פראנסין / ג'.ל. באטלר / כפיר לוי, מתרגם / הוצ' דני ספרים

בחורה עם מחשב נייד

See the source image

מהשורה הראשונה עד לסופו המפתיע של הספר, קראתי בלי נשימה עם הפוגות קלות (בכל זאת 501 עמודים), את המותחן המטורף הזאת בו מככבת פראנסין, עורכת דין צעירה, המתמחה בתיקי גירושים לצידו של מרטין ג'וי, הלקוח העשיר והמושך החדש שלה המעוניין להיפרד מאשתו דונה.

למרות כל הבטחותיה לעצמה, נסחפת פראנסין לרומן סוער איתו, הוא מבטיח לה שייפרד מאישתו. כשזה לא קורה, היא עוקבת אחרי אישתו ומגלה אותה להפתעתה בזרועות מרטין, מבולבלת וכועסת היא עוזבת את נקודת התצפית שלה ומכאן………מסתבך הכל.

למחרת בבוקר היא מתעוררת בדירה לא מוכרתהמעקב הלילי שלה נמחק מזכרונה ו….דונה נעלמת.                      איפה דונה?                                                                                                                                            מי אחראי להיעלמה?                                                                                                                              והכי חשוב מה מקומם של פראנסין ומרטין ביחד ולחוד בתעלומת היעלומתה של דונה?

ללא כל התראה מוקדמת, מוצאת עצמה פראנסין מוצאת את עצמה לכודה בסבך מסוכן של שקרים, סודות, בגידות, גילויים חדשים על אנשים שלכאורה הכירה ובעיקר מפוחדת עד עמקי נשמתה, כל צעד שגוי שלה יוביל לנפילתה.

מה עומד מאחורי הסיפור ההזוי הזה, מי האשמים ומה הוא הסוד האפל שמניע את העלילה?

ואולי יש יותר מסוד אחד?

קריאה מהנה