פצעים בישבן?לא ניתן לחסל ב-2 טיפולים קוסמטים|איריס לוי

בחורה עם מחשב נייד

ההבטחה ל- 2 טיפולים המחסלים את הפצעים בישבן – ובקיץ תוכלי ללבוש בגד ים ו"התחת שלך יהיה נקי וחלק ללא פצעים – פצעונים – כתמים – חספוס" – אינו מציאותישלא יעבדו עליכן!

מתפתה ל-2 טיפולים וזה נגמר? ורק נשארת עם חור בכיס של 6000 ש"ח בשילוב עם 4-5 קרמים – מסכות – חומצות ומדבקה עם שם המטפלת, ללא אישור משרד הבריאות – ללא תאריך פג תוקף – ללא שמות המרכיבים הפעילים  –

 

פצעים בישבן – אקנה בישבן לא ניתן לשיפור ב-2 טיפולים קוסמטיים בישבןשלא יעבדו עליכן!

  • על פי פירסומים – אחרי תקופה קצרה הפצעים, הפצעונים, הכתמים, החיספוס, הכל שב ומופיע כאילו לא היה טיפול באזור הישבן…!
  • פצעים על הישבן אינם בבחינת מפגע אסתטי חולף שניתן להתעלם ממנו, מדובר במחלת עור, המחייבת טיפול
  • אקנה לא חולפת מעצמה, ללא טיפול מתאים היא עלולה להחמיר

הטיפול מומלץ בסדרה של בין 10 – 8 -6 מפגשים (לעתים גם יותר) כל מקרה לגופו. וכטיפול תחזוקתי/ משמר / תומך אחת לחודש ל-3 חודשים/חצי שנה.

תדירות הטיפולים : 4 טיפולים ראשונים פעם/פעמיים בשבוע (ע"פ סוג העור, רמת האקנה ועומק הנגעים) והמשך במרווחים יותר ארוכים, בין שבועיים ל-3 שבועות 

הטיפול בפצעים בישבן דורש התמדה והקפדה על ההנחיות. ההטבה במראה העור אינה מידית, ומתרחשת לרוב בסדרה של טיפולים. סוג הטיפול מותווה על פי סוג הנגעים בעור וחומרת התופעה. במהלך התפרצות הנגעים יש תקופות של שיפור ושל רגרסיה/נסיגה, והחמרה עד לשיפור המיוחל בטכנולוגיית IPL .

 

הגישה המקובלת בטיפולי – אקנה בישבן הינה "כטיפול פנים" ע"י מריחת תכשירים, עיסוי האזור ע"י פילינג סקראב על בסיס אשכוליות ולימון, אדים לריכוך (ידוע שמים חמים מעוררים חיידקים), ובסיום הטיפול עיצוב ומיצוק…!  עיצוב ומיצוק שייך לחדר כושר ולא למכון העוסק במתן טיפולים לבעיות עור בישבן.

הטיפול באקנה בישבן – פצעים פצעונים, פרונקלים, שחורים שומנים וצלקות אקנה גם בישבן מחייב התמחות מיוחדת, אבחנה והבנה, מבנה ועומק סוג האקנה ובהתאם לכך התאמת הפרוטוקול הטיפולי המשלב בד"כ סוגים שונים של טיפולים.

  • עלינו לזכור, שאקנה בישבן נגרמת כאשר הדלקת הנמצאת לא רק בדרמיס העליון (שכבת העור השנייה המכילה בעיקר רקמת חיבור) אלא גם בדרמיס הבינוני והעמוק והיא איננה נעצרת ללא טיפול מתאים. לטיפול המהיר בנגעי האקנה ישנה חשיבות רבה במניעת צלקות סימנים וכתמים.

 

מריחת קרמים, תכשירים, עיסוי עם פילינג גרגרים, אדים, או מברשת לא מחסלים ולא חודרים לשכבת הדרמיס הבינונית והעמוקה ומחסלים באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה הגורמים העיקריים לאקנה בישבן – פצעים בישבן .

מחליט/ה להתעלם מאקנה בישבן, במחשבה שזה יעבור, חבל, בשביל מה לסבול? בעיות עור קלות עלולות אף להתפתח למחלות עור כרוניות באם הן לא מטופלות בזמן ובאופן סדיר ואף לגרום לצלקות בעור חטטים וכתמים.

  • מאוכזבת כי לא ניתן להבטיח – אחרי הטיפול הישבן שלך יהיה חלק ונקי הפצעים ייעלמו – סופי לצמיתות ?
  • הידעת : ההתניה הקיימת ממשרד הבריאות: לא להבטיח לצמיתות, לא להבטיח נפטרים, לא להבטיח נעלם (גם בתחום הסרת שיער) יש כן… שיפור ניכר, ריכוך, עידון, טשטוש לאורך זמן ועם אפקט מצטבר.

פצעים פצעונים ציסטות פרונקלים שחורים שומנים קומודונים, כתמים, צלקות וחטטים אינם בבחינת מפגע אסתטי חולף שניתן להתעלם ממנו. מדובר במחלת עור, המחייבת טיפול.

הדעה הנפוצה והרווחת על אקנה, פצעי אקנה, פצעי בגרות, הינה שזו תופעה אסתטית זמנית –   בעיה שעוברת עם הזמן, או עם טיפולים המבטיחים סופי, לצמיתות, פתרון מהיר, אקנה נעלם, 100% הצלחה…שלא יעבדו עליכן!.

ציפייה כזו עשויה לפגוע באלה הסובלים מאקנה ולא פונים לטיפול המתאים

אקנה היא מחלה כרונית אשר יכולה להתפרץ בגלל גורמים שונים, כמו מתח נפשי, שינויים הורמונליים, סוג עור, מאפיינים תורשתיים, תנאים סביבתיים ועוד. על כן, גם לאחר הטיפול ולאחר השיפור במצב, יתכנו התפרצויות אקנה ויהיה צורך לחזור לטיפולים נוספים.

כדי לתחזק את תוצאות הטיפול ולמנוע התפרצויות חוזרות של אקנה כדאי להקפיד על טיפול משמר גם בבית וגם בקליניקה לאורך זמן.

השילוב של הטיפול הפוטותרפי בטכולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF עם טיפול מתאים בבית ובקליניקה, מביא תוצאות אופטימליות לטווח הרחוק. על כן יש חשיבות רבה להגעה סדירה לטיפולים ושימוש בתכשירים הנלווים בבית.

רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשר כעת לאיריס לוי 0558833337 לתיאום פגישת ייעץ חינם.