ערב גיבוש לעובדים

ערב גיבוש לעובדים בראש ובראשונה מתקיים על מנת לשבור את השגרה האינטנסיבית ואף תורם משמעותית להתפתחות הארגון, גיבוש העובדים במחלקה / צוות.

מנהלים רבים כיום מבינים את החשיבות של ערבי גיבוש לעובדים ולתרומה הרבה שלהם לארגון. ערב גיבוש לצוות הוא אירוע חוויתי אשר מגדיל את המוטיבציה של העובדים ואף יוצר מחויבות רבה יותר של העובדים למקום העבודה.

רעיונות לערבי גיבוש:

1. חדרי בריחה – חדרי בריחה משלבים מחשבה, יצירתיות ועבודת צוות. שיתוף הפעולה בין חברי הצוות בחדר מאפשר פעולת גיבוש מדהימה אשר בפועל יוצרת תחושת סיפוק מעצם פתרון החדר.

ארבל הפקת אירועי חברה

2. סדנת אלכוהול – סדנאות אלכוהול הן חגיגה של ממש. בעזרת סדנאות אלה העובדים משתחררים ומתחילות להיווצר חברויות חדשות.

3. מסיבת חברה – מסיבה היא קונספט מיוחד שמשלב בין הרבה אלמנטים כמו: DJ, מוזיקה טובה, אלכוהול משובח וצוות עובדים. בעזרת מסיבה המיועדת לעובדי החברה בלבד תוכלו למקסם את היתרונות של הארגון ובכך גיבוש העובדים יהיה אופטימאלי.

4. ערב קזינו – לערב גדוש אדרנלין כמובן בתחום החוקי וללא כסף, בכל זאת רוב העובדים מעידים על עצמם כאוהבי ריגושים.

הפקת ימי גיבוש לעובדים

5. סטנדאפ – ערב גיבוש הוא הזדמנות מצוינת לצחוק על הבוס. חוויה קומית יוצאת דופן ומגבשת במיוחד

ערבי גיבוש מעניקים לארגון תועלת רבה ומחויבות לטווח הארוך, יום כיף לחברות וארגונים משפיעים על עתיד החברה ולכן המלצתנו היא לבצע ערבי גיבוש אחת לחצי שנה. כך העובדים יהיו מגובשים יותר וכמובן שהחברה / הארגון ירוויח מעצם פעילות זו.

 

נכתב באדיבות: ארבל הפקות

arbelhafakot
ארבל הפקות מתמחה בהפקות אירועים עסקיים ואירועי חברה כבר מעל ל20 שנה. החברה הוקמה על ידי מעוז קסטלר, בוגר לימודי ידיעת הארץ של משרד התיירות, יזם ותיירן. התשוקה שלנו למקצוע ההפקות והמקצועיות עד לפרטים הקטנים מבטיחים אירוע בלתי נשכח.