיע להנות ולחוות את הרגעים הללו בהם האדרנלין זורם ללא הפסקה".

 

לרגל ציון היום תוענק הנחה של 50% הנחה בין התאריכים 3-5/12/15 לאנשים בעלי מוגבליות פיזיות וצרכים מיוחדים במתקני הצוק.

ההנחה תינתן בהצגת תעודת נכה של הביטוח הלאומי.