פרסומת לאלימות

חברת Maelys המשווקת בארץ את מסיכת הפנים המכה גלים בעולם החליטה לגייס את רוסלנה, בר פאלי, שירז טל ודורון מטלון לאחת הפרסומות המזעזעות שנראו כאן לאחרונה, לדעתי. הורים – לתשומת לבכם.

בחורה עם מחשב נייד

1איפור מפחיד

האם העולם השתגע ?!

בימים בהם צצות בתקשורת, כמו פטריות אחרי הגשם, נשים שטוענות שהותקפו מינית ע"י טראמפ המועמד לתפקיד נשיא העולם החופשי, ימים בהם איבגי הנמצא בהליכים משפטים סביב תלונות של נשים שהותקפו  על ידו זוכה בפרס יוקרתי על פועלו, ימים בהם עדיין פועלים בת"א מועדונים בהם נשים נאנסות כהרגל, קמה לה נבחרת של נשים ומראות לעולם שכן. כן מגיע לנו. מגיע לנו הנשים סטירת לחי מצלצלת. ועוד אחת ועוד.

חברת Maelys המשווקת בארץ את מסיכת הפנים המכה גלים בעולם החליטה לגייס את רוסלנה, בר פאלי, שירז טל ודורון מטלון לאחת הפרסומות המזעזעות שנראו כאן לאחרונה, לדעתי.

אותי, אמא לשלושה ילדים, הפרסומת הזו לא מצחיקה.

המסר הוא פשוט. מישהי אחרת זכתה בתפקיד שאת רצית – הכי אותה. היא לא הבינה את המסר? הכי אותה שוב ושוב עד שתבין.

בבית הספר כבר היו משעים אותך.

בגן – הגננת הייתה כבר מזמן מתערבת.

אבל "במרחב החינוכי" השיווקי כנראה הכל מותר.

בראיון על הפרסומת שירז טל טוענת "זה נהדר, תסריט גאוני".

האם היא עדיין תחשוב שמדובר בתסריט גאוני אם חבורת ילדים תפרק לילד שלה את הפנים כי הוא התקבל לנבחרת הכדורסל והם לא? כנראה שלא.  אני גם לא בטוחה שהיא תרוץ להניח לו מסיכה על הפנים.

הוכית? הושפלת? לא משנה מה עבר עליך היום. מייליס, מסכת פנים לעור זוהר וחלק.

כן. פרסומת על הפנים. הורים – לתשומת לבכם.

אפרת גפן
מרפאה בעיסוק מומחית בהתפתחות הילד, מנחה מוסמכת להורים ומשפחה, מטפלת קוגניטיבית לילדים עם קשיי קשב וריכוז. מרפאה בעיסוק מחוזית בלאומית שירותי בריאות. בעלת מרפאה להתפתחות הילד והמשפחה. בת זוג לדוד ואמא של יותם, נוגה וליבי הנהדרים. 054-4903073