עשור יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

בחורה עם מחשב נייד

בימים אלה אנחנו חוגגים עשור להקמת יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים

הקמתי את החברה, אחריי שפרשתי מהייטק, בו מלאתי תפקידים מגוונים, החל ממהנדס פיתוח ועד לתפקידי ניהול בכירים במספר חברות. אבל, התפקידים החשובים ביותר מבחינתי היו התפקידים השיווקיים שבצעתי. בתפקידים אלה הייתי אחראי על השיווק של החברות בהן הייתי. במסגרת זו לומדים לעומק את תחום הפעילות, את התחרות, את קהל היעד, ובוחנים את הדרך המיטבית איך לשווק את החברה. את אותו ניסיון גם לקחתי לעולם הפקת סרטי תדמית לעסקים. הרי מה המטרה של סרט תדמית? לשווק את העסק בצורה המיטבית. לצורך כך צריך ללמוד מה העסק עושה, מי המתחרים ובמה העסק יותר טוב מהמתחרים, ואז לכוון את הסרט אל קהל היעד. את זה אני חושב שיהב הפקות עושים בצורה הכי מדויקת ומקצועית, בזכות כל שנות הניסיון השיווקי שצברתי.

את המקצועיות בתחום הפקת סרטים רכשתי במסגרת לימודי תואר שני בקולנוע וטלוויזיה באוניברסיטת תל אביב. זה גם אפשר לי לגבש בחברה צוות מקצועי עם ניסיון רב בתחום הפקת סרטי תדמית לעסקים.

כיום, עשר שני לאחר שהקמתי את החברה, יש לנו עשרות רבות של לקוחות בארץ ובעולם, והפקנו כמעט 1,000 סרטי תדמית לעסקים מכל המינים והסוגים, החל מעסקים קטנים ועד לחברות תעשייתיות וחברות הייטק.

דוגמא לסרט תדמית לעסק שהפקנו לאחרונה, אשר מפתח מערכת לניהול דיגיטלי מתקדם של קווי ייצור, ראו כאן:

[youtube ujSFRnM4O-M]

למגוון גדול נוסף של סרטוני תדמית לעסקים, ראו בקישור:

יהב הפקות- תיק עבודות סרטוני תדמית

 

 

 

יהב הפקות
יהב הפקות הינה מהחברות המובילות בהפקת סרטי תדמית לעסקים, סרטי מוצר למוצרים טכנולוגיים ולסרטי הדרכה. החברה מתמחה בהפקת סרטים המצולמים בוידאו או בסרטי אנימציה וגרפיקה דינאמית. אתר הבית של יהב הפקות- סרטי תדמית לעסקים:http://www.yahav-video.co.il/