פיזיותרפיסטית דיגיטלית בהתפתחות

יותר קל לי לעבוד עם אנשים מאשר עם מחשבים. אבל אני מבינה שבמאה ה -21 השילוב ביניהם הוא הכרחי. כדי לקדם את העסק שלי אני חייבת ללמוד שיווק דיגיטלי

״ספי את קוסמת, פיה, את חייבת לפרסם ולספר את הניסים שאת עושה בקליניקה שלך, בעבודה עם התינוקות, כולם חייבים לבוא ולהכיר אותך״.

לפרסם? אני? איפה? ברשתות החברתיות?

נו באמת, נכון אני שם אבל זה רק בגלל שאני חייבת, אמרו לי שאני צריכה להראות, אני לא מספיק יודעת, לא ממש מבינה, ממש לא דיגיטלית אני תמיד מבקשת עזרה מהילדים שלי ומחברים.

ניסיתי, באמת! הלכתי לקורסים, סדנאות, קראתי, למדתי, השקעתי זמן וכסף, אבל הפחד אני מבוהלת בחרדה – מן תחושה שזה לא בשבילי גדול עלי.

אני אוהבת אנשים. הרבה יותר קל לי לשבת על המזרן יחד עם התינוקות בהם אני מטפלת ועם ההורים שלהם, להסתכל להם בעיניים, לדבר איתם, לתרגל איתם, על פי מטרות טיפול שקבענו ביחד.  הרמת ראש, זחילה, גלגול, ישיבה, הליכה, הכל מאוד מעשי ברור ומדיד. לטפל אחד על אחד בילד ובמשפחה – זה המקום בו אני הכי בטוחה בעצמי ובידע שלי. זה אזור הנוחות שלי וקשה לי לצאת ממנו._DSC2054

הקולות הפנימיים שמתחזקים בי מהדהדים כל הזמן- את עצמאית, יש לך קליניקה שאת מאוד אוהבת ,יש לך יעדים שאת רוצה להשיג להגדיל את מספר המטופלים, להגדיל את ההכנסה. את יודעת שאת טובה במה שאת עושה, יש לך הרבה הצלחות ואת מסוגלת לתרום עוד יותר לילדים ולמשפחות.

אבל… כמה אבל…

שמעתי מחברות על בית הספר לשיווק דיגיטלי של סלונה ובנק לאומי. כולם מדברים על הקורס היוקרתי. זיהיתי שזאת ההזדמנות שלי לשינוי. ראיתי את ההשתלבות שלח בקורס כחלק מתהליך התפתחות שהיא חלק מהחיים שלי בשנים האחרונות. חלק מתהליך של להסתכל לעצמי ולפחדים שלי בעניים, לצאת מאזורי הנוחות, לעבור משוכה אחרי משוכה ולהגיד לעצמי "הצלחת! ושוב עשית את זה."

נרשמתי לקורס, לא התקבלתי – ומאוד התאכזבתי, אבל ניסיתי שוב. לא ויתרתי, והנה אני כאן, יחד עם קבוצה מדהימה של נשים עצמאיות כמוני, שרוצות להמשיך להתקדם ולהתפתח כל אחת בתחומה, במקצועה באהבתה.

_DSC2124אני יודעת שדיגיטל וטכנולוגיה הם חלק הכרחי בחיים  ואני כאן כדי ללמוד איך להשתמש בהם ללא חשש.
תודה מעומק ליבי לסלונה ובנק לאומי על ההזדמנות .