פי וי סי – פתרון מושלם לבית מושקע

בחורה עם מחשב נייד

לינולאיום או בשמו הלועזי פי.וי.סי הינן יריעות גומי שמיועדות לחיפוי של משטחים שונים בבית, במשרד ובעצם בכל מקום.  שינם שני סוגי לינולאיום, האחד תעשייתי והשני ביתי. הלינוליאום התעשייתי עבה יותר ומשמש בדרך כלל במקומות ציבוריים. ככל שהלינולאום עבה יותר מראהו עשיר יותר והוא עמיד לתקופה ארוכה יותר,  לעומת זאת פרקט תעשייתיים מגיעים בצבעים מסוימים ואין בהם גיוון ואפשרות בחירה ( לבן, שחור ואפור).

הלינולאום הביתי מיוצר במגוון דוגמאות וצבעים , כיום ניתן להשיגו כמעט בכל צבע ובשלל דוגמאות ועיצובים. ניתן אף להשיג לינולאום דמוי פרקט ושיש. הלינולאום עשוי מגומי ואינו סופג לחות, לכן ניתן להניחו במקומות מרובי לחות כמו חדרי אמבטיה ושירותים , אמנם יש להיזהר מלהציף אותו במים מכיוון שאינו מיועד לכך והדבק שמדביק את הלינולאום עלול להיהרס.

הדבקת הלינולאום

לינולאום מיוצר בדרך כלל ברוחב של מטר אחד ואילו האורך משתנה על פי בקשת הלקוח. מדבקים אותו למשטח הרצוי בעזרת דבק מגע שהינו דבק חזק ביותר שימנע תזוז של הלינולאום מהמשטח עליו הוא מודבק. יתרונות הלינולאום הם בכך שהוא מחדש את פני הרצפה אוו הקיר או כל משטח אחר מבלי להחליף ריצוף, קרמיקות ולהוציא סכומים בלי מבוטלים על חידוש הריצוף או החיפוי לקירות. רבים אף משתמשים בפי וי סי לחיפוי השיש והארונות המטבח לקראת חג הפח במקום נייר האלומיניום שהינו עמיד הרבה פחות.

לינולאום בעיצובים שונים

בעבר היה הלינולאום אמצעי חיפוי מיושן, כיום , מיצרים לינולאום בדוגמאות חדישות כך שניתן להתאימו למשרד, לבית ולכל מקום ללא חשש שהדוגמא לא תתאים או תראה מיושנת. חשוב להתאים את העיצוב של הפי וי סי לסביבה בה הוא יוצב . פי וי סי עבה הוא בעל מראה עשיר יותר ויוטה פחות להיקרע ולהיהרס מאשר הפי וי סי הדק יותר.

חברת יוריסטה סנטר הוקמה לפני כ- 60 שנה. מתמחה בשיווק ובהתקנה של פרקטים מסוגים שונים, טפטים מעוצבים לכל מטרה, פתרונות הצללה וכמובן- אמצעי חיפוי כמו פי וי סי , לינולאום מסוגים שונים ובמגוון דוגמאות.