פריחה של נייר

יוצרת, אוספת, מקפלת, חותכת, מתאימה ומפזרת פרחים מנייר

אני חוזרת  אחורה בזמן אל הילדות שלי שם הכל התחיל, גרתי בבית עם חצר גדולה שאמי ואבי מטפחים ומטפלים עד היום. חצר שהייתה מלאה עצי פרי, שיחי הדסים, שושנים, וורדים, קלות, רקפות, גרניום, אירוסים, חמניות צהובות ועוד פרחים שאיני זוכרת את שמם. הפריחות בגינה שלנו השתנו לאורך כל עונות השנה. האהבה לטבע ולפרחים הגיע וחדרה בי שלא במודע, מדהים איך החיים מובילים לכל מיני דרכים שלא חשבתי שאלך בהם שהייתי צעירה.

 

צילום : דולה תם
צילום : דולה תם

 

אני נהנית אוהבת ושמחה ששולחן העבודה שלי מתמלא בפרחי נייר מכל הסוגים ממש כמו בטבע. יש לי אוסף גדול של ניירות מהארץ והעולם, אני אוהבת לחדש ולהתחדש בנייר שהוא חומר הגלם האהוב עלי. מסוג הדברים שאני קונה סתם כי הוא יפה עוד לפני שאני יודעת מה אעשה אתו. הניירות שאני בוחרת לעיצובים שלי הם שונים ומגוונים. אני מתאימה את הנייר וצבעיו לעיצוב ולתחושה שאני רוצה ליצור. אני משתמשת בטכניקות שונות כדי ליצור את המראה הרצוי לכל עיצוב ועיצוב ומשלבת בין טכניקה קיפולי נייר (אוריגמי) לטכניקה חיתוכי נייר.

 

צילום :דולה תם
צילום :דולה תם

 

מה שכיף בפרחי הנייר שאני יוצרת שהם נשארים רעננים מעניקים חופש יצירתי גדול אינם מגבילים לפרחים עונתיים או לצבעים הקיימים בדרך כלל בטבע. אני אוהבת לשלב פנינים חרוזים ואבנים שמותאמים לפרח ומוסיפים לו אלגנטיות שיק וסטייל. העיצוב שהכי מרגש אותי הוא עיצוב זר כלה, שהופך לפריט מלא סנטימנט ונשאר למזכרת מרגע מרגש. זר הכלה מגיע במלא סגנונות שכל אחת יכולה לבחור ולעצב את הזר הייחודי לה. את הזר ניתן להתאים למוטיב האירוע עצמו ואפשרי לדמות לכל צורה שאוהבים למשל פרפרים, לבבות, שבשבות, ציפורי עגור ועוד. זהו תהליך עיצובי מרגש שנעשה בליווי ובחירה בהקשבה וסבלנות לכל כלה. התגובות שאני מקבלת אחרי האירוע והתמונות מיום האירוע מאוד מרגשות אותי וגורמות לי להמשיך לפזר אהבה בפרחי נייר.

 

צילום: הילה שילוני
צילום: הילה שילוני

 

סטודיו Paper Zer  יוצר עבורכם חוויה ויזואלית מעיצובי נייר. מה תוכלו למצוא בסטודיו? עיצוב פרחי נייר לאירועים, זרי כלה, סידור פרחים לבית משרד, קירות צילום, אביזרי שיער, עיצוב להפקות אופנה ועוד.

מוזמנים להגיע לסטודיו במרכז רמת גן בתאום מראש  054-4446075

אינסטגרם:

www.instagram.com/paper_zer

פייסבוק:

facebook.com/paperzer

 

עגורים עדי