על מה חשוב להקפיד כדי שמזיקים לא יכנסו לביתכם

בחורה עם מחשב נייד

אף אחד לא אוהב מזיקים

מזיקים הם צרה שאנחנו ממש לא רוצים להיתקל בה. הצרה הזאת יכולה להגיע אלינו בהפתעה בלי שנצפה לה ביום בהיר אחד בו נגלה שבבית שלנו מתרוצצים מקקים מכוערים וחומים או אפילו עכבר גדול שאורב במחסן ומחפש שאריות מזון. המזיקים יכולים להלחיץ ילדים קטנים עד דמעות ומעבר לפאניקה ששרויה בבית כשנכנסו אליו זרים לא רצויים אנחנו מרגישים חסרי ביטחון שקווי ההגנה שלנו לא עבדו. השאלה שאתם צריכים לשאול את עצמכם היא האם בכלל נקטתם איזה שהוא אמצעי הגנה מפני הפולשים הלא רצויים הללו והאם הקפדתם על סביבה נקייה שלא תמשוך אותם דווקא אליכם? כדאי מאוד שתקראו את המאמר הבא כדי שתדעו איך אפשר להקטין את הסיכויים שיופיעו אצלכם מזיקים.

<< צריכים הדברת מזיקים בתל אביב – הכנסו כאן>>

דויטש הדברה בתל אביב
דויטש הדברה בתל אביב

על מה חשוב להקפיד כדי שמזיקים לא יכנסו לביתכם?

  • אם אתם רוצים לשמור על בית נקי ממזיקים הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות הוא סגירה של הבית שלכם מכל מקום בו יכולים המזיקים להיכנס. כמובן שאנחנו לא אומרים שאתם צריכים לסגור חלונות כל הזמן או לסתום על פתח אוורור אך התקנת רשתות בחלונות שלכם יכולה למנוע הדברת מזיקים עתידית שתעלה לכם יותר ולא רק כסף אלא זמן רב. מלבד התקנת רשתות בחלונות שיכולה להשאיר את היתושים ואת התיקנים מחוץ לביתכם חשוב מאוד גם לבדוק את הקירות והאם יש בהם חור מסוים שהם יכולים להגיע דרכו. אם מצאתם מזיק מסוים נסו לעקוב אחריו כדי לגלות מאין הוא הגיע.
  • מזיקים לא מגיעים סתם ככה לבית שלכם. אמנם הטמפרטורה בבית שלכם יכולה להיות נוחה והם יכולים להבין שיש בו מחסה לא רע בכלל אך בסופו של דבר הם מגיעים כדי לאכול. אם אתם משאירים מזון חשוף, אם אתם לא שומרים על סביבה נקייה, זה רק עניין של זמן עד שהמזיקים יגיעו אליכם לבית ויתחילו לחפש את השאריות. גם אם הייתם בביקור קטן במחסן כדי להוציא את האופניים לילד והוא טפטף שם מעט גלידה יש סיכוי שתראו מאות נמלים עטות על השאריות כשאתם חוזרים בסוף היום להחזיר את האופניים. גם עכברים מחפשים שאריות מזון בכל מיני מקומות וזה התפקיד שלכם למנוע מזה לקרות.

הדברת מזיקים אחת לכמה שנים

הדברה יעילה יכולה לתת לכם את השקט שאתם צריכים. אם אתם רוצים להקפיד על סביבה נקייה וראויה חשוב להקפיד לא רק על בית נקי, סתימת פתחים אפשריים לכניסת מזיקים ועל ניקוי שאריות המזון אלא גם על הדברה תקופתית. אין צורך לבצע הדברה כל כמה חודשים ורוב המדבירים גם לא ימליצו לכם לבצע את ההדברה כל שנה כיוון שיש חומרים חזקים מאוד שיכולים להחזיק מעמד זמן רב אך חשוב מאוד לברר על העניין ולא להיות שאננים ולחשוב שהמזיקים יפסחו עליכם.