עסקים בישראל התייאשנו מהתנהלות המדינה, הרגולציה חונקת אותנו, את ההשקעות שלנו נמשיך לעשות בחו"ל !

*סגנית נשיא לשכת המסחר ת"א ישראלה שטיר : "הרגולציה פוגעת בסופו של דבר באלו שרוצים להגן עליה." * חבר נשיאות לשכת המסחר ת"א יו"ר הארגון הישראלי להשכרת רכב וליסינג מוני בר: " אני כבר התייאשתי מהרגולציה החונקת , את עסקי אני ממשיך לפתח בחול." *מייסד רשת קופיקס ונשיא קרן הגשמה אבי כץ: "המדינה דואגת שנהיה עבריינים, לא ניתן לפתוח עסק במדינת ישראל בלי לעבור על החוק."

הבוקר (יום ג' 05.02.18) נערך כנס המחאה של איגוד לשכות המסחר שהתקיים במעמד נשיא לשכת המסחר ירושלים דרור אטרינשיא לשכת המסחר ב"ש והנגב משה טרבלסינשיא לשכת המסחר ת"א אוריאל לין, בהשתתפות נשות ואנשי עסקים רבים, מכלל ענפי המגזר העסקי, העסקים קראו למדינה לחדול מההפקרות בחקיקה הישראלית המטילה עוד ועוד רגולציה על העסקים לעצור את הפגיעה בחופש ההתאגדות של העסקים, ולפעול באופן פרקטי ומעשי לצמצום הרגולציה.

סגנית נשיא לשכת המסחר ת"א נשיאה ובעלים חב' י.י. שטיר בע"מ,ישראלה שטיר, הדגישה הבוקר בכנס רגולציה של איגוד לשכות המסחר עד כמה לא מבינים מקבלי החלטות במדינה את הנזק שהם גורמים למדינה ולעסקים. "הרגולציה פוגעת בסופו של דבר באלו שרוצים להגן עליה, רגולציה מוגזמת היא בעייתית ומקשה לעשות עסקים, זה כואב ומצער אותי מאוד", אמרה.

הרגולציה חונקת אותנו ריכוז 4 תמונות בריבוע

יו"ר הארגון הישראלי להשכרת רכב וליסינג, בעלים ומנכ"ל באדג'ט, יו"ר הולידיי טראוול נציגת קונצרן התיירות העולמי TUI וחבר נשיאות לשכת המסחר ת"א מוני בר : " אני כבר התייאשתי מהרגולציה החונקת , ניצחתם אותי, את עסקי אני ממשיך לפתח בחו"ל. כבעלים של חברה, אני מקדיש 40% מזמן הניהול שלי כדי להתמודד עם תמנון הרגולציה והביורוקרטיה שפוגעים באופן אנוש בתפקוד החברה מונעים כל רצון ויכולת לפיתוח העסקי של החברות שבבעלותי. "

מייסד רשת קופיקס ונשיא קרן הגשמה אבי כץ : ״ המדינה דואגת שנהיה עבריינים, לא ניתן לפתוח עסק במדינת ישראל בלי לעבור על החוק. זה פשוט לא ניתן. גם אם אתה מוציא את כל האישורים הנדרשים. אני קורא לנצל את הכנס הזה להחלטות של פעולה מעשיים, המדינה מביאה רבים מהעסקים לקריסה מוחלטת. ״

בתמונות: סגנית נשיא לשכת המסחר ת"א ישראלה שטיריו"ר הארגון הישראלי להשכרת רכב וליסינג,וחבר נשיאות לשכת המסחר ת"א מוני ברמייסד רשת קופיקס ונשיא קרן הגשמה אבי כץ

 

צילום: אגף דוברות לשכת המסחר ירושלים