פנינת על – קבוצת BG בנות גוריון

פנינת על ספוטלייט – BG בנות גוריון. הקבוצה ממוקמת נכון להיום במקום השלישי בליגת העל.

קבוצת BG הוותיקה החלה את דרכה כ"בנות גוריון" עוד בימי המאמאנט ועברה לאיגוד הכדורשת עם הקמתו. הביג'יות רצות יחד זו העונה השישית, בהובלתו של שקד חיימי, ובארבע העונות האחרונות הגיעה לדירוגי TOP 3 בליגה.

יהודית בר-נור, קפטנית BG, מספרת על קבוצתה: "בנות גוריון היא לא רק קבוצה, היא משפחה. אנחנו אוהבות, מפרגנות, ועוזרות אחת לשניה. כמובן שלצד זה אנחנו שואפות להגיע הכי גבוה שאפשר. קריאת העידוד שלנו- 'TO BE BG' היא בעצם המהות שלנו: אנחנו פה גם ליהנות וגם לנצח".

קצת על הביג'יות: לקבוצה סגל עשיר המונה 12 שחקניות, חלקן בעלות רקע מענפי הכדורסל, כדורעף, כדוריד, אתלטיקה ואפילו, התעמלות אמנותית. בחימום לפני משחק הן אוהבות להיכנס לאווירה עם מוזיקה שהן תמיד מביאות לאולם. כולן אמהות ובעלות קריירה (ויש להן אפילו 2 דוקטוריות בקבוצה!), שמצליחות לפנות זמן ואנרגיה למה שעושה להן טוב- הכדורשת.

חיימי, בעברו מאמן ראשי של נבחרות ישראל בכדורעף חופים וכן מאמן ליגת על נשים בכדורעף אולמות, מאמין ביכולתה של BG לקטוף את האליפות העונה ומסכם: "בנות גוריון היא קבוצה עם מסורת ומטרה ברורה לקחת אליפות בכל עונה שהיא מתחילה. רמת התחרות בליגת העל עולה משנה לשנה, אבל השנה יש לנו סגל שחקניות יוצא דופן ואם דברים יתחברו בזמן וכמתוכנן, אז אני מאמין שנצליח לעשות זאת".

בתמונה: קבוצת בנות גוריון.

משמאל לימין:

שורה אחורית- יהודית בר- נור, מאשה בן צבי, גליה רשליין, שרון מאור, ליאור גרטנר, רלי כפיר, חני שאול,  המאמן שקד חיימי.

שורה קדמית- הדס מוסקוביץ', עמית מנס, אלכס אדלר, נתי רפפורט, סבטה אוברוצקי.

IMG-20190430-WA0020