על כלבים, אנשים ואהבה ללא תנאי

יש מקום אחד, והוא לא רחוק, שבו נמצאים מי שרק רוצים לעשות טוב, לחלק שמחה בנדיבות, להכיר לכם תודה ולאהוב אתכם אהבה טהורה שאינה תלויה בדבר

רק רוצה בית שיאהב אותי לתמיד (צילום: SOS)

 

זו לא פסקה מתוך אגדה, זו המציאות במתחמי האימוץ של עמותת SOS חיות. עשרות כלבים נפלאים, גורים ובוגרים נמצאים במהלך השבוע במשפחות אומנה ששומרות עליהם ומעניקות להם אהבה עד שימצאו משפחה מאמצת.

איך זה עובד?

כלבי האומנה מגיעים בכל סוף שבוע אל מתחמי האימוץ, שם מחכים להם עשרות מתנדבים שנמצאים שם כדי כדי לטפל בכלבים במהלך היום, ולהתאים בין הכלבים לבין המשפחות שבוחרות לאמץ אותם. כך קורה שאנשים עם נתינה וסבלנות ללא תנאי, נמצאים במוקם אחד עם בעלי חיים שגם אם עברו טראומות איומות וחיים כואבים, יעניקו אהבה, קשקושי זנב ושמחה תמידית למי שרק יאהב אותם ויעניק להם בית חם ויציב.

עבר עצוב ועתיד שמח

מה קרה לאותם כלבים עד שהגיעו אל עמותה? חלק נולדו לכלבי בר בטבע ונמצאו ע"י אנשים טובי לב, אבל חלקם הגדול ננטשו במקרה הטוב במשרדי העמותה ובמקרה הרע פשוט נזרקו לרחוב.

ומה יקרה אחרי שכלב נטוב מוצא בית? אין מאושר ממנו בכל העולם, והוא יכיר לכם תודה שמחה ואהבה כל חייו.

למה לאמץ ולא לקנות?

אם חשבתם לקנות כלב גזעי תעצרו לרגע, ותדמיינו איך הייתם מרגישם אם היו כולאים אתכם כל חייכם בחדר אחד, לא הייתם יוצאים לטייל, לא הייתם זוכים לליטוף, כל מה שהייתם עושים במהלך החיים היה להרות ולהמליט גורים, עד שהגוף שלכם היה קורס. כשאתם קונים כלב גזעי אתם נותנים יד לתעשיית הכלבים הגזעיים, ומשאירים עוד כלב מעורב ללא משפחה.

אימצתם כלב מהעמותה? אנחנו נעשה הכל כדי להקל עליכם את תהליך ההסתגלות לבן המשפחה החדש

לפני הכל נדאג שהכלב שתאמצו הוא הכלב שמתאים לכם, למשפחחה ולבית שבו אתם גרים.

תקבלו הדרכה מפורטת על תהליך החינוך הראשוני. וליווי טלפוני מקצועי לכל שאלה או קושי שתתקלו בו.

במה תזכו אם תאמצו כלב ? במי שתמיד יקבל אתכם באושר כשיראה אתכם, במי שיתכרבל לצידכם כשתהיו עצובים, ילווה אתכם כשתצאו לטייל בחוץ ויהיה החבר הכי אוהב שתוכלו לבקש.

יעניקו לכם אהבה, אושר ושמחה ללא תנאים כל חייהם
יעניקו לכם אהבה, אושר ושמחה ללא תנאים כל חייהם

ועכשיו, כדאי שתכירו שניים מהכלבים המתוקים ביותר שימתינו לכם במתחמי האימוץ בסוף השבוע הקרוב

קרמבו רק בן 3 חודשים. יש לו פנים מתוקות, פרווה רכה, ומבט אופטימי למרות שתי הנטישות הכואבות שהספיק לחוות בחייו הקצרים. עכשיו הוא מחפש בית שיאהב אותו תמיד ולתמיד. אנחנו מחפשים לקרמבו משפחה מנוסה וסבלנית. קרמבו יחכה לכם ביום שישי הקרוב במתחם האימוץ ברחוב טאגור 38 ברמת אביב.

קרמבו, סובן פרוותי מתוק מדבש (צילום: SOS)
קרמבו, סובן פרוותי מתוק מדבש (צילום: SOS)

סאני  בן 7 חודשים, כלב של אהבה מתרפק, עדין ואוהב לשחק, יחכה לכם בשבת במתחם האימוץ שליד  שדה התעופה בהרצליה. (אם תכתבו בוויז אס או אס הרצליה, תגיעו ישר אל סאני.

סאני העדין שרוצה בית (צילום: SOS)
סאני העדין שרוצה בית (צילום: SOS)

העמותה עושה הכל כדי להכל עליכם את תהליך האימוץ וכל כן כשתאמצו כלב תזכו ל: בדיקת וטרינר חינם,חיסון משושה אחד לכלב בוגר או 3 חיסוני משושה לגור *, כלבת ושבב למאמצי כלבים  *, שקית  מזון לכלב או לחתול מתנת חברת ביופט או מילטין, עיקור או סירוס לכלב או חתול – מותנה בפניה לווטרינר שהעמותה מפנה. אחריות רפואית בשבועיים הראשונים.

וכמובן שגם ​אפשרות החזרה בשבועיים הראשונים לאחר האימוץ למקרה שתתחרטו.

בימי שישי ימתינו לכם ברחוב איינשטין 7 ברמת אביב הגורים המתוקים האלו, שקשה מאד שלא לחבק, לנשק ולאמץ אל הלב ואל המשפחה:

sos9

sos8

​עוד פרטים על ימי האימוץ ועל העמותב תוכלו למצוא >> כאן 

** בזמן שהכרנו לכם את סאני ואת קרמבו, הגיעו לעמותה משטח פתוח בדרום הארץ כלבת בר ושבעת הגורים שלה. נסו לדמיין מה עבר עליה ועל הגורים בשבועות האחרונים שהיו הקפואים והסוערים…

תראו מי הגיעו לעמותה בזמן שהכרתם את סאני וקרמבו
תראו מי הגיעו לעמותה בזמן שהכרתם את סאני וקרמבו

 ————————————————————————————–

>> כאן תוכלו לקרוא על פרוייקט הצלת כלבות וגורים במצוקה של עמותת SOS

>> וכאן תוכלו לקרוא על האפשרות לעזור לכלבים שנשארו מאחוד, ולאמץ מרחוק את אחד מהם 

 

 

 

עמותת SOS חיות
עמותת S.O.S חיות הוקמה בשנת 1978 ע"י ריקי בצרי, ד"ר זאב שיינר ומונה הלפמן ז"ל, במטרה לסייע לכלבים ולחתולים חסרי בית ולשפר את מצב בעלי החיים בארץ. ריקי בצרי שמשמשת עד היום כיו"ר העמותה בהתנדבות, היא הרוח החיה שעומדת מאחורי פעילות העמותה לאורך כל השנים.S.O.S חיות מתנגדת להמתת בעלי חיים ודבקה בדרך זו מיום הקמתה, נלחמת על חיים ואיכות חייו של כל כלב או חתול. עמותת S.O.S חיות היא הראשונה בארץ שפעלה ללא מכלאות, מתוך עקרון ואמונה שעל בני האדם לשאת באחריות, לא לנטוש בעלי חיים ולראות במכלאה מוצא אחרון.