"פיליפ חדד יועצים" בשיתוף רשת "סופר- פארם" מציגים: תערוכת "BABY LAND"-

בחורה עם מחשב נייד


המגוון הרחב ביותר של מותגי התינוקות המובילים
במחירים אטרקטיביים תחת קורת גג אחת!
בין המשתתפים בתערוכה, שתעסוק בעולם ההורות, הפעוטות והתינוקות:

  • בייבי סטאר מציעה עד 50% הנחה על מגוון המוצרים
  • חברתGNH מציעה עד 30% הנחה על ריהוט לחדר ולחצר של דיסני
  • H&O מציעה עד 30% הנחה על קולקציית חורף לילדים.
  • טבע נאות מציעה עד 30% הנחה על מותג נעלי הילדים הברזילאי המוביל bibi ועוד..


25-27 באוקטובר 2011 ,ימים ג,ד ו ה' בגני התערוכה ת"א, ביתן 1
פיליפ חדד, יזם התערוכה: "השנה אנו צופים למעל ל-35,000 מבוגרים ו-20,000 ילדים שיפקדו את התערוכה ולעליה של כ-20% במכירות לעומת אשתקד".
"פיליפ חדד יועצים" ורשת "סופר פארם", ממשיכים במסורת ויקיימו זו השנה הרביעית, את תערוכת BABY LAND 2011, המגוון הרחב ביותר של מותגי התינוקות המובילים במחירים אטרקטיביים תחת קורת גג אחת.
התערוכה, שתעסוק בעולם ההורות, הפעוטות והתינוקות, תתקיים בין התאריכים 25-27 באוקטובר 2011 בגני התערוכה ת"א, תשתרע על פני שטח של כ-7,000 מ"ר ויציגו בה כ– 80 ספקים, ביניהם: סופרפארם, Life,טבע, מטרנה, ניאופארם, פרוקטר אנד גמבל, סנו, תמי 4, האגיס, סימילאק, ג'ונסון אנד ג'ונסון, H&O ועוד. בתערוכה יוצעו מותרים רבים במחירי מבצע מיוחדים
בין המבצעים תציע, בייבי סטאר המשווקת עגלות,משחקי התפתחות ועוד עד 50% הנחה על מגוון המוצרים, חברת GNH עד 30% הנחה על ריהוט לחדר ולחצר של דיסני ,H&O מציעה עד 30% הנחה על קולקציית חורף,טבע נאות מציעה עד 30% הנחה על מותג נעלי הילדים הברזילאי המוביל bibi ועוד.

הספקים יציגו תמהיל רחב ומגוון של מוצרים וחידושים מעולם התינוקות, כגון: מזון לתינוקות, ביגוד לתינוקות, טואלטיקה, ריהוט לגיל הרך, ספרות, צעצועים ואביזרים, בגדי הריון ועוד.
בנוסף בייבילנד מהווה בילוי מהנה למשפחות עם ילדים והוא כולל פעילות רחבה ומרתקת לכל המשפחה כגון: מתחם ג'מבורי ענק, סדנת baby yoga, סדנתbaby music , מופעים, הצגת ילדים "דובי לייף" , ייעוץ תזונאי, מיני גלגל ענק , מתחמי רגיעה להורים ולילדים, שמיכת פעילות ענקית לקטנטנים ועוד.
רשת סופרפארם, תציג חנות ייעודית למוצרי תינוקות "בייבי סייל", ותציע מבצעים מיוחדים. כמו כן, תתקיים בסניפים, חגיגת מוצרי תינוקות ומכירה מוקדמת של כרטיסים לתערוכה.
פיליפ חדד היזם, בעלים ומנכ"ל "פיליפ חדד יועצים", מסר: "לאור ההצלחה בשלוש שנים האחרונות, בעזרת השם, אנו ממשיכים במסורת בייבי לנדהתערוכה להורים ולהורים שבדרך. התערוכה עונה על הצורך של הצרכן הישראלי לחוויית קנייה ובילוי גם להורים וגם לילדים ומאפשרת רכישת מוצרים במחירים אטרקטיביים תחת קורת גג אחת."
לדברי חדד, המארגנים צופים כי השנה יגיעו מעל ל-55,000 אלף איש בשלושת ימי התערוכה וכי המכירות יעלו ב20% לעומת שנה שעברה".
דרור קציר, סמנכ"ל שיווק רשת סופרפארם: "סופרפארם מקיימת מדי שנה שלושה אירועים חווייתיים בתחומי הליבה שלה: יופי, בריאות ותינוקות. הבייבילנד הוא אירוע המשלב בין חוויה לכל המשפחה ולקנייה משתלמת.
לראשונה בתערוכה, בייבי לנד יוצאת בפעילות פייסבוק ייחודית ואטרקטיבית בטכנולוגיה החדשנית– RFID. בכניסה למתחם תוצב עמדה לחלוקת צמידים המקנה למבקרים כניסה ממוחשבת באמצעות לוח אלקטרוני. המערכת הממוחשבת המתקדמת מתייגת את הנוכחים בכרטיס הפייסבוק שלהם ואף תוציא את האם וילדיה עם תצלומים אישיים למזכרת במתנה.
בנוסף, בעלי הצמיד יוכלו לקבל הטבה ממארגני התערוכה אותה יגלו על גבי קיר הפייסבוק בכרטיס האישי שלהם.
אירוע נוסף הצפוי להתקיים בבייבי לנד השנה, הינו הצגת תחליף החלב החדש אותו בחרה טבע לשווק בישראל.
טבע, בחרה להציג בבייבי לנד את תחליף החלב החדש שלה נוטרילון מבית נוטרישה, חברת תחליפי החלב המובילה באירופה. נוטרילון בתוספת שילוב הרכיבים הייחודי GOS/FOS הוכח מחקרית כתורם למערכת חיסון בריאה ומגן מפני מחלות, בדומה לחלב אם. כך, האימהות המבקרות בבייבי לנד יהיו הראשונות להיחשף למותג החדש בתחום תחליפי החלב המסקרן כל כך, עוד הוכחה לחשיבותה של תערוכת בייבי לנד, המזוהה כתערוכה המובילה ביותר בארץ בעולם התינוקות וההורות, המציגה מגוון רחב של מותגים ובהם: ביגוד לתינוקות, טואלטיקה, ריהוט לגיל הרך, תזונה, ספרות, צעצועים ואביזרים, מזון לתינוקות, בגדי הריון ועוד, לצד פעילויות מאתגרות ומרתקות לכל המשפחה.
כל הרוכש כרטיס לתערוכה, יקבל במתנה שקית מוצרים הכוללת:
מטרנה אקסטרא קר תחליף חלב, מטרנה אצבעות ביסקוויטים
אוונט מגבונים ולייף דייסה, בשווי 65 ₪ .
מחירים:
בקופות התערוכה: 35 ₪
בסופרפארם ניתן לרכוש כרטיסים החל מה-11 בספטמבר ב– 25 ₪.
כניסה חופשית לילדים מתחת לגיל 12.
תערוכת BABY LAND – תתקיים בין התאריכים: 25-27 באוקטובר בימים ג' ד' וה'
בין השעות: 10:00-22:00 ,בביתן 1 בגני התערוכה, ת"א.
לפרטים נוספים אתר הבית: www.baby-land.co.il

marina
בלוגרית דיסלקטית עם הפראות קשב וריכוז שכותבת עם שגיאות כתיב לא יודעת מתי כותבים עם "י" ומתי בלי....אבל תמיד יודעת מה להגיד :-))))