פושעים ללא מצפון מנהלים לנו את העולם

בחורה עם מחשב נייד

זה לא שהם יגידו לכם, שהם לא יודעים כיצד לעשות שהעולם יראה טוב יותר, הם גם לא יגידו לכם שבעצם העולם שלהם הוא נפלא, כי הרי מעולם לא היו לאנשים במעמדם שום בעיות תקציב וגם לא יהיו לאנשים כמוהם בעיות כאלו לעד… אבל בזמן שהם עובדים עבור כולנו, בעצם הם עובדים רק עבור עצמם. הם זה הנבחרים המקושרים העשירים והמושחתים, אשר מדור לדור האין בושה שלהם מגיע לשיאים הנשברים מידי יום שעה שעה.

אבל השיא זה השיטה שבה אתה נותן לאחד הכל ולאחר שימות, כי הוא פשוט לא נחשב. הרי לא כל אחד יכול לקבל עבודה עם שמונה ספרות שכר ובונוסים לשנה אחת!!! מה הוא עושה עם הכסף ומה זה עושה לעולם, זה באמת לא חשוב, אבל שיהיה ברור אין מדובר פה בדיקטטורים או אוליגרכים רוסים, אלא במערב המתקדם והמודרני, שכמה שיותר הוא מתעסק באחר, הוא יותר ויותר מושחת.

מי הסמיך את הפד' האמריקאי והשלטון בארה"ב להדפיס אין סוף של כסף, באמת שאין לזה חשיבות עתה… הרי היום כבר ברור שכל הכסף המודפס הזה, איננו מגיע לכולם. למה? באמת שאין שאלה כזו למה, במיוחד לא לאותה קבוצה, נוראית, אשר למרות שיש החושבים שהם עשירים יותר כי ערך הבית שלהם עלה, אבל האמת היא שגם מי שיש לו היום הרבה כסף, לא יכול לחשוב שהוא בטוח, אלא אם הוא שייך לאותה קבוצה.

אז מה עושים שואלים כולם? עוסקים בפוליטיקה או שכמה ישראל גורמת לצרות לכל העולם, במיוחד עם היא מייצרת את סודה סטרים בשטחים, אבל מדהים, שגם ככה פני הדברים בישראל, השיאים של הציניות והאטימות  נשברים מידי יום שעה שעה, גם אם היום ברור שלא היה צריך את יש עתיד שתלמד אותנו את מה שאנו יודעים כבר מאז שישראל נולדה.

לו רק היו כולם מפסיקים לקנות מוצרי "צריכה" במחיר שהוא מופקע, לו היו מפסיקים השכר והבונוסים, לכל מיני נאודות נפוחים, השייכים לאותה קבוצה, היה כבר מזמן טוב כלכלית לכולם. אבל היום כבר ברור שזה רק עניין של זמן עד שיבוא הפיצוץ הבא, בו שוב נשלם שמיטת חובות לקבוצה המפלצתית הזו, שתדאג שתמיד לנו הקטנים יהיה על מה לריב זה עם זה, או שלם עבור כל מה שירצו ויותר מזה, לקבל כעובדה, המצב הו להם יש שמיטת חובות ולנו? פשיטת רגל והוצאה לפועל שמתאכזרת רק לחלש,

אבל שלא יובן מפה שמותר לחלש, לא לשלם חובותיו, הרי בזה בעצם מתחיל ונגמר החטא הנוראי של אלו שמנהלים את העולם. הם לא צריכים לשלם כלום, לדעתם, כאשר בעצם חובה עליהם לחיות בצנעה כמו שהם דורשים מכולם.  אבל בעצם למה לחיות בצנעה? שיחיו בעוניי החלשים והזקנים, הרי הם אשמים בזה שיש היום דור נורא השולט בעולם….

פושעים ללא מצפון מנהלים לנו את העולם. חבל חבל חבל.

אבל לפני סיום חשוב לזכור שאפשר לשנות ובמיוחד אם לא תצרכו את כל מה שכל העשירים מכתיבים לכם שחובה עליכם לצרוך…כי אם לא תצרכו אז לא תהיו "נחשבים", אבל אם אתם רוצים שיהיה לכם טוב וגם לעולם, עזבו אתכם מלהיות "נחשבים", הרי מה שחשוב זה לחיות ולאפשר לאחר לחיות ובזה הכל מתחיל וגם נגמר.

פושעים  ללא מצפון מנהלים לנו את העולם,

במקום לבזבז הכספים שיש לכם אם יש לכם, קנו רק מוצרים פיננסים שיניבו לכם הכנסה, לפחות אז תהיו פחות חשופים להשפעתם הנוראה, של רוב הנבחרים המקושרים העשירים והמושחתים גם.

עדיין אפשר קנות REM, מחלק דוידנים עוסק בנדל"ן, או JUNR מחלק דודינידים עוסק במיכרות וזהב, או GGN עוסק בזהב וגם הוא נחלק דוידנדים יפים, אבל יש עוד והרשימה לא כל כך קצרה, אבל פיזור והגנה נדרשת היום יותר מתמיד, כי השווקים בשמים וגם מחירי רוב המניות, בדיוק כמו מחירי הנדל"ן, אבל מדוע אין תעסוקה מלאה? מדוע לבני החמישים פלוס, אי אפשר למצוא להם תעסוקה הולמת עם הכנסה יפה? אבל לא נורא, אם אתם מקושרים, לבטח לא כל כך יהיה חשוב לכם, כי הפד' האמריקאי וכך הבנקים המרכזים בכל העולם, מדפיסים אין סוף כסף שלבטח לא יגעי לכיס שלכם, אבל, ככל שתלמדו להשלים עם המצב, ככה יהיה לכם יותר קל.

הרי לקנות בית שעולה 10 ויותר מיליונים או מטוס פרטי לא תמיד היה החלום שלכם, אז תתחילו לחלום, מה יש זה לא תמיד משהו שלא ניתן להשיגו, מה גם שאתם לבטח תסתפקו פשוט במועט. מי אמר שכל העולם הזה בנוי מתאבי בצע, שיקום וירים ידו, אבל אויי לבטח אפילו לשאלה שכזו, איש לא יתנדב להרים יד….

מניות שעדיין ממולצות

PGH,CCJ,CVE,ECA,TNH,BMY,MSFT,

אבל הכי מומלץ לקנות הגנות, כי מתי שהוא תבוא מפולת, למרות שעושים הנבחרים המקושרים העשירים והמשוחתים שהיא לא תבוא, אבל היא יכול להיות שתבוא כבר מחר…. אז תחזיקו קצת PUT שזה אופציות להגנה במקרה שהשוק יתרסק, או אפשר לקנות גם TVIX רק לזכור שזה כסף שהולך להגנות, יש והוא יכול להמחק, אבל הוא זה שיאפשר לכם ליושן בלילה בשקט

אז שיהיה לכם לילה טוב

פושעים ללא מצפון מנהלים לנו את העולם.