"פסטיבל סולם יעקב": 3 ימים של מוסיקת פולק/קאונטרי/רוק בכנרת – 16-17-18.5.2019

לא צריך לנסוע לנשוויל טנסי או לדבלין כדי לחוות מוזיקת פולק רוק קאונטרי במיטבה. כאן אצלנו ליד הכינרת במתחם מלון חוף גנוסר, מתקיים סופ”ש קסום של מוזיקה משובחת, ריקודים ליד הבמה בלילה ורוגע ושלווה במשך היום, סדנאות איכותיות לריקוד, תנועה ומוזיקה, רחצה באגם ובבריכה לצלילי מוזיקה חייה ברקע ומגוון דוכני מזון על רמה. אמריקה זה כאן ואני אהיה שם…השנה, לא אחמיץ!

res_1006

במתחם הנקי והמטופח, תמצאו שירותים ומקלחות, וקהל מנומס המתחשב אחד בשני ובסביבה. תוכלו ללון במתחם האוהלים על המדשאות, הנושק לחדרי המלון, יחד עם אוכלוסייה מגוונת הכוללת צעירים ומבוגרים, משפחות עם ילדים, רווקים וזוגות. תקבלו חנייה מסודרת וצוות עובדים שיעזור לכם להיכנס ולהתמקם ברוגע וללא תורים וגם כמובן מדשאות, שבילים, פרחים וחוף.

פסטיבל סולם יעקב, המתקיים במתחם התיירות הפסטורלי של מלון נוף גינוסר בחוף הכנרת הוא אירוע ייחודי שמנוהל ברוח פסטיבל פולק אמריקאי/בריטי בחן ובהומור על ידי עולים מארצות דוברי אנגלית. מפגש של דייקנות – הכל מתחיל בזמן והאמנים נבחרים בקפדנות, ושמחה – מוזיקה בכל פינה, ריקודים, יריד צבעוני, בדיחות וחיוכים. אמנים מהארץ ומחו”ל. מגוון מוזיקה פולק וקאנטרי אמריקאית, אירית, אירופאית וישראלית, מסורתית ומקורית. הפסטיבל החל את דרכו בשנת 1978 בקיבוץ מחניים, נדד בשנים הבאות לחורשת טל, הסחנה, קיבוץ האון, כרי דשא בכינרת ומשנת 2003 מתקיים בנוף גינוסר. הפסטיבל מתקיים פעמיים בשנה: חורף בדצמבר ואביב במאי.

מה בתכנית? לצפייה בסרטון לחצו כאן

35 אמנים שיופיעו במגוון סגנונות: פולק קלאסי, רוק אלקטרוני, כליזמרים, ג’אז וסווינג, ג’יפסי גרוב, בלו דזרט מיוזיק, בלוז, פרוגרסיב בלו גראס.

Yossi-Fine

7 סדנאות ריקוד ותנועה: ריקוד הודי, פולק אמריקאי, בוליווד דאנס, קונטקט אימפרוביזציה

קונטקט אימפרוביזציה

סדנאות מוזיקה: בלוז עם ד”ר בלוז, גיטרה למתקדמים, עם אור איזקסון, מוזיקה אירית עם ברכה בן אברהם, BE HEARD עם לורן אורנשטיין.

יוגה וטאי צ’י: טאי צ’י עם יונתן אברהמס, יוגה להורים וילדים עם אריאלה נהיר הודגסון, יוגה לכולם עם הוני, יוגה עם רותי סודק.

פעילויות ילדים: תדרים בנוטה עם איילה טורץ פוקס, פלינקנפינג עם אורן פריטל, עבודה בעץ עם יהודה חן, סדנת בובות עם מיכל דונל.

שונות: אוהל טיפולים הוליסטי, החלפת ספרים משומשים, יריד אמנויות, דוכני מזון.

לתכנייה המלאה לפי ימים ושעות לחצו כאן

הכניסה לפסטיבל מ10.00 ביום ה’ ומ08.00 ביום ו’ ובשבת. חשוב! הלינה במלון נוף גינוסר במהלך הפסטיבל כרוכה בקניית כרטיסים לכל הפסטיבל. המפתחות לחדרים ימסרו רק עם הצגת הצמידים שנרכשו. שימו לב, מחיר כרטיס לפסטיבל אינו כולל לינה או ארוחות במלון. ילדים מתחת לגיל 5 נכנסים חינם ילדים בין גיל 5-12 חייבים בכרטיס ילד. משרתי סדיר, שרות לאומי ומשרתי שנת שרות חייבים להציג תעודה רלוונטית בכניסה. רכישת כרטיס ליום ה’ -ו’ בלבד מאפשרת שהייה בשטח עד יום ו’ בשעה 17.00ביטולים יתקבלו עד ה-1 במאי. דמי ביטול 5% ממחיר ההזמנה. לאחר תאריך זה אין החזרים. נא לשים לב: אין באפשרותנו לבצע ביטול חלקי או תיקון הזמנה. במקרה הזה יש לבטל את כל ההזמנה (כרוך בדמי ביטול של 5%) ולהזמין מחדש. הכרטיס מאפשר כניסה לכל המופעים למבוגרים ולילדים, סדנאות ריקודים, כיתות אמן, אוהל סיפורים, חנייה וקמפינג חינם, שחייה בחוף המלון- ושימוש בשירותים ובמקלחות. במספר דוכנים של יצירה ומלאכת יד יגבה תשלום.

להזמנת ברטיסים לחצו כאן

בקרו באתר האינטרנט של הפסטיבל להזמנות ופרטים כאן