אורן חזן בבית האח הגדול! מה המשותף בינו לבין דונלד טראמפ?

יש כמה תכונות אופי משותפות בין חבר הכנסת אורן חזן והנשיא דונלד טראמפ. אחת מהן – שניהם בעלי רצון ויכולת לתרום לאנושות. האם זה יביא אותם להצלחה? ימים יגידו

oren333

 

oren 33

(פורסם לראשונה ב- 5.2017) ברגע ספונטני אחד, חבר הכנסת חזן, שולף את הנייד, עושה סלפי עם נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ וכל התקשורת רועשת. מביך, או משעשע? מה מניע את אורן חזן לפעול כך? ודונלד טראמפ- משתף פעולה. ברוך השם, גם הוא משופע התנהגויות חסרות רסן וללא גבולות. הצצה קלה לעבר מפת לידה נומרולוגית קבלית מגלה, כמה תכונות אופי משותפות בין השניים. סקרנים? נצא לדרך…

נשיא ארה"ב דונלד טראמפ

מי אתה דונלד ומה פרשנות השם עפ"י הקבלה?

שמו מצביע על אדם בעל נטייה פילוסופית וחיפוש אחר האמת. ייתכנו מלחמות פנימיות בין הטוב לרע ובין אנוכיות והתחשבות בזולת. אוהב לעזור לאחרים, אולם גם עלול לשגות בדמיונות, לרחף ולא להיות מציאותי במיוחד בתחום המין הנשי. יש לו תפיסה לא נכונה בענייני רגשות, מין וזוגיות. יש לו רגשות עזים כלפי נשים ומצד שני קיים קושי בשיתוף פעולה. ולראייה, היה נשוי שלוש פעמים!

עוד על פרשנות השם דונלד טראמפ.

השם מצביע על קושי לשמור סודות, וקונפליקטים פנימיים בין הצורך לשתוק או לדבר. הוא אדם חשדן, חסר סבלנות עם נטייה לאכזריות. יש לו בעיות רגשיות, בעיות ילדות לא פתורות ובעל יצרים מיניים עזים. חשוב לו מה חושבים עליו, אחרת הוא נפגע. אדם תלותי הזקוק לחבריו, לא אמין ועקשן כמו פרד. ניגש ישר לעניין, חסר טקט ופועל במהירות בלי מחשבות לפני עשייה.

דונלד טראמפ (נולד בתאריך 14.6.1946) שוב רואים חוסר גבולות!

היעוד שלו בחיים – מצד אחד מצביע על יכולת להגיע לאיזון בחיים, נתינה גבוהה ורצון ליישם פרויקטים למען האנושות, אולם מצד שני – חוסר גבולות, תלותיות יתר וקושי להגיע להחלטות.

גלגול קודם\זיכרון נשמתי, מצביע על קושי בתקשורת החברתית של דונלד טראמפ.

הוא בא לעולם כדי ללמוד את חוקי החברה, לפעול בטקט ולנחות על הקרקע. הוא מרחף, לא מקשיב, וטוען שמתקיפים אותו כאשר למעשה- זה הוא שמתקיף את האחר. השיעור שלו הוא ללמוד להסתדר בחברה, להיות דיפלומטי ולפעול בהגינות וביושר.

חבר הכנסת אורן חזן

מי אתה חבר הכנסת חזן ומה פרשנות השם הפרטי עפ"י הקבלה?

השם אורן מצביע על אדם עצמאי, תקשורתי שובר מוסכמות ובעל חשיבה עצמאית. הוא מלא שמחת חיים, אוהב אנשים ומשרה חמימות סביבו. אכן, החיים מציבים לו אתגרים לא פשוטים. לעיתים קשה לו להגיע לפתרונות, אבל למזלו כי רב, בורא עולם אוהב אותו ולא נותן לו ליפול. עם זה שיש לו נטייה להתלבטויות, הוא יודע מה הוא שווה, ולא נותן לעצמו להיכנס לרחמים עצמיים. הוא מיני מאד ונושא הסקס חשוב בעיניו. חבר הכנסת חזן ענייני ושכלתני, ולא אוהב להיכנס לעימותים. אומר כל אשר על ליבו ללא משוא פנים, ונרתע מאנשים צרי אופק.

חבר הכנסת חזן אורן (נולד ב- 28.10.1981).

תאריך הלידה מצביע על יכולת להגיע לגאוניות במה שעושה, אולם מצד שני גם פחד מכישלון. גם כאן רואים שקיימת בו תלותיות מסוימת, נטייה להתלבטויות והצורך להגיד כל מה שהוא מרגיש. הוא ילדותי, מחפש סיפוקים מידיים וחסר טקט. אחד השיעורים שלו הוא ללמוד להיות דיפלומט.

גלגול קודם\זיכרון נשמתי של חבר הכנסת חזן אורן מצביע על הצורך לקבל הכרה חברתית.

הוא היה נזיר שלא נהנה מהחיים. יש כאן חיפוש אינסופי ורצון להוקרה חברתית. הוא דוגל ב: "אני מצליח- אני שווה". עליו ללמוד להתחבר לרגשות שלו, להאמין בעצמו ולשחרר את המרדף אחר כבוד.

שורה תחתונה, גילנו כמה תכונות אופי משותפות בין חבר הכנסת אורן חזן והנשיא דונלד טראמפ:

1. חסרי טקט, אין להם גבולות ולא דיפלומטים.

2. בעלי יצרים מיניים עזים.

3. חושבים מחוץ לקופסה, ובעלי רצון ויכולת לתרום לאנושות.

וכן, מסתבר שמה שמוביל היום הוא סעיף 3. עובדה – שניהם הגיעו להישגים, שניהם מושכים תשומת לב ושניהם חושבים מחוץ לקופסה. הכי חשוב- תוצאות בשטח! ועל זה- ימים יגידו…

oren888

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך בזוגיות ומערכות יחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

 מאמר נוסף בנושא:

מקורות: נפתלי פרום: ספר השמות המלא לפי הקבלה