עשן כבד לאירועים – האפקט שעושה את האירוע

בחורה עם מחשב נייד

לעיתים קרובות, בסוגים שונים של אירועים, מארגני האירוע מחפשים אטרקציות מיוחדות, אפקטים מעניינים שיהפכו את האירוע, או חלקים מסוימים ממנו, למיוחד, מעניין, מרגש ומפתיע. ישנם אפקטים רבים אשר יכולים לשדרג את האירוע, והם מוסיפים רבות גם לאירוע עצמו וגם לתמונות שלו לאחר מעשה. אחד מהם הוא, כמובן, עשן כבד לאירועים.

עשן כבד לאירועים

עשן כבד הוא אפקט ייחודי, אשר יוצר מראה רומנטי. זהו אפקט שמתאים מאד, למשל, לריקוד הראשון של החתן והכלה בחתונה, או לרגעים מיוחדים דומים אחרים בכל סוג של אירוע. העשן הכבד מוסיף אווירה מיוחדת באירוע עצמו, והוא מתקבל נפלא בצילומים, כך שהתמונות שאותן יצלם צלם האירועים בחסות העשן הכבד תהיינה תמונות בעלות נופך רומנטי ייחודי ומרתק.

איך יוצרים עשן כבד?

העשן הכבד אשר מקיף את האנשים באירוע כמובן אינו עשן אמיתי – אלא קרח יבש. קרח יבש יוצר אפקט של עשן כאשר מרטיבים אותו. מכונות של קרח יבש מרטיבות את הקרח ומפזרות את ה"עשן" שנוצר ממנו סביב החדר בצורה נאה ומשימה. העשן הסמיך שנוצר מן הקרח מתקבל היטב, כאמור, גם בתמונות וגם במראה הטבעי באירוע עצמו, כך שמדובר באטרקציה שקל מאד להפעיל, והיא יוצרת מראה מושלם ומשתלם בהחלט.

יתרונות של עשן כבד

כאשר משתמשים בעשן כבד לאירועים, אפשר להדגיש בקלות את הרגעים הרומנטיים והמיוחדים ביותר באירוע. התוצאה היא אירוע בעל נופך רומנטי ואווירה מושלמת, וכאמור, גם התמונות שלו יוצאות נפלאות, כך שאפשר בקלות ליצור גם אלבום יפהפה, וגם תמונות או מגנטים כמזכרת מן האירוע, עם אווירה מושלמת, בדיוק כמו שהייתם רוצים שתישאר מן האירוע שלכם. כמובן, חשוב לשכור מכונה איכותית שתיצור עשן מלא ונאה.