עשי שאזכור / סנדרה הבה

ז'אנר: רומן עכשווי, רומן רומנטי, רומן מתח

373 עמודים | הוצאת: יהלומים הוצאת ספרים | עריכה לשונית וספרותית: מיכל ברמן | עיצוב כריכה: סטודיו לב ארי | שנת הוצאה: 2018

תענוג לפתוח את השנה עם המלצה חמה! עד כמה חמה? נשארתי ערה עד 4:26 לפנות בוקר כדי לסיים אותו! כן, הוא כזה טוב!

ג'קלין (ג'קי) סאליבן היא סופרת מוכרת המוזמנת לריאיון בתוכנית האירוח המובילה בארה"ב. היא חוטפת התקף חרדה טרם עולה לבמה. מי שמציל אותה הוא ג'ושוע (ג'וש) ריד, האוחז בידה ומתלווה אליה לבמה עד תום הריאיון. הכימיה בלתי ניתנת להכחשה על ידי שניהם. הוא מבין מי זו ג'קי במהלך הריאיון אך היא אינה יודעת מי הוא ג'וש. הם מבלים יום נהדר יחדיו ואז המציאות טופחת להם על הפנים.

על הדמויות:

ג'קי- אישה אינטליגנטית ויפה. היא מוקפת חברים יקרים שמגוננים עליה ועוטפים אותה באהבה. אך לג'קי עבר כואב במיוחד. חלף הרבה זמן אך היא לא נתנה לליבה להיפתח בפני האהבה. היא מצטיירת בתור אידיאליסטית, מכילה, אוהבת ומעניקה מעצמה. היא נטולת אנוכיות וכזו שתשים את היקרים שלה במקום הראשון.

ג'וש- שחקן הוליוודי מפורסם, חתיך ובנוי לתלפיות. על פניו הוא הגבר המושלם. אך גם בחייו יש כמה סיבוכים לא פשוטים ועבר לא קל בכלל. הוא בנה את עצמו בעשר אצבעות ונהנה מפרי עמלו. אהבה לא הייתה בתוכנית. בראש מעיינו עמדה המשפחה.

מה מסתירים ג'וש וג'קי? האם יתנו לעצמם הזדמנות להאמין שיכול להיות טוב יותר? האם העבר ימנע מהם אפשרות לאיחוד? האם יראו שעדיף שכל אחד ילך בדרכו שלו מבלי להביט לאחור?

הסיפור המדהים הזה כתוב בגוף ראשון מנקודות מבטם של ג'וש וג'קי בעיקר. ישנן דמויות משנה שאהבתי כל כך והן באמת עיבו את העלילה. זה סיפור על התמודדות עם משקעי העבר. סיפור על אהבה והדדיות. סיפור על משפחות מתפקדות וכאלה שלא. סיפור על חברות אמת וחשיבותה בחיינו. ויש מתח! חברות וחברים, המתח בספר הזה בנוי בצורה הדרגתית ונהדרת. התענגתי על כל מילה, ליבי נחמץ, והטן כאבה מרוב הזדהות על סבלן של הדמויות. אין ולו דמות אחת שהיא מיותרת פה. העלילה כתובה במהודק ובאופן הכי מסקרן ומושך. אם ספר תופס אותי על ההתחלה, כפי שקרה פה, זה סימן נפלא לבאות וכל כך שמחה שלא התבדיתי. אציין לשבח את העריכה של הספר שהיא ללא חת! והכריכה יפהפייה ומושכת את העין. ספר ביכורים שהרגיש לי כמו ספר מתורגם מרוב שהכתיבה איכותית והעריכה הנפלאה שתרמה לתחושה הזו.

לסיכום:

לא עוד סיפור אהבה שהולך לפי תבנית ידועה מראש. יש עלילה שונה ונהדרת. אלמנט המתח שנשזר בעלילה הרים אותה לגבהים בעיניי וגרם לי לאהוב את מה שאני קוראת עם כל שורה שחולפת. כתיבה נהדרת ומרגשת ודמויות נפלאות שקל להתחבר אליהן ולהזדהות איתן.

ממליצה בחום!

לרכישת עותק דיגיטלי:

https://bit.ly/2CTXBn4

מוזמנים לעקוב אחר סקירותיי:

http://bit.ly/2FBDwzz

ayaib
שמי איה ואני תולעת ספרים, מורה לאנגלית לשעבר ומשפטנית טריה. בבלוג זה אעלה את סקירותיי לספרים אותם קוראת כדי לשתף אתכם במחשבותיי ובתחושותיי לגביהם. מקווה שתהנו.