פיראוס מרחיב את מגוון המוצרים ומשיק גבינת חלומי

בחורה עם מחשב נייד

 

צילום:יחצ
צילום:יחצ


פיראוס מבית תנובה מרחיב את מגוון המוצרים ומשיק גבינת חלומי אשר תיוצר במחלבת הבוטיק דותן.

גבינת חלומי, מקורה בקפריסין וביוון ופופולארית מאוד בקרב הקהל הישראלי. החלומי של תנובה, גבינה מחלב בקר, חצי קשה עם בין 28% ל-31% אחוזי שומן. גבינת חלומי היא בעלת מרקם עשיר ובמליחות מעודנת. חלומי ניתנת לאכילה כמו שהיא או לאחר טיגון או אפיה ומשתלבת נהדר במגוון שימושים טעימים כגון תוספת מעניינת לסלט, כריכים, פשטידות ומאפים ועוד.

לילך כהן שולומון, מנהלת אגף שיווק חטיבת החלב, תנובה: "בשנים האחרונות, הצרכן הישראלי מציג פתיחות רבה לטעמים חדשים, ההתנסות הקולינרית מסקרנת אותו ואנו מבקשים לתת לו שלל אפשרויות ופתרונות לארוחות היום יומיות בדגש על הגבינות היווניות שמוכיחות עצמן כל פעם מחדש. השקת חלומי של פיראוס היא עוד צעד להרחיב את המענה שלנו ובפרט שהוא נעשה במחלבה בוטיקית בסטנדרט איכות גבוה ואנו פועלים על מנת להביא עוד הפתעות בהמשך  "

פיראוס מוביל את עולם הגבינות המלוחות והים-תיכוניות עם  נתח שוק של 40%  הודות לסטנדרטים בלתי מתפשרים של איכות, טעם, נוחות וחדשנות מוצרית , כמו כן מציע פיראוס מגוון של גבינות – צפתית, צאן, לאבנה וגבינת חמד.

גבינת חלומי של פיראוס תשווק לצרכן במשקל של 200 גרם לאריזה.

marina
בלוגרית דיסלקטית עם הפראות קשב וריכוז שכותבת עם שגיאות כתיב לא יודעת מתי כותבים עם "י" ומתי בלי....אבל תמיד יודעת מה להגיד :-))))