פרקט עץ מלא

בחורה עם מחשב נייד

מעוניינים בחיפוי מעולה לרצפת הבית או לכל מטרה אחרת ולא רוצים לשלם סכומי עתק על ריצוף ייחודי? כיום לקוחות רבים בישראל הגיעו למסקנה שכדי לקבל חיפוי טוב ומושקע לרצפת הבית אין צורך בהזמנת ריצוף שלרוב יעלה סכום לא מבוטל של מזומנים, במיוחד לאור העובדה שניתן לרכוש פרקט כץ מלא או פרקט דמוי עץ וליהנות  מחיפוי מושלם לרצפה. יש רבים שבוחרים באופציה של פרקט מלכתחילה מכיוון שיש לו לוק שלא מתקבל בריצוף רגיל. פרקט עץ מלא יכול להזכיר לכם בית כפרי בלב כפר או לחילופין בית עץ אירופאי…

איכות וחוזק

פרקט עץ מלא הוא אפשרות מעולה ליהנות מצד אחד מפרקט יוקרתי וייחודי ומאידך, לקבל מוצר עמיד, חזק ואיכותי שלא נופל באיכות שלו מריצוף פורצלן חזק ביותר. כיצד? העץ הוא חומר עמיד ואיכותי, תחשבו שהוא אמור לעמוד תחת לחצים גדולים ביותר של הליכה מתמדת עליו, גרירת רהיטים ועוד. לכן חשוב מאוד שהפרקט יהיה חזק ועמיד במיוחד. בפרקט עץ מלא אתם מקבלים אכן חוזק ועמידות בלתי מתפשרת.

כי האדם עץ השדה…

עץ מלא הוא חומר שמשרה אווירה נינוחה של כפר וטבע, העץ מעצם הוויתו מחובר מאוד לשורשים ולאדמה וממילא, מחבר אותנו – בני האדם למקור ממנו באנו וממנו בא גם העץ- האדמה והטבע. אם אתם רוצים להתעורר כל בוקר מחדש לתחושה של נוף וטבע, פרקט עץ מלא יתאים לכם מאוד וישרת אתכם נאמנה.

פרקט עץ מלא במחיר שפוי!

ואם תשאלו, מה לגבי העלויות, האם עץ מלא הוא לא חומר יקר והעלויות של פרקט כזה אמורות להיות גבוהות מאוד? אז כך, המילה   "עץ" היא מילה כללית מאוד וכאשר מדברים עליו יש לחלק את המונח הכללי לפרטים: מחירים העץ משתנים בהתאם לרמת השכיחות של העץ בארץ. לדוגמא, עץ אלון הוא עץ שכיח יחסית ולכן גם העלויות שלו יהיו זולות יותר מאשר עצים אחרים שיש לייבא אותם מחו"ל.