פרוייקט "חלומות נחלת ראשון לציון" יוצא לדרך עם שיכון ובינוי נדל"ן

פרוייקט חלומות נחלת בראשון לציון – חמישה בנייני יוקרה עם דירות המתוכננות בעיצוב מרשים, עם מרפסות גדולות, מפרט עשיר, והכל בסטנדרטים הגבוהים של שיכון ובינוי נדל"ן.

שיכון ובינוי חזר לראשון לציון!!!
בסוף השבוע האחרון הושק הפרויקט היוקרתי "חלומות נחלת ראשון לציון" של שיכון ובינוי נדל"ן.
גם אני הייתי שם.

פרוייקט "חלומות נחלת ראשון לציון" יוצאת לדרך. צילום: נדיה היבא

 

ההשקה נערכה על-ידי שיכון ובינוי נדל"ן לרגל חזרתה לראשון לציון ותחילת הבנייה של  פרוייקט חלומות נחלת –חמישה בנייני יוקרה שתבנה החברה, עם דירות המתוכננות בעיצוב מרשים, עם מרפסות גדולות, מפרט עשיר, והכל בסטנדרטים הגבוהים של שיכון ובינוי נדל"ן.

נחלת יהודה מוקפת בסביבה מטופחת ויוקרתית וממוקמת בצפון ראשון לציון, בצמוד לשכונת אברמוביץ' הוותיקה ולמרכז העיר, הזדמנות נהדרת להינות מאיזון מושלם בין שלווה ושקט ומקרבה לצירי תחבורה ראשיים.

פרוייקט "חלומות נחלת ראשון לציון" יוצאת לדרך. צילום: נדיה היבא

חלומות נחלת משלבת מגורים בסביבה שקטה ושלווה יחד עם קרבה מקסימאלית למרכזי תרבות תוססים, דבר הנחשב כיום לסטנדרט יוקרתי שיותר ויותר אנשים מעוניינים בו.

שכונת נחלת יהודה מוכרת כשכונה איכותית שטוב לגדול בה. בשכונת החלומות של נחלת יהנו התושבים מקהילה איכותית, קרבה לבתי ספר ולגנים מצויינים, למרכזי תרבות, בילוי ופנאי, לפארקים, לשירותים קהילתיים ולכל מה שהמשפחה צריכה בסביבתה.

פרוייקט "חלומות נחלת ראשון לציון" יוצאת לדרך. צילום: נדיה היבא

שכונת נחלת יהודה ממוקמת בקרבה למרכזי הבילוי התוססים של ראשון לציון כך שתוכלו לצאת לבלות במרחק קצר מהבית בסופרלנד, בחוף הים, בשופינג בקניונים, בסרט בסינמה  סיטי וביס פלאנט, בהופעה טובה בלייב פארק ובשלל המסעדות ובתי הקפה הטובים שבעיר.

אוכלוסיות שונות בוחרות גם ליהנות מסביבה פסטורלית וקהילתית וגם להיות מחוברים ללב הפועם של העיר. כתוצאה מהמגמה ומהביקוש, חברת שיכון ובינוי נדל"ן החליטה לחזור לבנות בראשון לציון בשכונה האיכותית נחלת יהודה, בצפון ראשל"צ.

פרוייקט "חלומות נחלת ראשון לציון" יוצאת לדרך. צילום: נדיה היבא

בפרויקט מתוכננים 5 בניינים בני 10-14 קומות ובהן דירות גן, דירות 3-5 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים דו-מפלסיים מרהיבים עם מפרט עשיר, ירוק וחסכוני, כמו שרק חברה איתנה ומקצועית יכולה להציע.

