פרוביוטיקה – כשחיידקים טובים באים במגע עם הגוף

בחורה עם מחשב נייד

במסגרת הכיני גופך לחורף ערכתי חיפוש קטן ברחבי ממלכת האינטרנט, ובין שלל ההמלצות מצאתי המלצה על הפרוביוטיקה.

החיידקים הפרו ביוטים הם החיידקים הידידותיים ביותר לגוף, וככאלה אין מניע לחזק את הגוף עם כמוסות המכילות את אותם חיידקים.

אל הפרו ביוטיקה התוודעתי כאשר חיפשתי  פיתרון מהיר, בריא וטוב לבעיה נפוצה ביותר – הרגשת נפיחות בבטן. לא, זו לא בעיה קטנה בכלל. הנפיחות הזאת מצליחה לפריעה למהלך התקין של היום ואף למנוע עילויות מסויימות הקשורות ביציאה מהבית.  חלכם בוודאי חושבים שאני מגזימה. אבל, אני לא. להתסובבת כל יום, כל היום עם הרגשה שיש בבטן בלון  מלא אוויר וחוסר היכולת להיפטר ממנו בדרכים המקובלות  עומדת על גבול הבילתי נסבל.

הגיע אלי משלוח של פרוביוטיקה 10 של חברת "ברא". הפרוביוטיקה הזאת מורכבת משושה זנים מרוכזים למקסימום אפקטיביות, כשזה למעשה משהו שחסר  בכמוסות האחרות הנמצאות בשוק.

כיום, שבועיים אחרי שאני נוטלת את הכמוסות פעמיים ביום אופן סדיר הנפיחות בבטן ירדה וההרגשה הנוחה חוזרת אלי ומשתלטת לי על סדר היום – לטובה.

הפרוביוטיקה ידועה לא מכבר כלוחמת מוצלחת גם בבעיות נוספות  – לנשים  בעיקר יש עניין לא סגור עם אנטיביוטיקה. בה בעת שהאנטיביוטיקה נלחמת בחיידקים שהחליטו שהגוף הוא צלחת הפטרי הטובה ביותר כך אותה אנטיביוטיקה  הופכת את הנרתיק לצלחת פטרי של גידול פטריות. הדבר היחיד שמונע מאותן פטריות לגדול ולהתרבות הינם החיידקים הטובים – הפרוביוטיקה.