פנסיון כלבים – כשכלבכם ביקש להישאר… עוד קצת

פנסיון כלבים – כשכלבכם ביקש להישאר… עוד קצת – ראשית ראוי לציין על אף שהדבר מובן מאליו שעליכם למצוא פנסיון כלבים הנמצא בפיקוח ווטרינרי צמוד כך שמובטח שלכלבים השוהים בפנסיון ניתן מענה לכל צורכיהם הבריאותיים.

פנסיון כלבים

לא רק כשנוסעים לחו"ל – פנסיון כלבים ליום יום

פנסיון כלבים – חוויה חיובית מעצימה

פנסיון כלבים

ראשית ראוי לציין על אף שהדבר מובן מאליו שעליכם למצוא פנסיון כלבים הנמצא בפיקוח ווטרינרי צמוד כך שמובטח שלכלבים השוהים בפנסיון ניתן מענה לכל צורכיהם הבריאותיים.

האם גם אתם מתלבטים מה תעשו עם כלבכם האהוב? בפנסיון כלבים יחיד ומיוחד במרכז הארץ בקרבת שדה התעופה נמצאת התשובה לכל מה שהכלב האהוב שלכם זקוק לו. פנסיון כלבים מהווה שם נרדף לעתים למקום בו אנו "נוטשים" את כלבנו מחוסר ברירה כאשר אנו עוזבים את העיר או הארץ לנסיעת בילוי או עסקים.

המחשבה על עזיבת בן לווייתנו האהוב, מלווה לרוב ברגשות אשם, דאגה וצער. לא עוד!!! פנסיון לכלבים בעל אוריינטציה טיפולית אישית, המעמידה את הכלב, האורח, במרכז תוך הפניית משאבים משמעותיים לטיפול, משחק, תזונה ושמירה על חיוניות הכלב. פנסיון לכלבים זה, מאפשר לכם להשאיר את כלבכם ולהיות בטוחים שכאשר תבואו לאוספו תמצאו אותו עייף אך מרוצה, שבע וטוב לבב ואולי אפילו ירצה להישאר עוד קצת…

פנסיון לכלבים

מה כולל פנסיון לכלבים בטיפול אישי

בפנסיון כלבים המבקש להעניק לכלבכם את התנאים המתאימים ביותר לאופיו ניתן למצוא יחידות שהייה אישיות עם מרחב גדול (40 מ"ר) לאפשר תנועה חופשית ולצד המרחב שטח מקורה וביתן אישי למחסה מפגעי מזג האוויר. (קיימות גם שתי יחידות 5 כוכבים עם מזגן) המתחם הוא אישי לכל כלב וקיימים גם מתחמים כפולים בגודלם המאפשרים שהייה של זוגות כלבים המורגלים לחיים משותפים. למותר לציין שלכל מתחם אישי, אזור נפרד לעשיית צרכים כך שמתאפשרת שמירה מיטבית על היגיינה.

הביתנים מסודרים סביב דשא משחק רחב ידיים, המאפשר התרוצצות חופשית ומשחקי כדור, פריזבי וכל השעשועים האהובים על כל כלב.

טיפול והתאמה אישית של הבילוי בפנסיון כלבים

העובדים בפנסיון כלבים בעל אוריינטציה טיפולית, מתאימים את סדר היום להרגליו של כל כלב בתוספת בילויים נוספים להם לרוב לא יזכה כלבכם בחיי היומיום העמוסים שלכם.

מלבד שמירה על בריאותו וניקיונו של הכלב, מטפלי הפנסיון מוודאים שכל כלב זוכה לתזונה ראויה ומקבל את תשומת הלב וההפעלה לה הוא מורגל.

הרגלי הבית של הכלב הם שינחו את הצוות המטפל בבניית סדר יומו וכלל פעילותו של הכלב מתוך מטרה לשמור על השגרה לה הוא רגיל ולהוסיף לה רק בהתאם לנטיותיו של הכלב.

בפנסיון כלבים ניתן גם לעבור תהליכי אילוף תוך כדי השהייה בפנסיון.

למי מיועדת המסגרת של פנסיון הכלבים

פנסיון הכלבים מיועד הן לכלבים שבעליהם יוצאים לחו"ל לתקופות משתנות והן למי שמטעמי קריירה אינו יכול להעניק לכלבו את מלוא תשומת הלב והזמן לו זקוק הכלב. ניתן להביא את הכלב ליום שלם של שהייה ואולם בפנסיון הכלבים האיכותי עליו אנו מדברים ניתן גם להביא את הכלב למספר שעות של חוויות מרחב וחברותא עם כלבים אחרים.

אם אתם יוצאים לחו"ל או אנשי קריירה עסוקים תוכלו העניק לכלבכם האהוב חוויה מעצימה של מרחבים, משחק טיפול אישי צמוד של מטפלים מנוסים ואוהבים תחת פיקוח וטרינרי צמוד.

פנסיון לכלבים

prosites.site
חברה וותיקה לבנייה וקידום אתרי אינטרנט מקצועיים. הנכם מוזמנים לבקר באתר הבית שלנו http://prosites.site/לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות והצעת מחיר צרו קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי