פתאום משפחה

קיטש עם מוסר השכל: קומדיה כייפית שאפילו תגרום לכם להזיל דמעה

null
הסרט “פתאום משפחה” בכיכובם של מארק וולברג (המגלם את פיט) ורוז ביירן (המגלמת את אלי), הוא קומדיה קלילה עם מוסר השכל והצצה לעולמם של ילדים העוברים בין משפחות אומנה ומשוועים למשפחה אמיתית וטובה, בה ירגישו מהי שייכות. פיט ואלי עסוקים בשגרת חייהם, נשואים שנים בלי ילדים. יום אחד אחות של אלי, שמתקשה להכנס להיריון, מתריסה כלפי אלי, שאם רק היתה רוצה ילדים, היתה מצליחה בקלות להכנס להיריון. הנושא מעלה שאלות בין בני הזוג, שמחליטים לאמץ ילדים. הסרט קליל, מצחיק ומתגלגל ומצליח לטפל בנושא כאוב בדרך כל-כך מיוחדת, שפשוט כיף לצפות בו.

promo_long

פיט ואלי יוצאים למסע בעולם האימוץ, עוברים הדרכה וסדרת מפגשים קבוצתיים ובלי שהתכוונו לכך, הם מאמצים לא ילד אחד ולא שניים, אלא 3 אחים. הבוגרת היא נערה מתבגרת, מרדנית, שקשה לה להתמודד עם העזיבה של האמא הביולוגית שלה. מצד אחד היא רוצה משפחה טובה ותומכת לה ולאחים הקטנים שלה ומצד שני, היא מקשה מאוד על אלי ופיט. נסיונות ההתמודדות של פיט ואלי עם הילדים ועם הקשיים שלהם יוצרת המון מצבים משעשעים.

null

כמובן, שיש גם דרמה וקשיים, ולכל הבלגן מתווספת גם המשפחה הגדולה והסבתות ששמחות על הנכדים החדשים שהצטרפו למשפחה. האם פיט ואלי יצליחו לקבל את האישור הרשמי לאמץ את 3 האחים? האם המתבגרת תחזור לגור עם אמה הביולוגית ואיך הסיפור יתחבר למציאות שעליה הסרט מבוסס? ממליצה ללכת לראות בבתי הקולנוע.

הצצה לסרט

[youtube Qfx9S7KBBCI nolink]