פצעים גדולים בישבן?ההבטחה|לטיפול|ישבן נקי מאקנה|איריס לוי

בחורה עם מחשב נייד

ההבטחה לישבן נקי חלק מוכן לקיץ ללא אקנה ללא פצעים גדולים בישבן  | ב-2 | טיפולים בשילוב "אור-כחול" וחור בכיס של 6000 ש"ח  ו- 4 קרמים עם מדבקה ושם המטפלת – ללא אישור משרד הבריאות – ללא תאריך פג תוקף – ללא שמות המרכיבים העיקריים והפעילים, בקרמים –  וללא פירוט אופן השימוש בהם.

טיפול באקנה בפצעים בישבן, עם "אור-כחול" לא מחסל באופן סלקטיבי את החיידקים, חיידקי האקנה, P.Acne הגורמים העיקריים לפצעים גדולים בישבן – אקנה בישבן…שלא יעבדו עליכן!

מתפתה לתמונות לפני ואחריי? טיפול אקנה בישבן – טיפול בכתמי אקנה – טיפול בצלקות אקנה? ידוע שניתן לרכוש תמונות באתרים לבעיות עור…שלא יעבדו עליכן! 

 

  • פצעים בישבן אינם בבחינת מפגע אסתטי חולף שניתן להתעלם ממנו, מדובר במחלת עור, המחייבת טיפול.
  • אקנה לא חולפת מעצמה, ללא טיפול מתאים היא עלולה להחמיר. 

הטיפול מומלץ בסדרה של בין 10 – 8 – 6 מפגשים (לעתים גם יותר) כל מקרה לגופו. וכטיפול תחזוקתי/ משמר / תומך אחת לחודש ל-3 חודשים/חצי שנה.

תדירות הטיפולים : 4 טיפולים ראשונים פעם/פעמיים בשבוע (ע"פ סוג העור, רמת האקנה ועומק הנגעים) והמשך במרווחים יותר ארוכים, בין שבועיים ל-3 שבועות.

הטיפול בפצעים גדולים בישבן, דורש התמדה והקפדה על ההנחיות. ההטבה במראה העור אינה מידית, ומתרחשת לרוב בסדרה של טיפוליםסוג הטיפול מותווה על פי סוג הנגעים בעור וחומרת התופעה. במהלך התפרצות הנגעים יתכן ויהיו תקופות של שיפור ושל רגרסיה/נסיגה, והחמרה. עד לשיפור המיוחל בשיטת IPL.

 

  • אקנה ציסטית – פצעים גדולים אדומים נפוחים וכואבים בישבן. 

אקנה ציסטית בין אם כרוני או זמני, הוא אחד מהסוגים המתסכלים ביותר של אקנה. הפצעים נראים נורא, הם כואבים במגע, והם לא מגיבים בד"כ לקרמים המיועדים למריחה על העור. ההתפרצויות מושפעות מפעילות הורמונאלית, כמו זאת שקורית במחזור החודשי, או בהנקה.

כשאקנה נעשה יותר חמור, האופציות שעומדות לרשותנו פוחתות. הרבה דרמטולוגים רואים אקנה ציסטי כסוג החמור ביותר של אקנה מזיק, ומודים שהאופציות הטיפוליות מוגבלות לתרופות אורליות כמו רואקוטן או אנטיביוטיקות מסוג סולפה – שתיהן אופציות מהימנות, אבל לא נטולות סיכונים. אף לא אחד מהם יומלץ במקרה של הריון או הנקה.

בפצעוני האקנה ניתן להבחין בעיקר בשני  חיידקים:

 "פרופיוני בקטריום אקנה" (propion bacterium acnes ) חיידק החי בתנאי חוסר אויר אשר משגשג בתעלות זקיקי השיער שבעור ו – "סטפילוקוקוס אפידרמידיס" (staphylococcus epidermidis ) שמשגשג גם הוא בתעלות זקיקי השיער. חיידקים אלה מפרקים בעזרת אנזימים את השומנים שבחלב והופכים אותם לחומצות שומן שעלולות לגרום לגירוי העור לתגובה דלקתית ומוגלה – אקנה

  • האם נראה לכם שב – 2 טיפולים  – ניתן להרוס באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה? שלא יעבדו עליכן!   

