על גירושים, דיכוי ולמה לא מצליחה להתנתק ממנו?

גם את מרגישה דיכוי מצד בן הזוג? דיברתם על גירושים ונשארתם תקועים בלי לשקם הקשר או להתגרש? רוצה להבין למה זה קורה לך? רוצה לדעת מתי כדאי לפעול ולהחליט: אם להתגרש או לשקם? צלצלי עכשיו 052-8231669


sefer 555

" שנים אנחנו מדברים על גירושים. אפילו תיק פתחתי ברבנות. הבעיה, שהוא לא מוכן לוותר עלי ולא רוצה להתגרש. אני קונה לו בגדים. מבשלת ודואגת לו. הכול עושה למענו והוא- כלום! כל היום בעבודה, ובערב נעלם מהבית כאילו אני לא קיימת. ולא רק זה – את כל העצבים שלו הוא מוציא עלי. מדכא אותי, משפיל ומבקר בלי רחמנות. מאישה אופטימית ועליזה – הפכתי לאישה מדוכאת ועצובה בלי שום שמחת חיים. למה אני לא מצליחה להתנתק ממנו?"

לא פשוט! האישה מדברת על גירושים ולא עושה כלום. האם התזמון הפעם פועל לטובתם?

קורה פה משהו מאד מעניין והתזמון – אכן פועל לטובתם השניים!

האות המשפיעה על שניהם היום, היא האחרונה במחזור חיים ומצביעה על דברים מאד משמעותיים הקורים להם. היום יש לשניהם יותר אומץ לפעול, להזיז דברים ולעשות למען עצמם. " כן, אני מרגישה את זה כבר כמה חודשים. דיי לא יכולה יותר!"

שנה אישית ורבעונים מצביעים על תקופה של סיום תהליכים שמעיקים עליהם. שנה שנפטרים מכל מה שלא משרת אותם. משנים גישה, חשיבה ויוצאים לדרך חדשה. שנה של גירושים\ שיקום קשר.  ז"א יש לשניהם האופציה לשקם את הקשר ולבנות זוגיות חדשה או לחלופין- להתגרש.

איך התאמה זוגית פועלת בתנאים של גירושים או אולי שיקום הקשר?

התאמה זוגית נומרולוגית קבלית מצביעה על תלותיות יתר אחד בשני. זה קשר המבוסס על שליטה, רכושנות וכוחניות. בנוסף, פער בהבעת הרגשות בין השניים, גורם לריחוק ולחסימה רגשית מצידה. וכפי שראינו- היא שם בשבילו כל הזמן, ואילו הוא מרוכז בעצמו! "כל השנים חשבתי שישתנה קצת, הכול עשיתי למענו, אפילו הייתי 'שחקנית' כדי לרכך את הלב שלו. אבל כלום לא קרה!"

תכונות אופי של אישה זו: האם תצליח היא לגרום לגירושים או לנישואים מחודשים?

מפת הלידה של האישה מצביעה על אשת תקשורת מעולה האוהבת לשוחח עם אנשים, להתפתח ולהגיע לתובנות בחיים. היא אישה מאד חכמה, אנרגטית וחמה. פועלים אצלה כוחות משלימים: מצד אחד יכולה להיות מאד רכה, מכילה ונעימה, ומצד שני- עלולה לנהוג בתוקפנות ובאגרסיביות. שילוב של נערת גוגו ודוס. אישה זו מאד ישרה, נאמנה, מסורה ואוהבת צדק. מבחינה קבלית, שורש הנשמה שלה מצביע על אישה טיפולית שתיתן את כל נשמתה לבן הזוג.

תכונות אופי של הבעל: האם יוותר הפעם ויצא לדרך חדשה- גירושים או נישואים מחדש?

מפת לידה נומרולוגית קבלית של האיש מצביעה על אדם סגור שלא מביע רגשות באופן חופשי עם בת הזוג שלו. אדם חכם, שכלתן ומאד וורבלי. הכוכב השולט בו מצביע על איש תקשורת מעולה אשר שם את השכל לפני הרגש. אוהב לדבר אבל שונא לקחת אחריות על החיים שלו. ז"א שהרבה פעמים הוא מתנהג כמו ילד קטן חסר אחריות ופולט שטויות מהפה. "תיארת אותו ממש במדויק. הוא ממש ילד בלי גבולות!"

גלגול קודם של האישה: האם מדרבן אותה לגירושים או אולי נישואין?

בגלגול זה היא פוחדת להיות מעורבת רגשית. זה קורה בגלל שבגלגול קודם הייתה צופה מהצד, התנתקה ממצבים רגשיים ובכך, לא התמודדה עם הקושי הרגשי. חשוב בגלגול זה לתת ביטוי לאינדיבידואל שבאישיות שלה, להיות מאושרת ולהגיד לעצמה- "אני הכוכבת", "אני המרכז"" אני רוצה לחוות את החיים במלואם כי מגיע לי !"

גלגול קודם של הבעל: כיצד משפיע על גירושים \נישואים מחדש?

בגלגול זה הוא בא ללמוד להשתחרר ממצבים נוחים. להשתחרר מרכושנות ומהפחד לעשות שינויים. קיימת נוקשות פנימית שחוסמת אותו. הוא מלא מעצמו בדפוסי חשיבה ואמונות מקובעים שלא משרתים אותו. הוא הולך על בטוח ולא מתעמת עם הבעיות בחיים שלך. הצמיחה האמתית תגיע ברגע שיילמד לעזוב דברים. לשחרר. החיים מלמדים אותו לעשות טרנספורמציה, כי אם לא יעשה שינוי הוא יחיה בתחושה של פספוס וחוסר דינמיקה בחיים. גלגול זה אומר לו: " צא מגבולות הנוחות, למד לבקש עזרה וצור לעצמך דרך חדשה".

" תודה רבה על כל המילים החמות שאמרת לי. לקחתי המון דברים מהשיחה:

• מהיום אני מתחילה לדאוג גם לעצמי!

• אני הולכת לנתק את הקשר החולני הזה.

• אבנה את עצמי מחדש כי אני יודעת מה אני שווה.

• היום אני מתחילה לאהוב את עצמי. אתלבש יפה ואתחיל ליהנות מהחיים. בא לי לבלוע את העולם. היום, עם כל הכוחות שנתת לי, אף אחד לא יכול לעצור אותי!"

 

אישה יקרה,

גם את מרגישה דיכוי מצד בן הזוג?

דיברתם על גירושים ונשארתם תקועים בלי לשקם הקשר- או להתגרש?

רוצה לדעת למה זה קורה לך?

רוצה לדעת את התזמון לצאת לפעולה אם להתגרש או לשקם?

צלצלי אלי עכשיו- 052-8231669

 אני פה בשבילך מכל הלב ובאהבה

***********

 ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית לזוגיות ומערכות יחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

052-8231669

מקורות: נפתלי פרום- זיווג מן השמים, ספר השמות המלא לפי הקבלה

ציור: אחותי היקרה הציירת מזל חתוקה