עצמאית בזכות עצמי

כאשר אני רואה אישה הולכת ועל גבה תיק בעיצובי זה מרגש אותי כל פעם מחדש

tahel_sadot_9.1.19

1982 אני בת 6 יושבת על ברכי סבתי: "סבתא מה יש לך ביד?" "גולם" ענתה סבתי "ובתוך הגולם יש פרפר, בקרוב הגולם יבקע וייצא ממנו הפרפר". התלהבתי עד מאד ושאלתי "את יכולה לתת לי אותו?" "כן", אמרה סבתי, "אבל תבטיחי לי שכשיבקע הגולם והפרפר ינסה לקפוץ ולהכות עם כנפיו על דפנות הגולם, את לא תעזרי לו לצאת תני לו לצאת בכוחות עצמו".

שנת 2000 בת 24, סיימתי תואר באומנות בטכנולוגי בחולון התחלתי לעבוד כמעצבת אירועים, כאשר מאסתי לעבוד בלילות התחלתי לעבוד בחברת הייטק כמעצבת גרפית, כאשר נעלם האקשן מהלילות עבדתי כמנחה במסיבות רווקות, במקביל עיצבתי תכשיטים,  מה לא ניצור? ואז הבנתי שהכסף הגדול נמצא בסטארט אפ, אז החלטתי להצטרף למיזם אינטרנטי כמעצבת web.

אבל הפרפר שבי לא היה נינוח ולא הרגשתי שהכנפים נפתחות בכיוונים הנכונים. עשר שנים חלפו להם, פקעתי מהמוכר והבטוח והחלטתי להיות עצמאית בזכות עצמי.

וכך היה.

תיקים וארנקים תהל

נרשמתי ללימודי עיצוב תיקים בשנקר כי שוב דגדג לי ליצור בידיים. תקשיבו, לקחתי את זה מה זה ברצינות, טרם הסתיים הקורס וכבר היו לי הזמנות לתיקים. חריצות זה אני. עבדתי במלוא המרץ והכנפיים נפתחו אט אט לכיוון הנכון. התפטרתי מחברת הסטארט אפ והתמקדתי במה שאני אוהבת ליצור בחומר. עיצבתי, תפרתי, שיווקתי, מכרתי ושוב עיצבתי, תפרתי, שיווקתי, מכרתי והתעייפתי.

אחרי שנתיים הכנפיים נחלשו, נתקלתי בקשיי שיווק ומכירה, עבודה רבה בגפי, כשאני חולה העסק לא עובד, כשאני בחופש עם הילדים הכל תקוע, הייצור היה מאוד יקר ולא הצלחתי להוזיל עלויות, לקחתי מאמנת עיסקית אחת, לקחתי מאמנת עיסקית שניה וגם את השלישית פיטרתי. החלום כבר לא היה ורוד וכל הזמן עלה בי הרצון לחזור למוכר והבטוח, משכורת קבועה תנאים טובים כרטיס "תן ביס" ואירועי חברה מפוצצים.

ארנק עור חרדל דמוי עור תהל שדות

צילום- תהל שדות

אבל ביני לבין עצמי ידעתי שנועדתי להיות עצמאית ואני במקום הנכון עבורי. נלחמתי, בתהליך ארוך שחררתי את השדים החוצה, (מסתבר שהם לא מפסיקים להגיע גם היום ) יזמתי, חידשתי, למדתי את כל הצעדים והכלים על מנת לקדם את עצמי מקצועית ורוחנית ובעיקר עשיתי עשיתי עשיתי.

2018 באחד מנסיעותי לתל אביב לצורך קניית חומרי גלם שמעתי שיר ברכב נשבעת שזה מה ששרו:

בת 42 פוקחת עין ועונדת את תיקה יום גדול ממתין בפתח זה היום שלה.

תהל שדות מעצבת תיקים

צילום – יניב דרוקר

התיקים הפכו להיות חלק משמעותי מחיי, אני נושמת אותם כל בוקר. כאשר אני רואה אישה מוציאה ארנק בעיצובי בקופה בסופר מתעורר בי הפרפר. כאשר אני רואה אישה הולכת ברחוב ועל גבה תיק בעיצובי זה מרגש אותי כל פעם מחדש. כאשר לקוחה בוחרת לקנות מתנה עבור חברתה ליום הולדתה פרי יצירתי יש לי ניצוצות בעינים.

זו חדוות היצירה שלי שמתווספת לעולמן של הנשים, היצירה והיופי. וזה בהחלט מחזיק לי את הכנפיים פתוחות בכיוון הנכון.

שמי תהל שדות מעצבת תיקים וארנקים בעבודת יד למותג Tahel Sadot הצבעוניות הינה מרכיב מאוד דומיננטי בחיי המייצג שמחה חיים וחיוניות והיא מהווה מקום רחב בעיצוביי. בתהליך היצירה חשוב לי מאוד לשלב את מימד השימושיות, היופי והנצחיות בעיצוב ובאיכות החומר. התיקים נתפרים בישראל – אשמח שתבואו לבקר בסטודיו בכפר יונה

אני מזמינה אותך להכנס לעולם הצבעים, החומרים והצורות שלי 

חנות אונליין ב עברית

חנות אונליין ב אטסי

אשמח שתעקבי אחרי  בדף הפייס בוק

וב  דף אינסטגרם 

לקוחות מצטלמות  – בלוג – סיפורי תיקים

קלאץ עור אדום לנשים שייקי מלא בסטייל

תיק גב לנשים

צילום – דנה רומנו שביטתהל שדות

סימניה בעבודת יד תהל שדות

צילום – תהל שדות

תיק גב עור לנשים מעור

צילום – תהל שדות

קלאץ עור חום עבודת יד תהל שדות

צילום – תהל שדות

אשמח שתמשיכי לעקוב אחרי

תיק עור שחור בעבודת יד

צילום – תמר שדות

תיקי מעצביםתיק צד מעור איטלקי

צילום – תהל שדות

תיק טבעוני