על האומנית שולי חיימזון

בחורה עם מחשב נייד

תערוכת יחיד במלון YMCA  שלוש הקשתות ירושלים שילוב של מבנה היסטורי ואמנות המייצגת מקומות ואנשים בארץ ובעולם

"מקומות ואנשים":  תערוכת יחיד של האמנית שולי חיימזון במלון YMCA  ירושלים,באולם האורחים של המלון,  רחוב המלך דוד 26, נעילה : 1.7.19

שעות פתיחה: א- ה- 09:00 – 19:00 , שישי – שבת – 11:00 – 19:00

תערוכת היחיד של האמנית שולי חיימזון , שנפתחה ב28.4.19 בלובי של מלון YMCA , ירושלים שתימשך עד ה- 1.7.19.

האמנית שולי חיימזון הוזמנה על ידי הנהלת המלון להפיק תערוכה בעלת אופי אתני , באמנותה של חיימזון תופסות מקום חשוב דמויות של ילדים , נשים, ואנשי עבודה מפינות שונות בעולם. מושכים את תשומת ליבה וכובשים אותה הבעות, מצבים, תלבושות ומנהגים. גם נופי הארץ ונופי המקומות השונים בעולם שבהם היא מבקרת , מהווים מקור מתמיד להשראה. ציוריה מביאים את מבטה האישי –אמנותי על אנשים מפינות שונות בעולם ועל חייהם- היא מציירת את העולם המגוון והמורכב המשנה פנים עם כל עונה ושעה , עם כל מקום וזווית.

התפיסה האוצרתית שהביאה שולי חיימזון לבניין העתיק וההיסטורי השוכן בלב ירושלים היא החיבור בין ארכיטקטורה ויצירות אמנות החושפות דמויות ,מקומות מגוונים וצבעוניים מהארץ ומהעולם אשר מותאם לתפקידה ההיסטורי של ימקא כמקום המאפשר מפגש תרבותי בין כל המגזרים. הגנים היפים והמדשאות , העצים הגבוהים ומסלולי האבן סביב המלון , חזית המלון המשובצת פסלים ורשומות מרתקות באנגלית, בערבית ובעברית מזמנים את המבקר בתערוכה כבר בכניסתו לחלל המלון לחוויה של מסע בזמן ופותחת אופק ותקווה לאפשרות של מציאת החיבור בין אנשים ומקומות לדור יחד בשלום.

מירי חן , יחסי ציבור 052/2637810 , miri.chen72@gmail.com

מירי חן - ART STORY PRODUCTIONS
ART STORY PRODUCTIONS בניהולה של מירי חן מספקת שירותי שיווק , ליווי, הכרה ,יעוץ, הערכה, יחסי ציבור , ויצירת הזדמנויות מכירה לאמנים. החזון שלנו הוא לספר לעולם על האמן ועבודותיו ART STORY מספקת לאמנים הזדמנויות לחשוף את האמנות שלהם בכל דרך ! ART STORY עושה זאת על ידי מתן שירותי חשיפה איכותיים ומקצועיים : הפקת תערוכות ,יחסי ציבור , הפקת סרטוני אמן איכותיים , שיווק , מיתוג ופרסום אנחנו מביאים יצירתיות ,אנרגיה ותשוקה לכל סיפור אמנות שאנחנו מספרים!