פרוביוטיקה "פרוביוטיק 25 ביליון" ו- "8 ביליון" של Nutri Care

מי בכלל צריך פרוביוטיקה?

בתור צרכנית קבועה של תוספי מזון בכלל ושל פרוביוטיקה בפרט, אני יכולה לומר בפה מלא שהכל תלוי באוכלוסיות והכל ממש כמו במאזניים: אם יהיו לכם הרבה חיידקים טובים במערכת העיכול- יהיו לכם פחות "חיידקים רעים".

למה? בגלל שהחיידקים הטובים כבר התיישבו במערכת העיכול והם פשוט לא נותנים לחיידקים, וירוסים ושאר ירקות מקום להתיישב איתם.

כשאני לוקחת באופן רציף פרוביוטיקה אני פחות מקבלת קלקולי קיבה, פחות כאבי בטן מכל שטות.

פרוביוטיקה

דבר הנטורופתית

לחיידקים ה"טובים" (פרוביוטיים) הנמצאים במערכת העיכול חשיבות רבה להגנה על הגוף ולפעילות תקינה של מערכת העיכול, מציינת הנטורופתית ג'ולי ברוך. החיידקים הטובים מונעים התפתחות של חיידקים גורמי מחלות, הם מחזקים את מערכת החיסון, והם מסייעים במקרים של בעיות עיכול, כמו גזים, שלשולים ועצירות. מתח נפשי, צריכת מזונות מתועשים ונטולי סיבים תזונתיים, ובמיוחד  נטילת טיפול אנטיביוטי, עלולים לגרום להפרת האיזון החיידקי במערכת העיכול. מומלץ לצרוך חיידקים פרוביוטיים בקביעות, ובמיוחד ובאופן מוגבר לאחר טיפול אנטיביוטי (המחסל את החיידקים ה"רעים" אך פוגע גם ב"טובים"). החיידקים הטובים גם יכולים לסייע בתקופת החגים הבאים עלינו לטובה, בהתמודדות של מערכת העיכול עם שלל סוגי המזונות ועומס ארוחות החג, וכן למניעת מחלות החורף.

Nutri Care

סדרת תוספי התזונה פרוביוטיק 25 ביליון ו- 8 ביליון

מותג תוספי התזונה Nutri Care מציג סדרת תוספי תזונה של חיידקים פרוביוטיים – "פרוביוטיק" 25 ביליון" ו"פרוביוטיק 8 ביליון". "פרוביוטיק 25 ביליון" מכיל 25 ביליון חיידקים ידידותיים מ-10 זנים שונים, ו"פרוביוטיק 8 ביליון" מכיל 8 ביליון חיידקים מ-10 זנים.

ג'ולי ברוך, נטורופתית של מותג תוספי התזונה Nutri Care, מציינת כי "פרוביוטיק 25 ביליון" המכיל כמות מוגברת של חיידקים, עשוי להקל במצבים של הפרעות בעיכול, כמו עצירות, שלשולים ומעי רגיש, וכן לסייע בהגנה על רירית המעי בעת מחלות מעיים דלקתיות כגון קרוהן וקוליטיס. "פרוביוטיק 8 ביליון" מתאים לתחזוקה יומית של מערכת העיכול ולשמירה על מערכת החיסון, וגם לטיפול במצבים אקוטיים. חשוב לציין ששני התכשירים מכילים סיבי FOS – המהווים מצע לשגשוג החיידקים הידידותיים במעי ומגבירים את פעילותם.

כשר חלבי בהשגחת הרבנות האזורית גליל תחתון. להשיג ברשתות הפארם, בתי המרקחת ובתי הטבע.

  • המידע לעיל אינו בגדר התווייה רפואית או המלצה טיפולית. בכל מקרה מומלץ להיוועץ ברופא/ה או נטורופת/ית.
לילך
בלוג על אמהות, בריאות, טבע, יופי, אופנה, נשים ואוכל טוב ובריא ♥ בקרו אותנו גם בדף הפייסבוק "אמא טבע".