פיטר בנס בישראל 2018 – איפה יתקיימו ההופעות?

בחורה עם מחשב נייד

הפסנתרן פיטר בנס בישראל – אחד הפסנתרנים המודרניים המבריקים ביותר וכוכב אינטרנט עם יותר מ-500 מיליון צפיות מגיע להופעה בישראל בחודש נובמבר 2018. מכירת הכרטיסים החלה ותוכלו להזמין כרטיסים לפיטר בנס במחירים מגוונים. ההופעות יתקיימו בתל אביב ובחיפה. פיטר הוא הפסנתרן הראשון שמופיע בספר השיאים של גינס כפסנתרן ששבר שיא עבור המהירות של לחיצה חוזרת של מפתח אחד (765 מפתחות לדקה).

[youtube gvdBmMp0Ks4]

גירסתו של הלהיטים של מייקל ג'קסון נצפתה יותר מ-40 מיליון צופים ו-620,000 היו שותפים בביצועיו. פיטר בנס החל את הקריירה שלו בגיל 4. הוא הפך לגילוי אמיתי בעולם המוסיקה. עכשיו הוא פסנתרן מצטיין, מלחין, כותב שירים ומפיק מוסיקלי. בגלל הכישרון הפנומנלי בתור שחקן ומלחין, פיטר ונרשם לבית ספר למוסיקה מודרני מספר 1 בעולם, Berklee College of Music בבוסטון, שם הוא מלמד את המפיקים הגדולים והמשפיעים ביותר בתעשיית המוזיקה, לומד פסנתר וכתיבת מוסיקה סרטים.

מאז 2012, פיטר התחיל לטייל באמריקה, קנדה, אירופה ואסיה. פיטר גם התחיל לעסוק בפעילויות מסחריות: כדי לכתוב מוסיקה לטלוויזיה, קולנוע, תיאטרון, סרטים קצרים וסרטי תעודה, כמו גם את המילים של שיר עבור זמרים פופולרים. רק בשנה שעברה הוא הופיע ב-20 מדינות ופתח קונצרט BBC Proms ב-הייד פארק עבור 50,000 אורחים.

פיטר בנס הוא כשרון מיוחד בשילוב עם ידע נרכש של ייצור מוסיקה, מותר לו ליצור צליל ייחודי ולהרחיב את גבולותיה, הן מבחינה טכנית והן מבחינה אמנותית.

בקיץ 2015 הוא העלה ליוטיוב גרסת הפסנתר הווירטואוז שלו של השיר המפורסם של מייקל ג'קסון, שההפיץ את שמו בכל רחבי העולם. וידאו זה נצפה על-ידי 13 מיליון אנשים ב-10 ימים הראשונים ויותר מ-200,000 שיתפו אותו בפייסבוק. עד כה, לווידאו יש יותר מ-30 מיליון צפיות והם שיתפו יותר מ 620,000 פעמים בפייסבוק.

תוכלו להזמין כרטיסים לפיטר בנס במחירים מגוונים, לכשרון וטמפרמנט מדהים פיטר בנס מופיע בישראל כדי לאסוף שני בית מלא, על הביקור הזה כדי הפסנתרן יבצע הלהיטים החדשים שלו, גרסות כיסוי לסיה, צ'רלי פוטה, לואיס פונסי, הביטלס ואהובים על כל מייקל ג'קסון, המלכה, מלחמת הכוכבים, פיבונאצ'י ועוד.

פיטר בנס בישראל