צדפות חמות שבא לבכות..מאושר – טיפול גוף חדש

הפעם אני ממליצה, המלצה חמה, תרתי משמע, על טיפול גוף חדש וחדשני שהגיע מאירופה לארצינו הלבנטינית והלוהטת.

הגילוי הנאות יספר, כי הוזמנתי על ידי המטפלת המקסימה נטלי, זו שכבר היללתי ושיבחתי בפוסט : A French beautiful young woman made love with me להתנסות בטיפול גוף חדש מאירופה – Hot Shells.

נטלי בדיוק שבה ארצה מאירופה, לאחר ששקדה ולמדה את רזי הטיפול וחזרה בכדי להפיץ את הבשורה בקרב הישראלים החמים.

עברו עליי הרבה ידיים.. זה אולי לא נשמע טוב, אבל כוונתי היא, (לפחות בהקשר הזה), שהתנסיתי בלא מעט טיפולי גוף במקומות שונים, שחוט השני שעובר ביניהם הוא איכותם, שאינה מוטלת בספק. אני לא מוסרת את גופי לטיפול במקום שאני לא בטוחה שהוא מהטובים שיש ושקיים בו היצע של זוגות ידיים שיוכלו ל'פרק' ול'חבר' אותו כהלכה. אני גם לא מתפתה להתמכר למשתני הרקע החיצוניים של המקום, שהם אומנם חשובים ומשלימים את אווירת הטיפול, אבל החשוב ביותר הוא הניקיון, הניחוחות הטובים, חומרי הטיפול והידיים שהם העוגן של כל הרעיון.

מקום שכזה, הוא המקום בו נמצא חדר הטיפולים החמים והמזמין של נטלי, מעין ספא בוטיק,ברחוב מנדליי 8 בתל אביב, המציע גם את טיפולי הגוף הנהדרים שלה וגם טיפולי קוסמטיקה משלימים על ידי נשות מקצוע נוספות שעובדות עמה. בחדר הטיפולים האינטימי, יש גם מקלחת צמודה, מעט קטנה, אך מספקת את כל הדרוש להתרענן ולהתבשם לאחר הטיפול.

קצת על הטיפול ב-Hot Lava Shells

הצדפות של Lava הנלקחות מן הטבע בצורתן הגולמית, מעניקות  לך את האפשרות להתחבר אליהן באופן אינדיבידואלי וטבעי. קונכיות הצדפה המפוספסות והמרהיבות ביופיין, מגיעות מן הטבע בצורתן והרכבן המקוריים, נבחרות בקפידה, אחת אחת באיי הפיליפינים ועוברות תהליך של 'ציחצוח ומירוק', על מנת לחשוף את הברק והזוהר הטבעיים שלהן. לאחר מכן, הן נאגדות יחדיו ליצירת ערכת טיפול מאלפת חושים.

כל אחת מהצדפות מטופלת בעדינות, על מנת לשמר את היופי הטבעי והאיפיונים המיוחדים שלה. כמוצר של הטבע, שינויים בצבע, בעובי ובטקסטורה, צפויים להתרחש עם הזמן, שינויים שמעצימים את הייחוד האינדיבידואלי והיופי הטבעי של הצדפה.

הייחודיות בטיפול בצדפות חמות, טמונה בחום ובמגע הצורב בהנאה את הגוף. אייכות הטיפול מקורה ביכולת של המטפל למזג בין  חום הצדפה ואווירת טיפול נינוחה ורגועה, שמהווה מענה לצרכים של המטופל. טיפול שהוא התנסות יחידה במינה של תערובת מושלמת בין חמימות ורגיעה, בזמן שאתם נשארים מחוברים לפשטות היופי של הטבע.

מהו עיקרון הטיפול?

הליטוש וההברקה שנועדו ליצור תחושה נעימה על פני הצדפה במהלך הטיפול, נעשים על ידי החדרת חומר טבעי מתכלה לתוך גוף הצדפה. הסידן והמלחים מן הטבע, שמכילות הצדפות, מועברים ישירות לעור הגוף ומספקים את התועלות והיתרונות שבטיפול עם מגע של חום.

מהם יתרונות הטיפול?

הטיפול בצדפות חמות, המשלב תנועות לסירוגין עם הצדפה באחיזה הנתמכת באגודל ובכף היד, תוך כדי החלקת הצדפה החמה על הצוואר, הגב התחתון, רגליים, כפות רגליים והידיים, מעלים מתח בשרירים, מרגיע את מערכת העצבים ומשפר את זרימת הדם ופעולת הלימפות.

כל שנותר לכם הוא פשוט להירגע ולהתמסר לידי הקסם של נטלי וליהנות מטיפול שכולו פינוק ושיחרור.

להזמנת טיפולים:

נטלי : 052-6064316