פרוייקט החלומות נחלת ראשון לציון – להתרווח בחלל מגורים מרווח ומעוצב בסטנדרט גבוהה.
צילום: יח"צ

בכל דירה מפרט טכני עשיר ואיכותי הכולל:

 • לובי כניסה מעוצב
 • אינטרקום עם מסך צבעוני בכניסה לדירה
 • מיזוג אויר דירתי
 • הכנה לרמקולים בחדר דיור
 • נקודות טלפון וטלוויזיה בחדר דיור ובחדרי שינה
 • תריס גלילה חשמלי בכל החלונות והוויטרינות
 • הכנה לרשת – תוספת מסילה שלישית בחלונות
 • ריצוף פורצלן בכל הדירה
 • ארון כיור אמבטיה כללית ובחדר רחצה הורים
 • אסלות תלויות
 • ארון מטבח איכותי
 • משטח אבן קיסר במטבח
 • דלתות פנים – 4 גוונים כולל לבן
 • דלת עץ בממ"ד
פרוייקט החלומות נחלת ראשון לציון – להתרווח בחלל מגורים מרווח ומעוצב בסטנדרט גבוהה.
צילום: יח"צ
פרוייקט החלומות נחלת ראשון לציון – להתרווח בחלל מגורים מרווח ומעוצב בסטנדרט גבוהה.
צילום: יח"צ

שכונת חלומות נחלת ראשון לציון נמצאת בקרבת צירי תחבורה מרכזיים כמו כביש ארבע, כביש 44 וכביש 431. תחנת הרכבת של ראשון לציון נמצאת במרחק חמש דקות נסיעה בלבד. בשכונה נמצאים גנים ובתי ספר מצוינים ובקרבתה גם מוקדי בילוי – בתי קפה, מסעדות וחוף הים של ראשון לציון. דירת 4 חדרים בפרויקט ניתן לרכוש החל מ 2.2 מיליון שקל

לדברי דורית סדן סמנכ"ל השיווק בחברת שיכון ובינוי נדל"ן:
"אנו בהחלט מזהים שבשנים האחרונות קיימת מגמה של שילוב נכון וטבעי בין הסביבה הקהילתית, הירוקה והשלווה לבין קרבה למקומות בילוי ופנאי. פרויקט חלומות נחלת יהודה ראשל"צ אוצר בתוכו היטב, הן בתכנון והן בבנייה, את הביקוש למגמה הזו ואנו כבר מצפים בכיליון עיניים לראות את התקדמות הפרויקט בעיר ראשון לציון ".

חלומות נחלת ראשון לציון – הפרוייקט יצא לדרך…
צילום: יח"צ

אודות שיכון ובינוי נדל"ן:
'שיכון ובינוי נדל"ן' בניהולו של תמיר דגן הינה זרוע ייזום נדל"ן בישראל בקבוצת שיכון ובינוי. שיכון ובינוי נדל"ן היא חברת ייזום למגורים, שהחלה לפני 87 שנה את דרכה עם חזון לבניין הארץ וכיום מגשימה דרך קבע חלומות של משפחות רבות, על ידי הקמת סביבת מגורים משפחתית וקהילתית מושלמת. שיכון ובינוי נדל"ן אימצה דרכי עבודה המשלבות טכנולוגיה חדישה, תכנון ארכיטקטוני מתקדם וסטנדרטים בינלאומיים ואימצה את שיטות התכנון והבניה הירוקה. כך, החברה מספקת ללקוחותיה מעטפת שירות מושלמת משלב הגדרת הצרכים ועד לאחר אכלוס. כחלק מעיקרון הקיימות פועלת שיכון ובינוי נדל"ן גם בתחום ההתחדשות העירונית – פינוי בינוי ותמ"א .238, פרויקטים המחייבים ניסיון רב וחוסן פיננסי.

חלומות נחלת ראשון לציון – הפרוייקט יצא לדרך…
צילום: יח"צ

בין הפרויקטים שמקדמת שיכון ובינוי נדל"ן במסגרת התחדשות עירונית:
חלומות TLV – בשכונת יד אליהו בת"א, פרויקט קהילת פאדובה – בשכונת נאות אפקה בת"א, חלומות קריית אונו בשכונת פרדס רייספלד ועוד. 'שיכון ובינוי' דורגה כפלטינה פלוס שהינו הדירוג הגבוה ביותר של ארגון מעלה בשנת 2016. שיכון ובינוי דורגה ע"י BDI ו D&B- במקום הראשון בתחום הבנייה, היזמות והתשתיות לשנת 2015. כמו כן נבחרה שיכון ובינוי נדל"ן ע"י הציבור כחברת הבנייה למגורים המובילה בישראל על פי סקר גלובס שפורסם בפברואר 2017.

ערכה: וצילמה: נדיה היבא
בכתבה גם צילומים באישור שימוש היח"צ