עצים להסקה בצפון

חם בבית עצים להסקה בצפון

לגור בצפון הירוק הוא חלום של כל אחד, הרי הנופים העיצורי נשימה של הצפון לצד הלוקיישנים הרבים בהם ניתן לטייל הופכים את אזור הצפון לאזור פופולרי שכיף לגור בו. אך כידוע בחודשי החורף קר מאוד באזור הצפון, מה שגורם לאנשים רבים להתקין בביתם קמין עץ להסקה מיטבית של חלל הבית. ההרגשה הכפרית בצפון ולצד נופים עוצרי נשימה משתלבים היטב עם קמין הפועל באמצעות עצים להסקה, ומשלים את היופי הכפרי של הצפון.

הסקה על ידי עץ מוכרת לנו עוד מקופת העבר בהם אנשים היו מחממים את ביתם על ידי עצים להסקה אשר הונחו בקמין עץ בעיצובים שונים, אך כמובן שאמצעי זה מתבסס על העיצובים העתיקים, אך מבוססים על טכנולוגיה מתקדמת ועיצובים מודרניים. על מנת לתחזק את הקמין עץ, יש צורך לרכוש עצים להסקה בצפון שיספקו לכם חימום מיטבי בימים הקרים, אך כמובן שלא כל סוג עץ מתאים להסקה ביתית אלה יש לבחור בקפידה את סוגי העץ לצורך קבלת בית חמים ונעים ללא ריח של בערה ופיח.

עצים להסקה בצפון

מגוון סוגי עץ להסקה

בעת בחירת עצים להסקה בצפון, חשוב להכיר היטב את כל סוגי העץ ולבחור את האיכותיים ביותר. בעת הבחירה, ראשית, עליכם בעץ כבד ויבש אשר מכיל יותר אנרגיה היעילה לצורך הסקה טובה. סוגי העץ הידועים כעצים כבדים ופופולריים להסקה הם: עץ זית, אקליפטוס ועץ אדום שהם האיכותיים ביותר ובעלי ערך קלורי רב.

עצים אלו הם יקרים יותר ביחס לאחרים, אך המומלצים יותר והם אינם משאירים ריח של בערה ופיח רב. לעומת זאת, יש סוגים זולים יותר מהסוגים הללו שהם גם טובים להסקה כמו – עץ אורן מצוי שנחשב כעץ קל יחסית לעץ זית עץ זית, אך הוא אינו בחירה טובה יחסית, מכיוון שיש בו שרף בקליפה שמשאירה ריח של בעירה.

גם לצורת החיתוך של העצים להסקה יש השפעה על היעילות שלהם, כאשר הצורה הקלאסית להסקה הם – בולי עץ מעוגלים או מבוקעים שהרי החיתוך משפיע על כמות הרווחים של העץ.

עצים להסקה  בצפון

 

אספקת עצים להסקה בצפון על ידי חם בבית

חם בבית מספקת עצים להסקה בצפון ובסביבה ללקוחות פרטיים ועסקיים. החברה מספקת עצי הסקה איכותיים ומובחרים במגוון רחב של סוגים. ניתן למצוא סוגים שונים של עצים להסקה באזור הצפון והסביבה.

בקרו באתר הבית שלנו והתרשמו מעצי הסקה איכותיים ומובחרים – www.ham-babait.co.il

חם בבית עצים להסקה