פריצת מנעול באשדוד

בחורה עם מחשב נייד

מנעולן באשדוד מתמחה בפריצת כל סוגי המנעולים, מכל החברות, וכן פריצת מנעולים שונים (פריצת דלתות באשדוד, פריצת רכב, פריצת מנעולי כספות, פריצת מנעול דואר וכל העולה על דמיונכם..(

בחברת חי מנעולים ישנו צוות מנעולנים ברמה גבוהה במיוחד הודות לוותק הרב והניסיון שצברו. אנו עובדים באישור משטרת ישראל ואנו בעלי ניסיון רב בפריצת מנעולים והחלפתם ע"י פורץ מנעולים מוסמך.
אם אתם זקוקים לפריצת מנעול מנעולן באשדוד ישמח להעניק עבורכם שירותי פריצת מנעולים, החלפת מנעולים ועוד השירות הוא אדיב ובמחירים זולים ומשתלמים, עבודתנו מסודרת ואחראית ללא נזקים. לאחר כל עבודה תינתן אחריות.

החלפת מנעולים לאחר פריצת מנעולים
לאחר פריצת המנעול שביקשת נוכל לבצע עבורך החלפת מנעולים וצילינדרים פשוטים ומורכבים – לבחירתך מתוך המגוון שנציע לך בהתאם לתקציב שלך.

באיזה מנעול לבחור? כשמנעולן באשדוד מחליף לך את המנעול, איזה מנעול יתאים לדלת שלך? מהם הם העלויות של החלפת מנעול לדלת פלדלת או דלת עץ?
קיים מבחר צילינדרים גדול בשוק ורובם יכולים להתאים לרוב הדלתות. ישנו ההבדל באיכות בין מנעול כזה למנעול אחר הוא- ישנם רמות מיגון שונות לצילינדרים שונים והאחריות שתינתן עבור כל צילינדר תהיה למספר שנים שונה.
מנעולים איכותיים יותר ייקרו את עלות עבודת החלפת המנעול בהתאם לתקציבו של הלקוח. כמובן שלמנעולים יקרים יותר תהיה האחריות ארוכת טווח רבה יותר משל מנעולים זולים יותר.
פורץ מנעולים מעניק שירותי חירום 24 שעות בכל זמן ובכל מקום אנחנו לשירותך – תמיד זמינים עבורכם, גם בשעות לא שגרתיות, ימי חג ושבת.
לשם ביצוע שירותי פריצת מנעולים ופריצה לבתים, מכוניות וכספות , כך שאם נתקעתם נשמח שתיצרו עמנו קשר וניתן לכם הצעת מחיר.

איך פורצים דלת

פריצת מנעולים של דלתות היא פעולה הדורשת התמחות מקצועית וניסיון על מנת להצליח לפתוח את הדלת בהצלחה וחשוב ללא הסבת נזק.  ישנם גם מנעולים אשר ניתן לנסות לפרוץ אותם לבד- ללא צורך בהזמנת מנעולן. ישנם מנעולים פשוטים שאינם דורשים מאמץ רב, וכאשר הדלת לא חשובה תוכלו לנסות לפרוץ בעצמכם, אך אם מדובר בדלת הכניסה לביתכם לא יהיה שווה לנסות לפרוץ לבד כי הנזק שתגרמו יעלה יותר בסופו של דבר.
במקרים שיש רכוש מאחורי המנעול הנעול, בין אם מדובר בבית, או רכב וחשוב לך שהרכוש ישמר, מומלץ לא לפרוץ לבד, ולהזמין שירות של פורץ מנעולים מקצועי.
קיים מגוון רחב של מנעולים, וכל מנעול ננעל ונפתח בשיטה שונה. ישנם מנעולים הנפתחים באמצעות מפתח, וישנם מנעולים הנפתחים באמצעות הקשת קוד ומנעולים שנפתחים באמצעות כרטיס חשמלי שמוכר לנו מבתי המלון בעיקר. מנעולן מוסמך יודע איך פורצים מנעול מכל סוג. במידה ואין לך את הידע ואת הכלים איך לפרוץ מנעול מוטב שלא תתעסק על מנת לא לגרום נזק לא לחלקי הדלת ולא למראה החיצוני שלה כמו שריטות ועיקומים.
מה גם, שמומלץ בחום לא לבעוט בדלת, האמנם בסרטים בעיטה בדלת תגרום לפריצתה אך הדבר לא קיים במציאות, מה שהבעיטה תגרום הוא חור בדלת, חור שלא תוכלו לעבור דרכו במילא. פורץ דלתות מקצועי פורץ את מנעול הדלת וכך הדלת למעשה נפרצת. הזמינו את מנעולן באשדוד ותקבלו שקט נפשי מאת איש מקצועי מקצועי ומיומן.

