פתרונות מיחזור מתכות לעסקים

בחורה עם מחשב נייד

לפסולת מתכת ישנה ערך גבוה יותר מפסולות אחרות ואין זה משנה אם המוצר תקין או לא. בפסולות מסוג זה ישנם מרכיבים כמו: זהב, נחושת, ברזל, בדיל ועוד, אשר מצריכים טיפול ייחודי של מחזור בשל כך.

כל מפעל, עסק, חברה בימנו משתמש, אוגר או משליך פסולות שיש בהם מתכות מסוגים שונים שקיימים במוצרים שונים.

מיחזור מתכות לעסקים פתרונות משתלמים במיוחד

אנו בחברת שורו מציעים, בין היתר פתרונות מחזור למתכות ופסולות אלקטרוניות לעסקים. וזאת על מנת לעשות את חלקנו בצמצום הפסולת הנשלחת למטמנות אשפה רגילה, היות ופסולות של מתכות ופסולות אלקטרוניות אינם אמורים להישלח לשם, אלא לעבור טיפול בהתאם לחוק ולתקנים של טיפול בפסולות מעין אלו המכילות חומרים מסוכנים ומזיקים בעת התפרקותן כשהם מחלחלים למי התהום שלנו, או מתכות שאינם מתכלות ותופסות שטח נוסף או שבעת שריפה או בטמפרטורות גבוהות פולטות רעלנים וגזים רעילים שמהווים מפגע סביבתי ואקולוגי. ובנוסף אינם ניתנות לדחיסה מה שגורם לכל תהליך הטמנת האשפה להיות מורכב ויקר יותר.

מיחזור אלקטרוניקה
מיחזור אלקטרוניקה

דבר נוסף המתקשר בייחוד למחזור של מתכות הוא החיסכון שניתן להרוויח בעת המיחזור. משאבי מכרות הברזל מתמעטים והמחסור צפוי ללכת ולגדול. בעצם המחזור נוכל לבצע שימוש חוזר במתכת, אשר גם ככה הפכה ליקרה בשל משאבי הטבע שהולכים ונעלמים ובשל האנרגיה הרבה שצריך בכדי להפיק אותה.

פתרונות מחזור מתכות ופסולות אלקטרוניות מתבצעות בקלות, בנוחות, ביעילות ובצורה מיומנת ומהירה דרכנו. בחברתנו אנו עוסקים בייעוץ בפגישה אצלכם, בפינוי ובאיסוף מכם וכמובן בתהליך המחזור שבו כל הציוד עובר תהליך של  מיון והפרדה לפי סוגי הפסולות והמתכות, פירוק והתכה בתנורים מיוחדים בטמפרטורות גבוהות על פי התקנים המחמירים ובהתאם לחוק. הציוד מיוצר מחדש ומושמש מחדש או מפורק עד לחומרי גלם מחודשים.

אנו יודעים שאחסון מוצרים ישנים שאינם בשימוש או כאלו שתקולים מאוחסנים במחסנים בעסק והדבר תופס אבק ומקום וטיפול בכמויות גדולות של פסולות אלו מצריך מכם התעסקות, זמן ואנרגיה. לכן אנו מציעים להגיע אלכם וכל עניין הפינוי ואיסוף יהיה חלקנו ואתם תקבלו את חלקכם בתמורה עבור רכישת המתכות והפסולות האלקטרוניות מכם. כך שגם אתם תרוויחו וכמובן תעשו את חלקכם בתרומה לשמירה על הסביבה ואיכות החיים של כולנו.

shuru
שורו – מיחזור אלקטרוניקה, הינה מהחברות המובילות בישראל בתחום מיחזור פסולת אלקטרונית (Electronic Recycling) ונכסי IT. החברה אוספת מגוון ציוד ופסולת אלקטרונית, מחשבים, ציוד תקשורת, סוללות ומצברים, מחברות, מפעלים וארגונים גדולים לצורך מיחזור ידידותי לסביבה, שמירת אבטחת מידע ומקסום שווי שימוש. שורו הינה מהיצואניות הגדולות בישראל של כרטיסים ורכיבים אלקטרוניים, הנשלחים להמשך טיפול בבתי זיקוק גדולים בחו"ל, לשם מיצוי המתכות האל-ברזליות ומתכות יקרות המצויות בהם. החברה קנתה לעצמה מעמד מוביל בענף בזכות רמת המקצועיות, שירות מהיר ואמין ושמירה על מחירים תחרותיים.