צביעת דירה מחיר – חברת CARE4HOME

בחורה עם מחשב נייד

הקיר שלכם מתקלף? קירות האמבטיה מלאות בעובש ופטריה? זה הזמן לצבוע את הדירה. עם צביעת דירה תקבלו דירה נקייה, מסודרת וצבועה בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובמחיר משתלם וללא הפתעות. חברת CARE4HOME תצבע לכם את הדירה ותדאג לשמור על ניקיונה. עבודות הצביעה של CARE4HOME כוללות: צבע, ניקיון, תיקונים וריסוס ללא תוספות וללא הפתעות. עבודה איכותית ומקצועית שתדרג את הבית בכמה רמות, ותיתן
לכם הרגשה נעימה של התחדשות והכל במחיר נגיש וברמת גימור ואיכות עבודה ללא פשרות כאשר התשלום הוא אך ורק בסוף העבודה אחרי שביעות רצון מלאה.

מעוניינים לקבל מידע נוסף על צביעת דירה מחיר של חברת CARE4HOME  הקליקו

המחירים המיוחדים של צביעת דירה בחברת CARE4HOME:

*צביעת דירה מחיר 2 חדרים קומפלט כולל תיקונים, צבע, ניקיון וריסוס רק 999 ש"ח

 *צביעת דירה מחיר 3 חדרים קומפלט כולל תיקונים, צבע, ניקיון וריסוס רק 1199 ש"ח

*צביעת דירה מחיר 4 חדרים קומפלט כולל תיקונים, צבע, ניקיון וריסוס  רק 1499 ש"ח

*צביעת דירה מחיר 5 חדרים קומפלט כולל תיקונים, צבע, ניקיון וריסוס רק 1699 ש"ח.

השפעת המחיר על צביעת דירה?

רגע לפני שאתם צובעים את הדירה כדאי שתעשו סקר מחירים ותראו כמה משלמים על צביעת דירה. צביעת דירה מחיר יכולה לנוע מ-1000 ₪ ועד 4000 ₪ תלוי בכמות החדרים בדירה. על מנת לקבל הצעת מחיר הוגנת חשוב לקחת כמה שיותר הצעות של צביעת דירה ולהשוות את מחירי צביעת הדירה. חשוב להבין שמחיר צביעת דירה אטרקטיבי לא בהכרח נראה "חשוד" במקרה זה יש לבדוק המלצות וניסיון של חברת הצביעה, ישנו היגיון רב
במחיר אטרקטיבי של צביעת דירה וזאת מאחר ופח צבע איכותי ככל שהיה עולה 300 ₪
שמספיק לדירה של 3 חדרים ושני פחי צבע מספיקים לדירה של עד 5 חדרים.
כך שחברות צבע אמינות ואיכותיות נותנת מחיר אטרקטיבי על מנת שהיה להם עבודה
של צביעת דירה כל יום! מה שאומר שמחיר צביעת דיריה אטרקטיבי יכול לאפשר לכם לשדרג את הדירה בזול בתנאי שאתם בודקים את רקע חברת צביעת הדירה.

פרמטרים המשפיעים על צביעת דירה מחיר?

מחיר צביעת דירה– ככל שהדירה יותר גדולה כך כמות החדרים ושטחה מצריך כמות גדולה של צבע, ומחיר צביעת הדירה יהיה גבוה.

מצב הדירה- ככל שקירות הדירה דורשים עבודת הכנה, כך הצביעה תעלה יותר. אם יש לכם רטיבות בדירה והקירות זקוקים לתיקוני טיח, שפכטל או איטום עבודות גבס תשלמו יותר.

חפצים בדירה– אם הדירה שלכם מאוכלסת בחפצים ורהיטים אשר דורשים פירוק והזזה, מחיר צביעת הדירה שלכם יהיה גבוה יותר.

גוון צבע הדירה- לגוון צבע הדירה חשיבות רבה מבחינת מחיר הצביעה. דירה בעלת גוונים כהים יקרה יותר מאשר דירה עם גוונים בהירים. לכן בחירת צבע כהה לדירה תייקר את עבודות הצבע, כמו כן אם החלטתם לצבוע קירות כהים לבהירים תשלמו יותר מכיוון שנדרשות שכבות רבות וזמן עבודה רבה על מנת להגיע לתוצאה סופית.

אחריות על צביעת דירה

חברת CARE4HOME נותנת לכם אחריות מלאה על צביעת הדירה. כך שאתם משלמים רק בתום סיום עבודות הצביעה. אתם מקבלים צבע אקרילי הטוב ביותר של טמבור בצביעה איכותית ומקצועית של שני שכבות כך שאיכות וגימור העבודה מתבצע ברמה המקצועית ביותר וכל זאת במחיר האטרקטיבי ביותר!

למידע נוסף ולצביעת דירה מחיר התקשרו לחברת CARE4HOME  בטלפון :

                    052-4257473