פיקוח על האוצר / מאת: חברת אורבן נדל"ן

בחורה עם מחשב נייד

חברת אורבן נדלן מסבירה מהו המסלול האידיאלי ביותר עבור הרוכש הראשון לקבוע תוכנית פיננסית לקנות בית?

EMI שלך לא צריך להיות בהדרגה כי 30-40 עבור כל אגורה שלך להביא הביתה לשלם. על סיכוי כבוי כי הנכס מוצג בעיר שלך הם יקרים במיוחד ואתה לא יכול לנהל את העלות של הנכס שאתה צריך להישאר, לשים את המשאבים לתוך מה מתון אפילו בשוליים.

רוב הבנקים מאפשרים לך לעזוב מראש ולקחת עוד אחד. לאורך השורות הללו, אתה יכול במכירה פומבית המוערך באזור פרינג 'ולנצל את זה כמו מזרע מזומן לרכוש שבו ייתכן שתרצה להישאר. חוץ מזה, תוכל להיות אמין מאחורי השוק ככל חזרה.

לפי קבוצת אורבן נדל"ן עבור חישוב החודש לחודש חלק מראש הביתה, לשקול החודש שלך למשפחה לשלם חודש – עכשיו וצפוי מאוחר יותר. משכורת המשפחה משלבת את שלך וגם את השכר של ההורה או החיים שלך. יתר על כן, העלות הנוכחית של המשפחה שלך, כולל כל אשראי אחר אתה שיפוץ, הם חיוניים כדי להיחשב. נסו לא להוציא יותר מ 50 עבור כל אגורה של תשלום מצטבר על EMI.

אורבן נדלן
אורבן נדלן
אורבן נדל"ן
אורבן נדל"ן עוסקת בארגוני קבוצות רכישה, יזמות משרדים, מגורים, פינוי ובינוי ותמ"א 38. החברה נחשבת לאחת מהחברות המובילות בישראל בתחום התמ"א 38 עם שלל פרויקטים בערים שונות, כגון: בת ים, רמת השרון, תל אביב, גבעתיים, רמת גן, כפר סבא והרצליה. באורבן נדל"ן המוטו הוא "כל הדרך עד הבית, והרבה מעבר". באורבן נדל"ן תלוו לאורך כל הדרך, תקבלו מגוון פתרונות לאורך כל תהליך ההתקשרות מול החברה. באורבן נדל"ן ישנם אנשי המקצוע מהטובים והמקצועיים בתחומם בארץ, החל מאדריכלים מנוסים, מעצבים, מהנדסים ועוד.