פיסול פנים ללא ניתוח

"פיסול הפנים" הינו טיפול מרפאתי אשר מעניק לפנים מראה צעיר יותר, תוך שמירה על קווי המתאר הטבעיים. בטיפול הייחודי הזה אין צורך בהתערבות ניתוחית או זמן החלמה, התוצאות מתקבלות במהירות והן נראות טבעיות לחלוטין.

הזמן הוא האויב של מראה הפנים שלנו, ואנחנו פשוט צריכים לדעת כיצד להילחם בו ולנצח אתו. ואפשר. השנים עושות את שלהן, ואם לא נעזור לעצמנו רגע לפני, לא נסלח לעצמנו רגע אחרי.

במהלך השנים כוח המשיכה משפיע על הפנים, הנפח הרענן בפנים אובד, השומן נספג והעור נראה דק ועייף יותר. כתוצאה מכך הפנים נראות מבוגרות, והמסגרת שלהם מטשטשת. אם סימני הגיל ניכרים על עורך, פיסול פנים יכול ליפות את מבנה פנייך, תוך התאמה מדוייקת לצרכיך ומצב עורך.

ואז גילינו את פיסול הפנים, שהינו טיפול מרפאתי אשר יחזיר לפנייך מראה צעיר יותר, תוך שמירה על קווי המתאר הטבעיים שלך.

הטיפול הייחודי הזה יצעיר וירענן את פנייך, וזאת ללא צורך בהתערבות ניתוחית או זמן החלמה, כאשר התוצאות מתקבלות במהירות והן נראות טבעיות.

ליבי - רופא

פנינו לאחד המומחים הידועים בנושא, ד"ר דוד מודיאנו שהינו רופא דרמטולוג המתמחה באסתטיקה של הפנים, ב"מרכז לאסתטיקה רפואית הרברט סמואל סנטר" בתל אביב, ובקשנו שיסביר לנו כיצד  ניתן לטפל במראה הפנים, ללא צורך בניתוח.

איך מבוצע פיסול פנים?

פיסול פנים הינו הליך מהיר הנמשך בין רבע שעה לשעה, בהתאם למספר האזורים המטופלים. ראשית, חשוב לאבחן את תווי פנייך כדי לאתר את האזורים הזקוקים להשבת הנפח. בהמשך, יוזרק לאזור הרצוי חומר מילוי באמצעות מחט דקיקה או קנולה, כאשר הפיסול נעשה על כל שכבה בנפרד,

על מנת להחזיר לכל אחת משכבות הפנים את הנפח שאבד. מיד בתום כל זריקה ניתן להעריך את התוצאה שהתקבלה, להזריק מילוי נוסף במידת הצורך, זאת כדי לפסל את הפנים בצורה מאוזנת ומותאמת באופן אישי עבורך.

למה לצפות לאחר הטיפול?

פיסול פנים מעניק תוצאות מיידיות וגלויות. ההליך מאפשר לך לחזור מיד לעבודה ולשגרה, והוא אינו כרוך בזמן החלמה ממושך, אך ייתכנו תופעות לוואי כגון שטפי דם קטנים, נפיחות ואדמומיות למספר שעות. רצוי להימנע מפעילות מאומצת במהלך הימים הראשונים שלאחר הטיפול.

הצערת העור נועדה לגרום לשיפור ניכר במראה של קמטים עדינים, קמטי הבעה, צלקות אקנה וצלקות טראומה.

b

עיצוב ופיסול פנים

הזרקות חומרי מילוי לעור הפכו מאוד פופולריים בשנים האחרונות, לצורך עידון קמטי עור הפנים, מילוי שקעי הפנים וכדי לשחזר את קווי המתאר החלקים של העור הצעיר. זהו פתרון מהיר, לא-כירורגי עבור הזדקנות העור שאיבד נפח ואלסטיות, בשל ירידת כמות סיבי הקולגן והאלסטין.

עיצוב שפתיים

שפתיים אשר הינן דקות, שטוחות, מקומטות, ללא קווי-מיתאר מוגדרים, יוצרות מראה עייף ומבוגר. הבעיה בולטת יותר אצל נשים אשר עישנו סיגריות במהלך חייהן. עיצוב שפתיים יכול לספק פתרון בטוח ויעיל, כדי לשפר סימפטומים האלה ולהיות חלק מהפרופורציות הנחוצות לעיצוב הפנים.

