פיטר בנס בישראל 2018 – כל מה שיקרה בהופעות

בחורה עם מחשב נייד

בעוד פחות מחודשיים תתקיים כאן הופעה של פיטר בנס בישראל שיגיע לכאן למעשה לשתי הופעות גדולות בחיפה ובתל אביב ומי שמכיר ושמע על בנס, מדובר בידיעה של ממש.

פיטר בנס הוא הפסנתרן המהיר ביותר בעולם כיום וזאת לא אמירה כללית אלא אמירה של ממש. בנס מחזיק בשיא של ספר השיאים של גינס ומוגדר כפסנתרן המהיר ביותר בעולם כיום עם שיא של 765 הקשות בדקה אחת.

פיטר בנס בישראל
פיטר בנס בישראל

הקהל הישראלי מכיר את פיטר בנס בזכות הסרטונים הויראליים שלו ביוטיוב בהם הוא מבצע עיבודים ללהיטי הפופ הגדולים והמוכרים כמו bad של מייקל ג'קסון, אפריקה של להקת טוטו ועוד להיטים רבים של סיה, לייידי גאגא, הביטלס ועוד להיטים רבים של אמנים רבים.

צפו למשל בביצוע של פיטר בנס לשיר beat it  של מייקל גקסון:

[youtube TjouNZZNE3g]
את כל הביצועים ללהיטים האלו, צפוי בנס לבצע בהופעה שלו בישראל לצד קטעים שהוא הלחין בעצמו. אז אם נמאס לכם לצפות בו דרך המחשב, מומלץ לבוא ולצפות בו לייב באחת ההופעות שלו בישראל.

בנס התגלה כילד פלא כבר בגיל צעיר שהוא בן 4 בלבד. כשהיה בגיל 11, כשאתם הייתם עסוקים במשחקי מחשב, בנס כבר הוציא אלבום סולו! הייתם מאמינים? כשהיה בוגר יותר, עבר ללמוד בברקלי שבבוסטון ושם התמקצע בתחומו ואף התאהב במוסיקה של מייקל ג'קסון, שהיא זו שגרמה לו לבצע עיבודים של שירים ידועים שלו בפסנתר, ולהעלות סרטונים ליוטיוב.

מהר מאוד, הפך בנס לתופעה בינלאומית וכיום הוא אמן מצליח בסדר גודל עולמי ומופיע ברחבי העולם שכולל עכשיו, גם את ישראל.

מכירת כרטיסים לפיטר בנס כבר נפתחה והמחירים מתחילים ב-205 ש"ח ועולים בהתאם לסוג הכרטיס. בנס יופיע כאן בתיאטרון גשר בתל אביב ובמרכז רפפורט חיפה.