עשרת חדרי הבריחה המומלצים ביותר

חדרי הבריחה

 בשנה האחרונה ניתן לראות ולקרוא אודות האטרקציה החדשה אשר מסעירה רבים – חדרי בריחה אשר נפתחו ברחבי הארץ וגורמים לאנשים לנסוע מהמרכז עד הצפון על מנת להתנתק מהמציאות לכמה שעות טובות.

איך המשחק עובד במציאות? נכנסים לחדר עם כמה אנשים והמטרה היא אחת- לצאת מהחדר בתוך שעה על ידי פתרון חידות שונות. לכל חדר יש עיצוב וקו עלילה מיוחד, מה שיסייע לכם להיכנס לאווירה תוך זמן קצר. מחפשים אחר חדרי בריחה מומלצים ולא מצליחים למצוא? בדיוק בשבילכם הכנו את הכתבה הבאה!

 כיצד תבחרו את החדרים הטובים ביותר

כיום קיימים לא מעט חדרי בריחה מומלצים ביותר אך השאלה היא כיצד תבחרו את החדרים הטובים ביותר. אנחנו ממליצים לכם למיין את חדרי הבריחה ולבחור את עשרת החדרים הטובים ביותר. לשאלה כיצד תעשו זאת, התשובה מתחלקת לכמה חלקים:

  • המלצות: בבואכם לחפש את עשרת חדרי הבריחה הטובים ביותר, חשוב מאד לבקש המלצות מבני משפחה או חברים שכבר היו בכמה חדרי בריחה והם יכולים להמליץ לכם על כמה חדרי בריחה פופולריים למדי.
  • ניסיון: חשוב מאד לבחור חדר בריחה בו לעובדים של המקום יש ניסיון רב בתחום כזה המאפשר לכם לדעת כי בחרתם במקום הטוב ביותר. שימו לב כי להגיע לחדר בריחה ללא ניסיון של צוות העובדים עשוי להעיב על החוויה שלכם ולכן יש חשיבות רבה לבחור את החדרים בהם הצוות מקצועי ובעל ניסיון.
  • מיקום: אחד הפרמטרים החשובים ביותר לבחירת חדר בריחה הינו מיקום. אם אתם מתגוררים בתל אביב, הרי העדפה שלכם תהיה לחפש חדר בריחה הממוקם בתל אביב ולא במקום מרוחק כמו אילת.

מהארי פוטר ועד עליסה בארץ הפלאות

החיפוש אחר חדרי בריחה לא חייב להיות משימה בלתי אפשרית ולכן ריכזנו עבורכם כמה חדרי בריחה מומלצים.

אנתרקס

קיים סיכון גבוה להתפרצות מגפת אנתרקס עולמית. האנושות בסכנה!
התקוה תלויה ביחידת חילוץ מיוחדת אשר חייבת להיזהר מחיות נגועות בוירוס.

משימת שרלוק

בתקופה האחרונה באנגליה התרחשו שלושה מקרי שוד בבנקים גדולים והתקבל מידע על תכנון שוד נוסף. מצלמות האבטחה במקום נוטרלו, מה שהוביל את החקירה למבוי סתום

חיפה

אנחנו ממש לא רוצים להרוס לכם את החוויה, אבל ממקורות שונים שמענו כי מדובר באחד החדרים המומלצים ביותר. אז על מה כל המהומה? כנופייה של שודדי בנקים חזרה לעסקים.. כמה חבל שלא הכנתם תוכנית פעולה מראש.. יש לכם 70 דקות..

הנוגדן – רמת גן

מדובר באחד החדרים המגניבים ביותר באזור המרכז. אם אתם חובבי שתייה קלה, אז בטח תמצאו את עצמכם מעוניינים להיכנס לחדר בריחה בו אתם יכולים להחזיר את הנוסחה הסודית של הפאנטה. שימו לב כי יש לכם שעה בלבד להגיע למעבדה הסודית ולהחזיר את הפאנטה. אתם מוכנים?

 הגביע הקדוש – אשדוד

אם אתם חובבי הארי פוטר, הרי  בטח תמצאו עניין בחדר בריחה מסוג זה שם תחפשו את הגביע הקדוש. אז שיהיה לכם בהצלחה רבה!

 עליסה בארץ הפלאות – תל אביב

כולנו גדלנו על הסיפור הנפלא של עליסה בארץ הפלאות ובתל אביב ניתן ליהנות מחדר בריחה המוקדש כולו לסיפור בו ניתן להיכנס לעולם המטורף של עליסה בארץ הפלאות. חשוב לנו להדגיש כי הכל הפוך אז האם תוכלו למצוא את הדרך חזרה?

הבריחה מאלקטרז – אילת

בעיר אילת תוכלו להתנסות בניסיון להימלט מהחדר בו אתם כלואים מאחורי סורג ובריח. האם תצליחו לברוח מהכלא? על מנת לברוח מהכלא יהיה עליכם לבנות תוכנית בריחה. אתם מוכנים?