על סלבריטאים וניתוחים פלסטיים

בחורה עם מחשב נייד

האם ניתוחים פלסטיים שעוברים מפורסמים משפיעים על פשוטי העם? רופא פלסטי מניו-יורק טען לא מזמן שמספר הפניות לניתוחי צוואר עלו מאז סיפרה לתקשורת השחקנית סלמה הייק על ניתוח הצוואר המוצלח שעברה.

ניתוח צוואר הוא הליך כירורגי שמטרתו להצעיר את מראה הצוואר באמצעות הסרת עודפי עור, הסרה או שינוי של שרירי צוואר, שאיבת שומן מהצוואר או הזרקת בוטוקס למילוי קמטים בצוואר. הסיבות הנפוצות לניתוח הן עור רפוי ומדולדל סביב הצוואר, שומן עודף או עור עודף, בשל התבגרות העור או ירידה משמעותית במשקל.

אילו עוד סלבריטאים עברו ניתוחי צוואר? אתרים רבים מסקרים את האובססיה האמריקאית לסלבריטאים ולניתוחים פלסטיים ומתעדים בתמונות לפני ואחרי את מגוון הפרוצדורות האסתטיות שעברו המפורסמים, לפעמים נגד הסכמתם.

ברברה וולטרס, מנחת הטלוויזיה הוותיקה, נראית צעירה בהרבה מ-85 שנותיה, בין היתר בגלל הניתוחים הפלסטיים המוצלחים שעברה בהם הרמת עפעפיים, מתיחת פנים וניתוח צוואר.

השחקנית הבריטית הלן מירן היא דוגמה טובה לניתוחים פלסטיים מוצלחים ולא מוגזמים. בגיל 68, ואחרי ניתוח צוואר ופנים, היא נראית כמו אישה יפה בשנות ה-60 לחייה, ולא כמו מישהי שמנסה בכוח להיראות חסרת גיל.

מריל סטריפ

תמונה: Wikipedia

גם על מריל סטריפ נכתב שהיא עברה הרמת פנים וצוואר, ומהתמונות שלה אפשר לראות שגם בגיל 60+ הצוואר שלה הוא מתוח וחלק, בלי עור מדולדל ונפול, וגם הפנים שלה חפות מקמטים ומסימני הגיל.

לא רק נשים עוברות ניתוחים פלסטיים. לפי השמועות, כוכב האייטיז בוי ג'ורג' עבר שאיבת שומן וניתוח צוואר כדי להיפטר מסנטר כפול ומעור מדולדל באזור הצוואר. לפי השמועות, גם ולדימיר פוטין עבר ניתוח צוואר לקראת הבחירות ב-2012.