פורום לימודי גרפיקה

בחורה עם מחשב נייד

פורום לימודי גרפיקה

כל מי שרוצה ללמוד עיצוב גרפי ירצה לעשות את זה במכללה טובה שמעבירה את כל התכנים הרלוונטיים, מכללה שיהיה למי לפנות כשיש בעיות בלימודים, שהמורים לא יהיו אפאתיים, שיהיה להם רגש, לא יזיק אם יוכלו לשתף מניסיונות שיווקיים שהיו להם עם הלקוחות שלהם, להעביר לתלמידים חומר שמלמד איך לשווק את עצמך, זה לא קל, מכללות לא תמיד עושות זאת וזה היה נחמד אם מכללה יכלה להסביר לתלמיד איך עושים זאת, איך משווקים בדרך הנכונה ביותר.

סרטון מדהים ביותר אשר מסביר חינם  איך גרפיקאים ומעצבים עובדים

לימודי פוטושופ במחשב בקרו אותנו באתר וצפו איך תוכלו ללמוד מהבית אחד על אחד בצורה אישית ופרטית 

פורום לימודי גרפיקה ללמוד שיווק במכללה לעיצוב גרפי

כבר כשמתחילים ללמוד עיצוב גרפי אפשר להתחיל וללקט את הלקוחות הראשונים. תלמידים כבר מסיימים את לימודיהם, למדו חומר עיוני לגבי עיצוב גרפי, מושגים חשובים כמו קומפוזיציה נכונה שבה התלמידים ישתמשו כדי לדעת בעיקר מניסוי וטעיה, איך למקם אלמנטים בעיצוב ולאות האם המסר עובר טוב או לא, זה מאוד חשוב איפה שמים טקסט או כותרת או תמונה, האם המסר יעבור טוב אם הטקסט והתמונה יהיו למעלה בצד ימין, או שאולי לשים כותרת באמצע, להציג את התמונה הטובה והאיכותית ביותר ברקע עם קצת שקופית שתוריד מהחוזק שלה ועליה הטקסט, המסר שרצינו להעביר לצופה, התרגול חשוב, חשוב לתרגל מיקומים שונים עם אלמנטים שונים ולראות מה עובד יותר טוב ומה עובד פחות טוב.

פורום לימודי גרפיקה להתחיל לחשוב על הפן השיווקי

לאחר שאתםיודעים כבר איך לעשות את הדברים בפועל תתחילו לחשוב איך את משווקים את עצמכם, תבנו לכם בסיוע המורים במכללה תיק עבודות שצריך לכלול בתוכו עבודות גרפיות טובות שעשיתם במהלך הלימודים וקיבלתם עליהם פידבקים חיוביים, תנסו לעשות עם חברים מעין משחקי תפקידים, של לקוח ושל מעצב גרפי בהנחיית המרצה אם אפשר, תבינו איך זה מתנהל בין שני אלו, מתי לוחצים יד, מתי מגישים תיק עבודות לצפייה של הלקוח. איך לפרסם עצמכם בפייסבוק, לבנות אתר אינטרנט וכו'. יש לא מעט מכללות שמלמדות בשיטת אחד על אחד דרך המחשב וכדאי לכם מאוד לבדוק את האופציה הזו ואת האפשרויות שהיא מציעה ואולי אפילו להתחיל וללמוד במכללה כזו.

 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/