פריצת מנעולים – חשוב לדעת 

ראשית, חשוב לנו לציין שפריצת מנעול אשר איננו שייך לך זוהי עבירה פלילית חמורה. במקרה של פריצת מנעול שלא נעשתה על פי חוק, עלול הדבר להסתיים בתביעה פלילית.
במידה ומדובר במנעול השייך לך, כפי שהזהרנו, מומלץ לא להסתכן בהסבת נזק למנעול ולדלת, ולהזמין מנעולן מקצועי. במידה ולמרות זאת החלטתם לנסות לפרוץ לבדכם את המנעול, מומלץ שתדעו כיצד המנעול פועל על מנת להצליח להבין איך פורצים מנעול באופן נכון. לאחר מכן תוכלו לנסות לפרוץ את המנעול מבלי לשבור אותו ולגרום לו נזק. שכן, ניסיון פריצת מנעול חובבני עלול לא רק לגרום לנזק למנעול אלא לגרום נזק ממשי לדלת שעלות תיקונו יכול להיות גבוה. הזמינו את מנעולן באשדוד ותקבלו שקט נפשי.

פריצת מנעולים מסוגים שונים 

על מנת לדעת איך פורצים מנעול ולהצליח במלאכה, חשוב שתדעו להבחין ולזהות באיזה סוג מנעול מדובר.
שכן, למנעולים שונים קיימים מנגנוני נעילה שונים, אופן הנעילה משפיע באופן משמעות על פעולת פריצתם ועל ההצלחה לפרוץ אותם וכמובן על דרך הפריצה של כל מנעול ומנעול.
מנגנוני נעילה של דלתות הפועלים בשיטת הפינים קלים יותר לפריצה מאשר מנעולים של דלתות פלדלת לדוגמא מחברת רב בריח. כאשר מסתכלים על המפתח של המנעול, ניתן להבחין שיש לו שקעים ובליטות. מכאן ניתן להבין שמשחק נכון עם הפינים שבמנעול יאפשרו את פריצתו. כדי להתאמן בפריצת מנעולים תוכלו לקנות מנעולים בעלי כמות פינים שונה, ולנסות לפרוץ אותם. על מנת להזיז את הפינים שיהיו לחוצים במצב הנכון מתאים יהיה דרוש להשתמש בכלי עזר שונים כמו ברזלים ומוטות סיכות שונות וכל ברזל דק שיש בהישג יד. כפי שהסברנו, ניסיון פריצה חובבני שכזה שיעשה ע"י אדם שאיננו מוסמך לפעולת פריצת מנעולים עלול לגרום לנזק גדול למנעול, ובעל המנעול עלול יהיה לשלם סכום כסף גדול לשם החלפתו. הפתרון הוא הזמנה של אדם מקצועי שמתעסק עם הנושא באופן יום יומי, הלו הוא מנעולן באשדוד.

פריצת מנעולים של דלתות פלדלת

מנעולים המותקנים בדלת פלדלת הינם מנעולים מורכבים וקשים לפריצה. וזהו כמובן יתרונם וזוהי הסיבה שמנעולים אלו מותקנים בכניסה לכל בית. פריצה של מנעול בדלת פלדלת דורשת מקצועיות ומיומנות, ולכן מומלץ להיעזר לשם כך במנעולנים מורשים. במקרים שיש צורך לפרוץ מנעול של דלת פלדלת, מנעולן יוכל לבצע זאת בקלות, יעילות ובאופן נכון ללא הסבת נזק. מנעולן מתמצא בשיטות חדשניות הנדרשות לפריצת מנעול כזה, למנעולן ישנם כלי פריצה וכלי עבודה אשר דרושים לביצוע פריצה. לסיכום, פריצת דלתות פלדלת זהו לא עניין של מה בכך מכיוון שהמנעולים של דלתות פלדלת הינם מתוחכמים בעלי טכנולוגיה מתקדמת.

פריצת דלת 

בפעולת פריצת דלת, צריך כמובן לפרוץ פאת מנעול הדלת על כן דרוש שימוש במקדח לרוב. פעולת פריצת דלת נדרשת בסוגי מנעולים שונים.
יהיה צורך לבצע פריצת מנעול בדלת הבית במקרה שאבד מפתח הבית, ואדם נותר נעול מחוץ לבית. במקרים אחרים בהם נשאר בבית ילד קטן, ואין לו אפשרות לפתוח את הדלת לבד יהיה צורך לבצע פריצת דלת.
במידה ויש לך עניין לדעת איך פורצים דלת, יש מספר דברים שחשוב לשים עליהם דגש בעת פריצת דלת. כאמור, לא מומלץ לנסות לפרוץ דלת ע"י בעיטות. בדלתות עץ אתה עלול לגרום ליצירת חור בדלת שלא יתאפשר לך להיכנס ממנו או לפתוח את הדלת באמצעותו, ובדלתות פלדלת הדלתות עשויות מפלדה וחומרים חזקים במיוחד, וסביר להניח שניסיון כזה רק יגרום לך לכאב ולנזק ממשי. מנעולן באשדוד שהינו מקצועי ידע כמובן איך פורצים מבלי לגרום לנזק.