פסיכו מה ?

בחורה עם מחשב נייד

שבוע עבר, קבלת הרישיון הרפואי מותנית בכך שהפסיכו-אונקולוגית שלי, דר' דורפמן תהיה מודעת לעניין ואף תאשר אותו.

אני ואמיר מתייצבים אצלה כחיילים ממושמעים, כשבלבנו התקווה הסמויה שהנה אוכל להתחיל לקחת את השמן הנכסף והכל יהיה הרבה יותר טוב, ממש כמו הינף מקל הקסמים בידי הפיה של סינדרלה, אך המציאות לחלוטין שונה והיא טופחת על פנינו יותר כמו סטירה מצלצלת.

מסתבר, לפי דבריה של הרופאה שלא זו בלבד שהשמן אינו תרופת פלאים לכל מטופל אונקולוגי , אלא בעיקר במצב של כימותרפיה, שלמזלי לא הייתי צריכה לחוות, אלא שישנם אנשים שהשמן אף יכול להחמיר את החרדה שלהם,לגרום לחוסר יכולת להירדמות, חוסר שקט ואף חוסר קואורדינציה , ואני, שגם ככה הגמלוניות שלי גורמת לי להיתקל בחפצים שונים המניבים סימנים כחולים במקומות שונים בגופי , בשילוב עם החרדתיות שלי , ממש לא צריכה את ההחמרה הזאת.

לפיכך, התחוור לנו כי עדיף שלא אקח את השמן ואנסה להמשיך את הוויאפקס , שלאחר שאמרתי לרופאה כי עדיין לא רואה שיפור באפקט שלו נגד גלי החום, מעלה לי את המינון.

אנו חוזרים הביתה ברגשות מאוד מעורבים , מצד אחד ההחלטה לוותר על הקאנביס נראית לנו כנכונה וטובה, מצד שני, איך לעזאזל אני חוזרת לעצמי כשאני נאלצת להיתמך בתרופות הרגעה ?

Naama in wonderland - יומנה של אוטיסטית
אישה בת 47 , אל-הורית , על הרצף האוטיסטי , מחלימה ממחלת סרטן השד ומנסה להתמודד ,לעתים בהצלחה, לעתים קצת פחות עם השלכות הטיפול האונקולוגי מניעתי שאני מקבלת, ואשר גורם לי להיכנס לגיל מעבר מוקדם. פתחתי את הבלוג הזה על מנת לשתף בחוויות שעברתי בהתמודדות מול מחלת הסרטן בכלל, וכאישה על הרצף בפרט.