פוסט של תהומות

בחורה עם מחשב נייד

תוצאת תמונה עבור תהומותזה כנראה אחד שאעדיף שאיש לא יקרא. כי זה פוסט של תהומות. של תחושת אבדון מעצבנת שאני לא מצליחה לפתור וקצת מתקשה להכיל.

זה פוסט שמדבר על כמה שנמאס לי לחפש מה לחפש. לכמוה למשהו גדול, משמעותי, פיצוץ- על- אור- קולי של תובנה מה אני רוצה. ניסיון להיפטר מאחוז מסוים של רציינות כדי לנקות את השמשה ולראות לאן אני נוסעת ואם זו הדרך הנכונה. לנקות את השולחן מדעות קדומות, משאות של דורות אחרים קרובים ורחוקים, לנקות את הראש מאילוצים ואת הלב מרגשות אשמה וחששות החמצה. לנקות, לסדר, לפשט.

השקר הזה ש"כולם יודעים " ורק אתה לא מתסכל, בד בבד עם הידיעה שרבים כמוך צפים בחלל אבודים פחות או יותר, תלוי ברמת המודעות ומידת החפירה.

ואז אני מלקה את עצמי שאני מתעסקת בשטויות, שאני צריכה להוקיר תודה על מה שיש לי ומה שאין לי, ומזדעזעת קצת מסיפורים של כאלה שפחות שפר מזלם. אבל פרופורציה והכרת הטוב לא ממש חסרים לי. כחרדתית גאה אני יודעת להעריך היטב את היש והאין.

יש הרבה מילים יפות ורכות לכסות בהן או לעטוף עם סרט את העניין, אבל בסוף בסוף, מדובר ברגש עיקש ששב וצף במים העמוקים שלי, ואומר- די, את כבר לא ילדה, למה את לא מסוגלת לעצום עיניים ולראות מה את רוצה שיהיה? לגבש מטרה ואז פשוט לבנות את הדרך אליה ? יכלת להגיע כל כך יותר גבוה, ובמקום זה את מתבוססת בביצת האילוץ, החשש, הפחד, החרדה, הנוחות, במקום שאת כבר מזמן לא אוהבת. אוזלת היד הזאת, שאדם יושב ואומר – אני לא יודע מה אני רוצה ומה אני צריך. זה כל כך קטן, עלוב, מסכן, מיושן, פאסיבי, רצייני ונמוך. כן, יש בזה גם אומץ, אכפתיות, התמדה וכל השיט, אבל הם שוקעים שם במים. כי הם לא מספיק חזקים.

עד כדי כך אני לא יודעת מה אני רוצה, שאפילו המילה הכתובה, שלא לומר המדוברת שלי- לא תמיד מוצאת דרכה אלי. הלב מתפוצץ מרגש והראש חושב על מילים- אבל הן לא עולות על הלשון והכתב. הכל חסום, נעול, סגור.

אז זאת תקופה כזאת שכן, אני מרגישה במשהו המסוים הזה מאחורה נורא. מחוסרת חדווה וחיוניות, מחוסרת התלהבות ופתיחות. הכל מעצבן, הכל מתיש, הכל נראה קשה ובלתי אפשרי. ואני לא מוצאת מוצא, פירצה קטנה שתפתח אפילו במעט את הסכר החסום.

רוצה קצת להקל את הפחד והחשש, אפילו במעט.

להוריד טיפה את הווליום כדי לאפשר לאוויר נקי, שונה להיכנס לריאות שלו.

השיריון כבד ומעייף.

ועייפות היא שם המשחק כרגע.