פצעים בגב?ניקוי הפצעים בגב עם ליפה טבעית |איריס לוי

בחורה עם מחשב נייד

"על פי פרסומים" מטפלות שניסיונן אינו מוכח ממליצות ללקוחות: לחטא ולנקות את הגב בעזרת"ליפה טבעית"! לשפשף את הפצעים בגב??? באקנה בגב? שלא יעבדו עליכם!

 שואלים את עצמכם מדוע אסור בתכלית האיסור לנקות/לחטא פצעים בגב עם "ליפה טבעית"? 

 הידעתם? 

פצעים, פצעונים, ציסטות, פרונקלים כתמים המופיעים באזורים מוסתרים, ופחות חשופים בגוף, כמו חזה כתפיים וגב נוטים להיות פחות מטופלים, כי לא רואים אותם.

תאר/י לך  גב עם אותם פצעים, פרונקלים, ציסטות פצעים גדולים כואבים נפוחים ודלקתיים – שהם אחד מהסוגים המתסכלים ביותר של אקנה בגב, בין אם כרוני או זמני, הפצעים נראים נורא, הם כואבים במגע והם לא מגיבים לטיפול ב"אור-כחול"-  מה הנזק שנגרם לגב עם פצעים?

ניקוי עם "ליפה טבעית" בפצעים בגב, חושף את העור לזיהום ועלול לגרום להתפשטות הנגעים, הפצעים לאזורים נוספים בגוף, ולהחמרת הדלקת! אז שלא יעבדו עליכם!

במקביל לחיטוי פצעים בגב עם "ליפה טבעית" ללא ניקוי/ניקוז השחורים השומנים משלבים 2 טיפולי "אור-כחול" ושיוף

  • "אור-כחול" –  ידוע שהטיפול המהפכני ב "אור כחול" מתאים בעיקר לאקנה קלה, מתונה עד בינונית עם מיגולים, ופחות לאקנה ציסטית, עור  שומני מפריש, נקבוביות פעורות וגדולות, פצעים פצעונים עור מחוספס אדמומי ולא חלק.
  • פוטותרפיה העושה שימוש "באור-כחול", אורך גל אידיאלי 415nm אינו חודר לעומק הדרמיס, קרי שכבת העור הפנימית ובכך פחות אפקטיבי לפצעיםבגב (נודולות, ציסטות) הנמצאים בעומק העור.
  • אחת הבעיות של "אור-כחול", היא חדירה שטחית מתחת לפני העור. לכן לעיתים באקנה דלקתית קשה עם ציסטות גדולות, ובעור מאוד שומני, יעילות הטיפול פוחתת. כמו כן, גם בעור עבה כמו בגב, הטיפול ב"אור-כחול" קשה יותר ויעיל פחות.

 

  • ואם את/ה מקבל 2 טיפולים ב"אור-כחול" ללא ניקוי/ניקוז השחורים השומנים השאלה המתבקשת – לכמה זמן הטיפול מחזיק מעמד? חודש? חודשיים? שלושה?
  • על פי פרסומים מהר מאד עולים וצפים אותם פצעים פצעונים, פרונקלים ציסטות וכתמים!שלא יעבדו עליכם! 

 

מדוע לא ניתן להבטיח סיום לפצעים בגב, אחרי 2 טיפולים "באור-כחול" ?

אקנה היא מחלת עור כרונית התלויה בגורמים כמו: מתח נפשי, תנאי עבודה המחמירים אקנה, שינויים באורח החיים, חוסר איזון הורמונלי (הורמונים אנדרוגנים), חיידקים, גנטיקה ועוד. על רקע הסיבות המוזכרות, בטווח הארוך יתכנו התפרצויות ברמות שונות ויתכן ויהיה צורך לחזור על הטיפול – ניתן למנוע זאת ע"י טיפול משמר בבית ובכון.

לצערי – זה לא קל – זה לא עובר מהר – ולא עובר בקלות

לפצעים בגב – הטיפול מומלץ בסדרה של בין 10 – 8 -6 מפגשים (לעתים גם יותר) כל מקרה לגופו. וכטיפול תחזוקתי/ משמר / תומך אחת לחודש ל-3 חודשים/חצי שנה.
תדירות הטיפולים : 4 טיפולים ראשונים פעם/פעמיים בשבוע (ע”פ סוג העור, רמת האקנה ועומק הנגעים) והמשך במרווחים יותר ארוכים, בין שבועיים ל-3 שבועות

הטיפול באקנה פעילה בגב – פצעים פעילים בגב דורש התמדה והקפדה על ההנחיות. ההטבה במראה העור אינה מידית, ומתרחשת לרוב בסדרה של טיפולים. סוג הטיפול מותווה על פי סוג הנגעים בעור וחומרת התופעה. במהלך התפרצות הנגעים יש תקופות של שיפור ושל רגרסיה/נסיגה, והחמרה עד לשיפור המיוחל בשיטת IPL.

 

 פצעים בגב  –  טיפול חדשני הניתן לך רק מאיריס לוי עצמה ולא ממטפלות שניסיונן אינו מוכח. כטיפול אישי ופרטני פנימי וחיצוני – אפקטיבי ולטווח ארוך.

איריס לוי – 19 שנים עוסקת רק בטיפול בבעיות עור שאינן ניתנות לפתרון ברפואה הקונבנציונאלית. למה דווקא אצלי? כנס/י

  •  את/ה מתבייש/ת לחשוף את הגב, ללבוש גופיות בקיץ, זה מתפשט ומגרד, זה לא אסטטי ולא נעים…ואם היום לא תטפל/לי זה עלול ללוות אותך גם עד אחרי גיל 40…!
  • ןבסיטואציה אינטימית… או כשרוצים ללבוש בגד סקסי עם מחשוף גב… ובקיץ בגד ים…!!!

יש טיפול חדשני בפצעים בגב – טיפול פוטותרפי בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF – המומלץ אף ע"י רופאים. אחד מהיתרונות העיקריים בטיפול בטכנולוגיית IPL היא ההחלמה המהירה, למעט אדמומית נקודתית ולעתים תחושת רגישות קלה שחולפת אין כל כאב או אי נעימות וניתן לחזור מיד לשגרה.

  •  רוצה סיפור הצלחה משל עצמך? התקשר/י כעת לאיריס לוי 0558833337 לתיאום פגישת ייעוץ חינם ולא תתאכזב/י. סקפטי/ת הנך מוזמן לגלוש בממליצים באתר עדות של עשרות מטופלים מרוצים ואף לקבל טלפון להתרשמות.