פורץ מכוניות תל אביב מקצועי – דניאל מנעולן

בדרך כלל אנחנו עושים את הכול כדי להגן על המכונית שלנו, רוכשים מנעול יקר ומתוחכם, מתקינים אזעקה, מוסיפים מנעול להגה ועוד, אך יש מקרים שבהם להפך, נזמין פורץ למכונית.

בחורה עם מחשב נייד

בדרך כלל אנחנו עושים את הכול כדי להגן על המכונית שלנו, רוכשים מנעול יקר ומתוחכם, מתקינים אזעקה, מוסיפים מנעול להגה ועוד, אך יש מקרים שבהם להפך, נזמין פורץ למכונית.

פורץ מכוניות הוא מנעולן מקצועי בעל תעודה של פורץ מוסמך הפועל באישור  משטרת ישראל. המנעולן במרכז מקצועי יגיע אלינו כשהוא מצויד בציוד ייעודי חדיש ומתקדם שיאפשר לו לפרוץ את דלת הרכב בלי לגרום נזק למנגנון הנעילה או נזק אסתטי לדלת.

 

פורץ מכוניות תל אביב – מתי נזמין אותו?

  • כאשר המנעול לרכב אבד או נגנב ואין לו מנעול רזרבי, נזמין פורץ מכוניות שיפרוץ את דלת הרכב וגם יתקין לנו מנעול חדש.
  • לאחר ניסיון פריצה לרכב , ניסיון שלא הצליח, אך הסתיים בגרימת נזק רב לחור המנעול.
  • כאשר השלט התקלקל והוא אינו מצליח לפתוח את הדלת של הרכב.
  • כאשר תא המטען נעול ואנו לא מצליחים לפתוח אותו.
  • כאשר יצאנו לרגע מהרכב, הדלת נטרקה, המפתח נשאר בתוך הרכב ואנו עומדים חסרי אונים מול הדלת הנעולה.

והערה חשובה: אף פעם אל תנסו לפרוץ את דלת הרכב לבד, לא חשוב כמה אתם לחוצים וממהרים. ברוב המקרים לא תצליחו לפרוץ את הרכב, אך תגרמו נזק רב. הזמינו מיד פורץ מכוניות מקצועי, הוא מבין את הלחץ שבו אתם נמצאים ויגיע מהר כדי לחלץ אתכם.

 

פורץ מכוניות תל אביב –  3 טיפים חשובים

כמו בכל תחום, גם בפריצת מכוניות כדאי לקבל המלצות על המנעולן שאותו אתם מזמינים. גם אם אתם לחוצים נסו להירגע והקדישו רבע שעה עד חצי שעה לאיתור מנעולן מומלץ. אם לא הצלחתם לקבל המלצות מחברים או משכנים, נסו לחפש מידע על מנעולנים באתרי האינטרנט, בפורומים ייעודיים, באינדקס או בפורטל העוסק בנושא המנעולים ועוד.

אם אתם גרים בתל אביב, הזמינו פורץ רכבים מתל אביב. פורץ מכוניות העובד בעיר תל אביב מכיר היטב את העיר, את דרכי הקיצור את הפקקים האופייניים לכל אזור ועוד. הוא ידע למצוא את הדרך הקצרה והמהירה להגיע אליכם ולהושיט לכם עזרה.

כאשר אתם מזמינים פורץ מכוניות בתל אביב בררו בשיחת הטלפון הראשונה האם הוא מכיר את דגם המכונית שלכם והאם יש לו תעודת יושר ממשטרת ישראל. תעודת היושר מעידה כי המנעולן הוא בעל מקצוע ישר והגון וללא עבר פלילי.

לא חשוב היכן הרכב שלכם נמצא, בכל מקום בתל אביב, ובמקומות נוספים.

להזמנת מנעולן ברחובות