   

 טיפול באקנה בישבן – פצעים, כתמים, צלקות וחטטים בשיטה טבעית ומהפכנית ב"אור כחול"  לא יעילה באקנה קשה, אקנה ציסטית, אקנה דלקתית, ואקנה הורמונלית.

ידוע שהטיפול המהפכני ב "אור כחול" מתאים בעיקר לאקנה קלה, מתונה עד בינונית עם מיגולים, ופחות לאקנה ציסטית, עור  שומני מפריש, נקבוביות פעורות וגדולות, פצעים פצעונים עור מחוספס אדמומי ולא חלק. פוטותרפיה העושה שימוש ב"עור כחול", אורך גל אידיאלי 415nm אינו חודר לעומק הדרמיס, קרי שכבת העור הפנימית ובכך פחות אפקטיבי לנגעי אקנה (נודולות, ציסטות) הנמצאים בעומק העור.

אחת הבעיות של "אור כחול", היא חדירה שטחית מתחת לפני העור. לכן באקנה דלקתית קשה עם ציסטות גדולות, ובעור מאוד שומני, יעילות הטיפול פוחתת.
כמו כן, גם בעור עבה כמו בגב, הטיפול ב"אור כחול" קשה יותר ויעיל פחות.

יש טיפול בפצעים גדולים בישבן – אקנה ציסטית בישבן בשיטה חדשנית בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF

הטיפול ניתן לך ע"י איריס לוי עצמה מומחית לבעיות עור שאינן ניתנות לטיפול ברפואה הקונבנציונאלית ולא ממטפלות אחרות שניסיונן אינו מוכח. כטיפול פנימי חיצוני אישי ופרטני. 

איריס לוי – להבדיל מהרבה מכונים וקוסמטיקאיות – אני עוסקת כ- 19 שנים  – רק – בתחום טיפולי בעיות עור – סקפטי/ת לא מאמינ/ה? הנך מוזמנ/ת לגלוש באתר הבית שלי ולהתרשם מעשרות הממליצים עדות של מטופלים מרוצים, ואף לקבל טלפון להתרשמות. 

  • הטיפול בפצעים בישבן, אקנה ציסטית בישבן, פרוונקלים, פצעונים שומנים שחורים כתמים חומים/אדומים, צלקות חטטים וסימנים –  תהליך לא פשוט בה נדרשת השקעה,  התמדה, סבלנות ובחירת אשת המקצוע המתמחה בבעיות עור.
  • הניסיון הרב שרכשתי בעבודתי בתחום בעיות עור שאינן ניתנות לטיפול ברפואה הקונבנציונאלית מאפשרים לי לתת את האבחון  הנכון והמדויק על פי מצב העור, רמת הפצעים, עומק הפצעים, אפשרויות לטיפול ושיפור. מתן פתרון יעיל ואפקטיבי, בחירת התכשירים הנכונים והמתאימים לשימור המצב בבית בהתאם לסוג העור ומצבו.
  • הטיפול  מחייב התמחות מיוחדת, אבחנה והבנה של מבנה רקמות העור ובהתאם לכך התאמת הפרוטוקול הטיפולי המשלב בד"כ סוגים שונים של טיפולים.

 

אקנה היא מחלה כרונית אשר יכולה להתפרץ בגלל גורמים שונים, כמו מתח נפשי, שינויים הורמונליים, סוג עור, מאפיינים תורשתיים, תנאים סביבתיים ועוד. על כן, גם לאחר הטיפול ולאחר השיפור במצב, יתכנו התפרצויות אקנה ויהיה צורך לחזור לטיפולים נוספים.

כדי לתחזק את תוצאות הטיפול ולמנוע התפרצויות חוזרות של אקנה מומלץ להקפיד על טיפול משמר גם בבית וגם בקליניקה. השילוב של הטיפול הפוטותרפי עם טיפול מתאים בבית מביא תוצאות אופטימליות לטווח הרחוק. יש חשיבות רבה להגעה סדירה לטיפולים בקליניקה ושימוש בתכשירים הנלווים. לאורך זמן.

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשרי כעת ישירות לאיריס לוי 0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם.