פורומים של עיצוב גרפי

בחורה עם מחשב נייד

פורומים של עיצוב גרפי

מי שרוצה ללמוד עיצוב גרפי יכול להיתקל בבתי ספר שקשה להתקבל אליהם אך כשמתקבלים עוברים תהליך לימודים של מספר שנים בד"כ 4 שמקנה גם תואר בעיצוב למי שסיים ללמוד אותו ואז עם התעודה הזו והידע שרכש אותו תלמיד בבית הספר הגבוה, יכול להתחיל ולחפש דרכו בתעשיית הגרפיקה ובמקומות עבודה, אבל יש אנשים שלא ממש מתאים להם להשקיע כל כך הרבה שנים והם היו מעוניינים ללמוד מקצוע שמאוד נדרש בשוק ואף לאפשר להם יכולת השתכרות בכבוד בעבודה מהבית, זה מתאים לאמהות וללא מעט אנשים שמחפשים לעבוד מהבית.

[youtube yCK-I2RWBHw]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

פורומים של עיצוב גרפי אילו קורסים קיימים?

לא חסרים קורסים בעיצוב גרפי שניתן לקחת אבל הנה קצת מידע על הקורסים העיקריים: עולם העיצוב והגרפיקה דורש ידע טוב בתוכנה המעולה ביותר לעיבוד תמונה ועיצוב, לא ניתן לשים תמונה שלא נראית טוב בכל תוצר חזותי פרסומי, זה עלול מאוד לפגוע במפרסם כשמטרתו הייתה אחרת לגמרי, לכן לימוד פוטושופ לעיבוד תמונה הוא הכרחי, אתם תלמדו לקחת תמונות ולעשות עליהן מניפולציות כאלו שייראו יותר טוב, תמונות בהירות תכהו, תמונות כהות תכהו, תעשו תיקוני צבע רבים, להוציא החוצה צבעים שייתנו לתמונה יתר חיות ושוב, המסר הוא זה שמוביל, אף פעם לא להגזים באפקטים בתמונות, זה לא נראה טוב, מספיק לעבוד בערכים קטנים ולהגדיל את האפקטים במידה. ישנה כמובן אפשרות לשלב אלמנטים של טקסט עם התמונות שעיבדתם מחדש, הטקסטים יכולים להיות חלק מהתמונה להוות שקף על התמונה, שימוש באפקטים של טקסטים ישדרג את העיצוב.

[youtube f9I0zFHjtZI]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

[youtube X2HLLr4H6cI]

פורומים של עיצוב גרפי ללמוד את התוכנות הגרפיות

אילוסטרייטור היא עוד תוכנה שאתם תהיו חייבים ללמוד, זוהי תוכנה וקטורית שכל יצירה שתעשו בה תהיה וקטורית הכוונה היא שאם תיקחו אלמנט וקטורי ותנסו לכווצו ולהגדילו, הוא ישמור על האיכות שלו ויודפס כראוי בבית דפוס, בניגוד לאלמנטים שתיצרו בפוטושופ, ממש לא מומלץ להקטין ולהגדיל כי מדובר במפת סיביות וכל פעולה כזו עלולה לפגוע באיכות ההדפסה של האובייקט, במיוחד אם מדובר ביצירת לוגואים, לוגו של חברה חייב להיות חד קריא וברור ולכן לא פלא שהרבה מעצבים גרפיים יוצרים את הלוגואים שלהם באילוסטרייטור. תלמדו ליצור אלמנטים גרפים ועוד המון דברים..

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

[youtube OSSerYcUuic]

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/