ליבי - שפתיים 1

עיצוב שפתיים – לפני (ד"ר דוד מודיאנו)

ליבי - שפתיים 2

עיצוב שפתיים – אחרי (ד"ר דוד מודיאנו)

עיצוב סנטר

עיצוב סנטר הוא טיפול אשר הפופולריות שלו הולכת וגדלה בשנים האחרונות, ואשר יכול להיות בעל השפעה עמוקה על פרופורציות הפנים. זהו טיפול שאינו פולשני, כולל שימוש במילוי עורי שהוזרק כדי לעצב מחדש את הסנטר, ולהגדיל אותו במהירות ובבטחה, להשיג פרופיל מעודן באופן טבעי.

עיצוב לחיים

שיפור הלחי הוא טיפול רצוי מאוד בהוספת הבעה, קווי-מתאר, הפחתת קמטים ופרופורציה לפנים.מטופלים בדרך כלל בוחרים להגדיל את הלחי, כדי להדגיש את הבעת הפנים או "להרים" את הלחיים, כחלק מתוכנית להתחדשות פני העור והצערתו. טיפול זה יכול גם לעזור להפחית את המראה של קווי האף – פה (הקפל ה- nasolabial), אשר יוצר מראה רענן, רזה וצעיר יותר.

פיסול אף

פיסול אף ללא ניתוח כירורגי הינו חלופה בטוחה ולא פולשנית לניתוח האף המסורתי. כל מה שצריך כדי לעצב מחדש את האף, הוא טיפול מילוי עורי. כמויות קטנות של חומר מילוי חומצה היאלורונית מוזרקים לתוך האף, כדי ליישר ולרכך זוויות חדות, למלא שקעים או לשנות את צורת קצה האף, כדי לתת לו מראה מורם. טכניקה מהירה זו גורמת לסימטריה טובה יותר, ולמאפייני אף מוגדרים יותר.

פיסול אף ללא התערבות כירורגית וניתוח הופך באחרונה לטרנד רפואי מאוד חשוב וחיוני, שכן הוא מאפשר תיקונים ופיסול האף באופן טבעי ומיוחד, תוך שימוש בחידושי המדע הרפואי ברפואה אסתטית. יש לציין כי הטיפול אינו מתאים לכל אחד, ויש לבחון זאת בהיוועצות רופא.

פיסול אף

בפיסול הפנים משתמשים בחומרים הטבעיים של גופך:

האפשרות הראשונה: הינה שימוש בחומצה היאלורונית. חומצה זו מיוצרת באופן טבעי בגופך, והיא מוסיפה נפח תחת עור הפנים. עם השנים החומצה ההיאלורונית נספגת, ולכן נוצרים שקעים בפנים.

החדרתה תחת העור מאפשרת להחזיר נפח אבוד בלחיים, לרכך קמטים עמוקים וקווים בפנים, לשפר ולהגדיל את השפתיים. נדרשת לרוב כמות קטנה של חומר המילוי כדי לעשות הבדל ניכר במראה החיצוני.

ההליך מתאים לכל סוגי העור והוא אינו גורם לרוב לתופעות לוואי, מכיוון שהחומצה מיוצרת באופן טבעי על ידי הגוף, והיא בטוחה לשימוש עבורך.

האפשרות השנייה: הינה שימוש בשומן העצמי שלך, שנלקח מאזור תורם בגופך (כמו הבטן או הישבן), ומוזרק למקום הנבחר לאחר טיהור.

 ליבי 5 סנטר

המרכז הרפואי "הרברט סמואל סנטר"

רחוב הרברט סמואל 10, תל אביב

טלפון: 072-371-8019

אתר: https://hscenter.co.il/

החיים על פי בלה
יועצת תקשורת, עיתונאית בנשמה, מחוברת בטבור לסצנה התל-אביבית, אוהבת את החיים הטובים, ומזמינה אתכם ליהנות יחד איתי.