הלוחשת לבגדים, כך הם קוראים לי

ברגע שאדם הציב לעצמו מטרות וכתב אותן, הוא הגדיל את אחוזי ההצלחה שלו פי 10
כך אמר בראין טרייסי

קרדיט: אוסף פרטי

הלוחשת לבגדים זהו שמי השני, את הכינוי הזה הדביקה לי לקוחה מדהימה שעברנו יחד את אחת מהסדנאות סטיילינג העוצמתיות שחוויתי, לאחר פגישתנו השלישית היא שלחה לי הודעה מרגשת הזו:
״אחד הדברים שאני הכי לא אהבתי זה להסתובב בקניונים ולמדוד בגדים.חברה טובה שלי המליצה לי לפנות לגורו שלה לענייני אופנה,נירית טורטן, ולאחרונה פגשתי את המלאכית שלי שלימדה אותי להתאהב מחדש בגוף שלי ובעצמי כמה פעמים יצאתי לעבודה בלי להסתכל אפילו במראה .המפגש עם נירית מעורר חשיבה עמוקה ,היא אבחנה אותי בשניה, בתהליך מיוחד ומעמיק המשלב אלמנטים טיפוליים וקלפים, ועזרת לי להגדיר את המהות שלי ומה אני רוצה לשדר,את תמיד שם בשבילי זמינה 24/7, מקצועית אוהבת ,חמה ,כיפית תקתקנית, מלאת תשוקה לאסתטיקה ולשילוב של צבעים . נוצר בינינו חיבור מדהים הפכת להיות משמעותית מאוד יצאתי עם מלתחה חדשה , צמצמת לי עלויות, למדת אותי להסתכל על הדברים הנכונים ולהגיע למקומות הנכונים, התוצאה מושלמת ובזכותך קיבלתי את עצמי במתנה מחדש עם צבע סטייל חיוך והמון אהבה❤לפעמים חלומות מתגשמים"

קרדיט:אוסף פרטי
קרדיט:אוסף פרטי

במרץ 2018 הגשמתי חלום, זכיתי להעביר את מסר האהבה שקראתם בפרגון שלה במשך חמש דקות ועשרים וארבע שניות בדיוק (אלו היו הדקות התהילה שלי על המסך הקטן )וזה היה שווה כל שנייה בעיני, כולל לקום בחמש לפנות בוקר ולישון עם רשת על הראש הגשמתי את החלום.
קרדיט:אוסף פרטי
קרדיט:אוסף פרטי

בעקבות המלצתה החמה של חברה יקרה, הוזמנתי לתוכנית ״מילון היופי״ לפינה של סנדרה רינגלר-האישה והאגדה, אשר היוותה עבורי מודל לחיקוי, והייתה אחת הסיבות שבגללן הלכתי ללמוד בשנקר את הנושא ש נפשי חשקה ורציתי בכל מאודי, לימודי סטרלינג. כשנרשמתי ללימודים, אומנם הרגשתי עכבר הכפר בין כל עכברות העיר, הרגשתי שנולדתי מחדש, שם פיתחתי את התשוקה שלי לעולם הסטייליניג וחיברתי אותו למחוזות הנפש והאהבה העצמית.

כשדיברה איתי המפיקה נאמר לי שהפינה תעסוק בנושא יום האושר הבינלאומי אשר התקיים בחודש מרץ, ידעתם שיש יום כזה?

קרדיט:אוסף פרטי
קרדיט:אוסף פרטי

היא שאלה אותי אם אני יודעת לומר מה יכול לבטא אושר בנראות של אישה ואיך הופעה בעצם מעבירה מסרים ואיך מקנים לה את היכולת לגרום לאישה להרגיש מאושרת, שלמה, יפה ומיוחדת ?
קרדיט:אוסף פרטי
קרדיט:אוסף פרטי

ואני עניתי : לא יכולת למצוא נושא שיותר מבטא את האני מאמין שלי איך סטיילינג זה לומר מי אנחנו מבלי לומר מילה!!
דברנו על נושאים שלא כולנו מודעות לחשיבותם: בחירת צבעים במלתחה ומה בעצם הם אומרים עלינו, כיצד הבגדים והאקססורייז שאנחנו בוחרות ללבוש ולענוד מבטאות את תכונות האופי שלנו, כיצד ניתן להשאיר רושם ראשוני מדויק, על שפת הגוף והשפעתה הישירה מהנראות.
קיבלתי הרבה אהבה באותה תוכנית גם מסנדרה וגם מהצופים, וחזרתי למרוץ חיי.

נובמבר 2019 מקבלת משימה לכתוב מכתב ללקוח חלומותיי…התלבטתי ארוכות מי הוא ?
72254358_10213221704171753_3604403972904845312_n
כל כך הרבה חלומות איך ממקדים אותם? תזכורת בפייסבוק זורקת בפניי תזכורת מרעננתֿ :

קרדיט: ערוץ 13
קרדיט: ערוץ 13

יש לי חלום להגיש פינה קבועה בערוץ 13 בתוכנית הבוקר של נועה רוזין ואלדד זוהר.
ושם בתוכנית לדבר על אופנה וסטייל בדרך ייחודית, לצאת עם הסיפור שלי, האהבה שלי לאנשים, תדמית, סטרלינג ומה שבניהם. להפוך את התשוקה שלי ממקומי לגלובלי, להגיע לאנשים, לגעת בהם, בנפש שלהם דרך הבגדים שלהם. לדבר על שפע, על התאהבות במלתחה, איך לספר את ה-story שלנו כל יום מחדש, איך לשדר רושם ראשוני מדויק ועוד המון המון רעיונות מדליקים.

אז מי מצטרף אליי להפיץ את האהבה הטהורה הזו ומחבר אותי לחלום שלי ?
מחכה כבר, שלכם.
נירית