פוסט ביכורים: נעים להכיר אני שרית האופטומטריסטית

בחורה עם מחשב נייד

שלום ונעים להכיר.

אני שרית, אופטומטריסטית, אשה, רעיה, אמא לשלוש בנות מקסימות ומתעסקת ביום יום שלי בדברים שאני הכי אוהבת! מוזמנות לעקוב אחרי בפייבסוק, באינסטגרם, ובבלוג באתר.

מי חשב שהמקצוע שבחרתי איי אז בשנות העשרים המוקדמות לחיי יהיה רלוונטי, מהנה ונכון עבורי גם היום… בטח לא אני.

ביום יום שלי אני פוגשת אנשים, משוחחת אתם, מעבירה אותם בדיקת ראייה, מתאימה מרשם למשקפיים או מבצעת התאמה לעדשות מגע. בסיום הבדיקה לרוב אנחנו בוחרים מסגרת משקפיים יחד והמטופל/ת יוצאים עם פתרון שמשפר להם את איכות הראייה ולרוב גם איכות העבודה והחיים.

jim_s_02-s-2oasys fot ast

משקפי שמש    משקפי ראייה   משקפי נשים   משקפי גברים   משקפי ילדים    עדשות מגע     מבצעים

היום יום שלי כבעלת חנות אינטרנטית למשקפיים וקליניקה לא מסתכמים בבדיקה של הפציינטים ומכירת המסגרות. מבחינתי החלק המרגש והמלחיץ ביותר בעסק שלי, הוא בחירת המסגרות של משקפי ראייה ומשקפי השמש. את המסגרות אני בוחרת בתערוכות אופטיקה באירופה ודואגת להביא את הטרנדים החדשים לצד מסגרות קלאסיות וכמובן להתעדכן כל הזמן באופנה ובטרנד הבא שיגיע.

לא כל יום הוא נסיעת עסקים לתערוכה 🙂  ולכן בשוטף אני שואבת הנאה אדירה מההתאמה של המסגרת לפנים של הלקוח, אם במפגש אישי בקליניקה וגם אם בבחירה מרחוק דרך אתר האינטרנט, ע"י ייעוץ טלפוני, ממשק מדידה מרחוק (אפשר להעלות תמונה ולראות איך המשקפיים יראו עליך!) ובכלל אני תמיד שמחה ונכונה לקחת חלק בשינוי והתאמת של המשקפיים לפנים, לאופי ולסטייל הנדרש- מתה על זה!

מוזמנת להיכנס לאתר שלי :

www.eye-mazing.co.il 

דוגמה למדידה וירטואלית של דגם אלכסנדרה באתר Eye-Mazing.co.il

משקפיים באינטרנט
באתר איי מיזינג ניתן להעלות תמונה ולבדוק איך נראים עליך המשקפיים

צריכה בדיקת ראייה? ייעוץ בנושא משקפיים? אופטומטריה או עדשות מגע?? אשמח לעזור! מוזמנת לפנות אלי דרך כאן.

נחשפתי, תודה שקראת עד כאן!!

נשתמע,

שרית