צובעת את פסגת העולם בגוונים של כחול לבן

זהו סיפור השראה של דרך. של תעוזה. של אמונה והרבה התמדה.

כששמרית התחילה את הדרך שלה, היא לא דמיינה שיום אחד היא תבחר לעמוד במקום הראשון מבין עשרות מעצבי שיער מכל העולם שיציגו את פאר היצירה שלהם לתחרות האוסקר בתחום. וזה עוד לא הסוף…

הכירו את שימרית ברמלי בת 38 אמא ל 3 ילדים, אור, איתי והילי.

את הדרך המקצועית בעולם הספרות ועיצוב השיער, התחילה בעקבות אמה, שהיא בעצמה ספרית כבר שנים רבות.

בגיל 20 הלכה שימרית ללמוד את רזי המקצוע באופן פורמלי בביה"ס המוביל של מעצב השיער שוקי זיקרי בת"א. את דרכה בתחום התחילה כשכירה ולאט לאט צברה ניסיון ואיתם באו גם הלקוחות ולבסוף בחרה לצאת לדרך עצמאית…

לפני כשנתיים, התגרשה שמרית מבעלה ונאלצה להתחיל לבנות את עצמה מבחינה כלכלית מאפס. שימרית הייתה נחושה בדעתה לפלס את דרכה להצלחה. מיותר לציין שההתמודדות עם תהליך הגירושין וגידול הילדים הייתה לא פשוטה בכלל עבורה, וכל זאת לצד ביסוס העסק העצמאי שלה.

באופן מפתיע ולא מתוכנן, כמה ימים אחרי שבעלה יצא מהבית, טסה שמרית לאנגליה להשתלמות "פיוצ'ר פאונדישיין" שהוא קורס הליבה של TONY & GUY, בכל מה שקשור לעיצוב שיער ומקצוע הספרות. מדובר על לימודים של כל טכניקות החיתוך הבסיסיות, תוך כדי שכלול, חיזוק ושיפור הטכניקה האישית שלה.

כבר אז, הייתה שמרית עדה לתחרות השנתית של TONY & GUY, אבל אז היא לא השתתפה בה. המעניין היה שספר ישראלי בשם ניסים פרץ, השתתף בתחרות, נבחר להיכנס לספר ואף זכה במקום הראשון. שמרית מספרת ש: "אני זוכרת שהסתכלתי עליו ואמרתי לעצמי, אני עוד אגיע לשם יום אחד".

לפני חצי שנה הודיעו לשמרית במפתיע, שאחד הספרים שהיה אמור לגשת לתחרות לא יוכל להשתתף בסוף והודיעו לה בהתרעה של 5 ימים בלבד לפני הצילומים. שמרית לא הססה לרגע, זה היה הרי חלום עבורה והיא התגייסה למשימה. גייסה את הדוגמנית, עבדה איתה עד השעות הקטנות של הלילה, ולבסוף ניגשה לצילומים. כמו שכבר הבנתם, ההשקעה הייתה שווה!! שמרית לא רק שנבחרה להופיע בספר של שנת 2018-2019, היא גם נבחרה למקום הראשון והמכובד!!

IMG-20191021-WA0016

72670888_2960542347295601_3010705193265266688_o

IMG-20191024-WA0018

IMG-20191024-WA0002

היום, בהסתכלות לאחור על הדרך שעשתה, אומרת שמרית: "היו לי שנתיים לא קלות והזכייה הזאת גרמה לי להבין שאין דבר העומד בפני הרצון ועם תשוקה למקצוע ואהבה למה שאתה עושה, אין גבול ליכולת ולאפשרויות. צריך רק להאמין ולא לוותר אף פעם. זאת דוגמא ענקית לילדים שלי, שעם כל הקושי היום יומי וההשקעה של המון שעות עבודה שהם לא רואים אותי, יש להם על מה להיות גאים וללמוד שלכל אדם יש דרך ובהתמדה אפשר להגיע להכל".

IMG-20191024-WA0023
שמרית היא הדוגמה לכך שלפעמים לא צריך ללכת רחוק כדי למצוא סיפורי השראה, הם נמצאים ממש בדלת ממול, בשכונה שלנו ואולי…במספרה.
אני כבר קבעתי לי תור. מה איתכן?

הפוסט הזה מוקדש באהבה גדולה לשמרית בוקטוס ברמלי ולמירי לוי חברתי האהובה שהפוסט שכתבה בפייסבוק על שמרית, ריגש אותי במיוחד ולא יכולתי שלא להקדיש לה פוסט בבלוג שלי.

שלכן,
שירי